Skiweer Bistrița-Năsăud
Weersverwachting in het district Bistrița-Năsăud voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Bistrița-Năsăud voor 7 dagen
Weer Bistrița-Năsăud
Weer in het district Bistrița-Năsăud voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Bistrița-Năsăud voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Bistrița-Năsăud
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 676 m | Dal 420 m |
|---|---|---|
do | 2/15 °C | 4/17 °C |
vr | 6/18 °C | 8/20 °C |
za | 9/20 °C | 11/22 °C |
zo | 9/12 °C | 11/14 °C |
ma | 5/17 °C | 7/19 °C |
di | 7/18 °C | 9/20 °C |
wo | 7/19 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 676 m | 2/15 °C | 6/18 °C | 9/20 °C | 9/12 °C | 5/17 °C | 7/18 °C | 7/19 °C |
| Dal 420 m | 4/17 °C | 8/20 °C | 11/22 °C | 11/14 °C | 7/19 °C | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1543 m | Dal 1369 m |
|---|---|---|
do | 0/9 °C | 0/10 °C |
vr | 2/12 °C | 2/13 °C |
za | 5/14 °C | 5/15 °C |
zo | 3/12 °C | 3/13 °C |
ma | 6/13 °C | 6/14 °C |
di | 5/12 °C | 5/13 °C |
wo | 6/12 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1543 m | 0/9 °C | 2/12 °C | 5/14 °C | 3/12 °C | 6/13 °C | 5/12 °C | 6/12 °C |
| Dal 1369 m | 0/10 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 3/13 °C | 6/14 °C | 5/13 °C | 6/13 °C |
1-2 van 2 skigebieden



