Skiweer Bingöl Dağı
Weersverwachting in de Bingöl Dağı voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de Bingöl Dağı voor 7 dagen
Weer Bingöl Dağı
Weer in de Bingöl Dağı voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Bingöl Dağı voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Bingöl Dağı
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3140 m | Dal 2148 m |
|---|---|---|
vr | 1/8 °C | 5/13 °C |
za | -1/8 °C | 3/13 °C |
zo | -3/11 °C | 1/16 °C |
ma | -1/2 °C | 3/14 °C |
di | 0/9 °C | 4/14 °C |
wo | -2/12 °C | 2/17 °C |
do | 1/2 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3140 m | 1/8 °C | -1/8 °C | -3/11 °C | -1/2 °C | 0/9 °C | -2/12 °C | 1/2 °C |
| Dal 2148 m | 5/13 °C | 3/13 °C | 1/16 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 2/17 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2900 m | Dal 2327 m |
|---|---|---|
vr | 1/9 °C | 5/13 °C |
za | -1/9 °C | 3/13 °C |
zo | -3/12 °C | 1/16 °C |
ma | -1/2 °C | 3/14 °C |
di | 0/10 °C | 4/14 °C |
wo | -2/13 °C | 2/17 °C |
do | 1/2 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2900 m | 1/9 °C | -1/9 °C | -3/12 °C | -1/2 °C | 0/10 °C | -2/13 °C | 1/2 °C |
| Dal 2327 m | 5/13 °C | 3/13 °C | 1/16 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 2/17 °C | 5/15 °C |
1-2 van 2 skigebieden



