Skiweer Belluno

Weersverwachting in de provincie Belluno voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Belluno voor 7 dagen


Weer Belluno

Weer in de provincie Belluno voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Belluno voor 10 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Belluno

1-10 van 10 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2513 m Dal 1190 m
do
sneeuwval
-7/-3 °C 4/9 °C
vr
sneeuwbuien
-7/-3 °C 3/4 °C
za
sneeuwbuien
-7/-2 °C 3/8 °C
zo
sneeuwbuien
-3/-1 °C 1/17 °C
ma
sneeuwbuien
-4/-1 °C 4/14 °C
di
helder
-4/1 °C 4/19 °C
wo
sneeuwbuien
-1/2 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
sneeuwbuien
Berg 2513 m -7/-3 °C -7/-3 °C -7/-2 °C -3/-1 °C -4/-1 °C -4/1 °C -1/2 °C
Dal 1190 m 4/9 °C 3/4 °C 3/8 °C 1/17 °C 4/14 °C 4/19 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 3269 m Dal 1446 m
do
sneeuwval
-11/-8 °C 1/9 °C
vr
sneeuwbuien
-11/-8 °C 1/9 °C
za
sneeuwbuien
-11/-7 °C 3/9 °C
zo
sneeuwbuien
-7/-6 °C 1/12 °C
ma
sneeuwbuien
-8/-6 °C 4/13 °C
di
helder
-8/-4 °C 3/16 °C
wo
sneeuwbuien
-5/-2 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
sneeuwbuien
Berg 3269 m -11/-8 °C -11/-8 °C -11/-7 °C -7/-6 °C -8/-6 °C -8/-4 °C -5/-2 °C
Dal 1446 m 1/9 °C 1/9 °C 3/9 °C 1/12 °C 4/13 °C 3/16 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 2828 m Dal 1217 m
do
sneeuwbuien
-9/-6 °C 5/10 °C
vr
sneeuwval
-9/-6 °C 3/10 °C
za
sneeuwbuien
-9/-5 °C 4/10 °C
zo
helder
-5/-4 °C 2/13 °C
ma
sneeuwbuien
-6/-4 °C 5/14 °C
di
bewolkt
-6/-2 °C 4/17 °C
wo
sneeuwbuien
-3/0 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
sneeuwbuien
Berg 2828 m -9/-6 °C -9/-6 °C -9/-5 °C -5/-4 °C -6/-4 °C -6/-2 °C -3/0 °C
Dal 1217 m 5/10 °C 3/10 °C 4/10 °C 2/13 °C 5/14 °C 4/17 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 2100 m Dal 1000 m
do
sneeuwval
-7/-1 °C 4/6 °C
vr
sneeuwbuien
-7/-1 °C 4/8 °C
za
sneeuwbuien
-7/0 °C 5/8 °C
zo
sneeuwbuien
-3/1 °C 2/14 °C
ma
sneeuwbuien
-4/1 °C 6/12 °C
di
helder
-4/3 °C 6/15 °C
wo
buien
-1/5 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
buien
Berg 2100 m -7/-1 °C -7/-1 °C -7/0 °C -3/1 °C -4/1 °C -4/3 °C -1/5 °C
Dal 1000 m 4/6 °C 4/8 °C 5/8 °C 2/14 °C 6/12 °C 6/15 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 1943 m Dal 1211 m
do
sneeuwval
-4/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwval
-4/2 °C 3/10 °C
za
sneeuwval
-4/2 °C 4/10 °C
zo
sneeuwbuien
-1/2 °C 2/13 °C
ma
sneeuwbuien
-1/2 °C 5/14 °C
di
buien
-2/7 °C 4/17 °C
wo
buien
2/9 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
buien
Berg 1943 m -4/2 °C -4/2 °C -4/2 °C -1/2 °C -1/2 °C -2/7 °C 2/9 °C
Dal 1211 m 1/2 °C 3/10 °C 4/10 °C 2/13 °C 5/14 °C 4/17 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 1584 m Dal 1048 m
do
buien
1/8 °C 6/12 °C
vr
ijzel
1/2 °C 4/12 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 5/12 °C
zo
helder
0/11 °C 3/15 °C
ma
buien
3/12 °C 6/16 °C
di
bewolkt
2/15 °C 5/19 °C
wo
buien
6/15 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
ijzel
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1584 m 1/8 °C 1/2 °C 1/2 °C 0/11 °C 3/12 °C 2/15 °C 6/15 °C
Dal 1048 m 6/12 °C 4/12 °C 5/12 °C 3/15 °C 6/16 °C 5/19 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 1585 m Dal 856 m
do
sneeuwval
-2/2 °C 7/13 °C
vr
sneeuwval
-2/2 °C 5/13 °C
za
sneeuwval
-2/2 °C 6/13 °C
zo
buien
1/7 °C 4/16 °C
ma
buien
1/7 °C 7/17 °C
di
buien
0/9 °C 6/20 °C
wo
buien
4/11 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
Berg 1585 m -2/2 °C -2/2 °C -2/2 °C 1/7 °C 1/7 °C 0/9 °C 4/11 °C
Dal 856 m 7/13 °C 5/13 °C 6/13 °C 4/16 °C 7/17 °C 6/20 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 1614 m Dal 1041 m
do
ijzel
-2/5 °C 4/6 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 4/8 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C 5/8 °C
zo
zonnig
1/7 °C 2/14 °C
ma
buien
1/7 °C 6/12 °C
di
zonnig
0/9 °C 6/15 °C
wo
buien
4/11 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
ijzel
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
zonnig
wo
buien
Berg 1614 m -2/5 °C -2/2 °C -2/2 °C 1/7 °C 1/7 °C 0/9 °C 4/11 °C
Dal 1041 m 4/6 °C 4/8 °C 5/8 °C 2/14 °C 6/12 °C 6/15 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 2114 m Dal 1752 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwval
0/2 °C 0/2 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
zo
helder
-1/9 °C -1/9 °C
ma
sneeuwbuien
1/2 °C 2/10 °C
di
bewolkt
1/13 °C 1/13 °C
wo
buien
5/13 °C 5/13 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 2114 m 1/2 °C 0/2 °C 1/2 °C -1/9 °C 1/2 °C 1/13 °C 5/13 °C
Dal 1752 m 1/2 °C 0/2 °C 1/2 °C -1/9 °C 2/10 °C 1/13 °C 5/13 °C

Weer in skigebied Berg 1447 m Dal 1216 m
do
regen
-1/6 °C 4/6 °C
vr
ijzel
-1/2 °C 4/8 °C
za
ijzel
0/8 °C 5/8 °C
zo
zonnig
2/10 °C 2/14 °C
ma
buien
4/9 °C 6/12 °C
di
zonnig
3/11 °C 6/15 °C
wo
buien
6/13 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
ijzel
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
zonnig
wo
buien
Berg 1447 m -1/6 °C -1/2 °C 0/8 °C 2/10 °C 4/9 °C 3/11 °C 6/13 °C
Dal 1216 m 4/6 °C 4/8 °C 5/8 °C 2/14 °C 6/12 °C 6/15 °C 8/17 °C
1-10 van 10 skigebieden