Skiweer Appenzell Ausserrhoden

Weersverwachting in het kanton Appenzell Ausserrhoden voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in het kanton Appenzell Ausserrhoden voor 7 dagen


Weer Appenzell Ausserrhoden

Weer in het kanton Appenzell Ausserrhoden voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het kanton Appenzell Ausserrhoden voor 7 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Appenzell Ausserrhoden

1-7 van 7 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2473 m Dal 1351 m
vr
sneeuwval
-8/-5 °C -2/2 °C
za
sneeuwval
-9/-5 °C -1/2 °C
zo
helder
-7/0 °C -2/11 °C
ma
sneeuwbuien
-4/0 °C 2/12 °C
di
sneeuwbuien
-4/1 °C 2/10 °C
wo
sneeuwbuien
-2/2 °C 6/12 °C
do
zonnig
0/4 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
sneeuwbuien
do
zonnig
Berg 2473 m -8/-5 °C -9/-5 °C -7/0 °C -4/0 °C -4/1 °C -2/2 °C 0/4 °C
Dal 1351 m -2/2 °C -1/2 °C -2/11 °C 2/12 °C 2/10 °C 6/12 °C 5/16 °C

Weer in skigebied Berg 923 m Dal 813 m
vr
buien
2/7 °C 3/8 °C
za
buien
1/10 °C 3/11 °C
zo
helder
1/13 °C 2/14 °C
ma
buien
5/13 °C 6/14 °C
di
buien
5/12 °C 6/13 °C
wo
buien
8/14 °C 9/15 °C
do
zonnig
6/19 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 923 m 2/7 °C 1/10 °C 1/13 °C 5/13 °C 5/12 °C 8/14 °C 6/19 °C
Dal 813 m 3/8 °C 3/11 °C 2/14 °C 6/14 °C 6/13 °C 9/15 °C 7/20 °C

Weer in skigebied Berg 1065 m Dal 845 m
vr
buien
2/7 °C 3/8 °C
za
ijzel
1/10 °C 3/11 °C
zo
helder
1/13 °C 2/14 °C
ma
buien
5/13 °C 6/14 °C
di
buien
5/12 °C 6/13 °C
wo
buien
8/14 °C 9/15 °C
do
zonnig
6/19 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
ijzel
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1065 m 2/7 °C 1/10 °C 1/13 °C 5/13 °C 5/12 °C 8/14 °C 6/19 °C
Dal 845 m 3/8 °C 3/11 °C 2/14 °C 6/14 °C 6/13 °C 9/15 °C 7/20 °C

Weer in skigebied Berg 1028 m Dal 943 m
vr
buien
2/7 °C 2/7 °C
za
ijzel
1/10 °C 1/10 °C
zo
helder
1/13 °C 1/13 °C
ma
buien
5/13 °C 5/13 °C
di
buien
5/12 °C 5/12 °C
wo
buien
8/14 °C 8/14 °C
do
zonnig
6/19 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
ijzel
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1028 m 2/7 °C 1/10 °C 1/13 °C 5/13 °C 5/12 °C 8/14 °C 6/19 °C
Dal 943 m 2/7 °C 1/10 °C 1/13 °C 5/13 °C 5/12 °C 8/14 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 1084 m Dal 1022 m
vr
ijzel
-1/6 °C -1/6 °C
za
regen
0/7 °C 0/7 °C
zo
helder
-1/13 °C -1/13 °C
ma
buien
3/14 °C 3/14 °C
di
buien
3/12 °C 3/12 °C
wo
buien
7/14 °C 7/14 °C
do
zonnig
6/18 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
vr
ijzel
za
regen
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1084 m -1/6 °C 0/7 °C -1/13 °C 3/14 °C 3/12 °C 7/14 °C 6/18 °C
Dal 1022 m -1/6 °C 0/7 °C -1/13 °C 3/14 °C 3/12 °C 7/14 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 1080 m Dal 850 m
vr
ijzel
-1/6 °C 0/8 °C
za
regen
0/7 °C 1/9 °C
zo
helder
-1/13 °C 0/15 °C
ma
buien
3/14 °C 4/16 °C
di
buien
3/12 °C 4/14 °C
wo
buien
7/14 °C 8/16 °C
do
zonnig
6/18 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
vr
ijzel
za
regen
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1080 m -1/6 °C 0/7 °C -1/13 °C 3/14 °C 3/12 °C 7/14 °C 6/18 °C
Dal 850 m 0/8 °C 1/9 °C 0/15 °C 4/16 °C 4/14 °C 8/16 °C 7/20 °C

Weer in skigebied Berg 954 m Dal 919 m
vr
buien
2/7 °C 3/7 °C
za
buien
1/10 °C 3/10 °C
zo
helder
1/13 °C 2/13 °C
ma
buien
5/13 °C 6/13 °C
di
buien
5/12 °C 6/12 °C
wo
buien
8/14 °C 9/14 °C
do
zonnig
6/19 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 954 m 2/7 °C 1/10 °C 1/13 °C 5/13 °C 5/12 °C 8/14 °C 6/19 °C
Dal 919 m 3/7 °C 3/10 °C 2/13 °C 6/13 °C 6/12 °C 9/14 °C 7/19 °C
1-7 van 7 skigebieden