Skiweer Ariège
Weersverwachting in het departement Ariège voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in het departement Ariège voor 7 dagen
Weer Ariège
Weer in het departement Ariège voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het departement Ariège voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Ariège
- Ariège – Beperken tot
Arrondissementen:
Parks:
Ariège – Gaan naarBergketens:
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2346 m | Dal 1380 m |
|---|---|---|
wo | -2/5 °C | 4/15 °C |
do | -1/2 °C | 5/14 °C |
vr | -6/0 °C | 0/10 °C |
za | -7/3 °C | -1/13 °C |
zo | -4/5 °C | 2/15 °C |
ma | -1/6 °C | 5/16 °C |
di | 2/7 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2346 m | -2/5 °C | -1/2 °C | -6/0 °C | -7/3 °C | -4/5 °C | -1/6 °C | 2/7 °C |
| Dal 1380 m | 4/15 °C | 5/14 °C | 0/10 °C | -1/13 °C | 2/15 °C | 5/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2050 m | Dal 1108 m |
|---|---|---|
wo | -3/9 °C | 5/14 °C |
do | -2/2 °C | 5/10 °C |
vr | -7/2 °C | 2/7 °C |
za | -8/5 °C | 2/12 °C |
zo | -5/9 °C | 3/14 °C |
ma | -2/10 °C | 5/15 °C |
di | 1/11 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2050 m | -3/9 °C | -2/2 °C | -7/2 °C | -8/5 °C | -5/9 °C | -2/10 °C | 1/11 °C |
| Dal 1108 m | 5/14 °C | 5/10 °C | 2/7 °C | 2/12 °C | 3/14 °C | 5/15 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1950 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
wo | -1/8 °C | 2/12 °C |
do | 0/7 °C | 3/11 °C |
vr | -5/2 °C | -2/7 °C |
za | -6/6 °C | -3/10 °C |
zo | -3/8 °C | 0/12 °C |
ma | 0/9 °C | 3/13 °C |
di | 3/10 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1950 m | -1/8 °C | 0/7 °C | -5/2 °C | -6/6 °C | -3/8 °C | 0/9 °C | 3/10 °C |
| Dal 1400 m | 2/12 °C | 3/11 °C | -2/7 °C | -3/10 °C | 0/12 °C | 3/13 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2058 m | Dal 1480 m |
|---|---|---|
wo | -1/7 °C | 1/11 °C |
do | 0/6 °C | 2/10 °C |
vr | -5/2 °C | -3/6 °C |
za | -6/5 °C | -4/9 °C |
zo | -3/7 °C | -1/11 °C |
ma | 0/8 °C | 2/12 °C |
di | 3/9 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2058 m | -1/7 °C | 0/6 °C | -5/2 °C | -6/5 °C | -3/7 °C | 0/8 °C | 3/9 °C |
| Dal 1480 m | 1/11 °C | 2/10 °C | -3/6 °C | -4/9 °C | -1/11 °C | 2/12 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1755 m | Dal 1510 m |
|---|---|---|
wo | 0/9 °C | 1/11 °C |
do | 1/8 °C | 2/10 °C |
vr | -4/2 °C | -3/6 °C |
za | -5/7 °C | -4/9 °C |
zo | -2/9 °C | -1/11 °C |
ma | 1/10 °C | 2/12 °C |
di | 4/11 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1755 m | 0/9 °C | 1/8 °C | -4/2 °C | -5/7 °C | -2/9 °C | 1/10 °C | 4/11 °C |
| Dal 1510 m | 1/11 °C | 2/10 °C | -3/6 °C | -4/9 °C | -1/11 °C | 2/12 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2013 m | Dal 1527 m |
|---|---|---|
wo | -1/7 °C | 1/11 °C |
do | 0/6 °C | 2/10 °C |
vr | -5/2 °C | -3/6 °C |
za | -6/5 °C | -4/9 °C |
zo | -3/7 °C | -1/11 °C |
ma | 0/8 °C | 2/12 °C |
di | 3/9 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2013 m | -1/7 °C | 0/6 °C | -5/2 °C | -6/5 °C | -3/7 °C | 0/8 °C | 3/9 °C |
| Dal 1527 m | 1/11 °C | 2/10 °C | -3/6 °C | -4/9 °C | -1/11 °C | 2/12 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1807 m | Dal 1480 m |
|---|---|---|
wo | -2/10 °C | 1/11 °C |
do | -1/9 °C | 2/10 °C |
vr | -6/2 °C | -3/6 °C |
za | -7/6 °C | -4/9 °C |
zo | -4/10 °C | -1/11 °C |
ma | -1/11 °C | 2/12 °C |
di | 2/12 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1807 m | -2/10 °C | -1/9 °C | -6/2 °C | -7/6 °C | -4/10 °C | -1/11 °C | 2/12 °C |
| Dal 1480 m | 1/11 °C | 2/10 °C | -3/6 °C | -4/9 °C | -1/11 °C | 2/12 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1827 m | Dal 1810 m |
|---|---|---|
wo | -1/9 °C | 0/9 °C |
do | 0/8 °C | 1/8 °C |
vr | -5/2 °C | -4/2 °C |
za | -6/7 °C | -5/7 °C |
zo | -3/9 °C | -2/9 °C |
ma | 0/10 °C | 1/10 °C |
di | 3/11 °C | 4/11 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1827 m | -1/9 °C | 0/8 °C | -5/2 °C | -6/7 °C | -3/9 °C | 0/10 °C | 3/11 °C |
| Dal 1810 m | 0/9 °C | 1/8 °C | -4/2 °C | -5/7 °C | -2/9 °C | 1/10 °C | 4/11 °C |
1-8 van 8 skigebieden




