Skiweer Armenië
Weersverwachting in Armenië voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Armenië voor 7 dagen
Weer Armenië
Weer in Armenië voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Armenië voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Armenië
- Armenië – Beperken tot
Provincies:
Armenië – Gaan naarBergketens:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2819 m | Dal 1966 m |
|---|---|---|
zo | -1/11 °C | 2/17 °C |
ma | 1/2 °C | 4/14 °C |
di | 1/9 °C | 4/15 °C |
wo | -2/11 °C | 1/17 °C |
do | 1/2 °C | 6/16 °C |
vr | 4/13 °C | 7/19 °C |
za | 4/14 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2819 m | -1/11 °C | 1/2 °C | 1/9 °C | -2/11 °C | 1/2 °C | 4/13 °C | 4/14 °C |
| Dal 1966 m | 2/17 °C | 4/14 °C | 4/15 °C | 1/17 °C | 6/16 °C | 7/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2438 m | Dal 2100 m |
|---|---|---|
zo | 1/7 °C | 3/9 °C |
ma | 1/7 °C | 3/9 °C |
di | 1/6 °C | 3/8 °C |
wo | 1/8 °C | 3/10 °C |
do | 2/7 °C | 4/9 °C |
vr | 1/9 °C | 3/11 °C |
za | 4/11 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2438 m | 1/7 °C | 1/7 °C | 1/6 °C | 1/8 °C | 2/7 °C | 1/9 °C | 4/11 °C |
| Dal 2100 m | 3/9 °C | 3/9 °C | 3/8 °C | 3/10 °C | 4/9 °C | 3/11 °C | 6/13 °C |
1-2 van 2 skigebieden




