Skiweer Brentagroep
Weersverwachting in de Brentagroep voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de Brentagroep voor 7 dagen
Weer Brentagroep
Weer in de Brentagroep voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Brentagroep voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Brentagroep
- Brentagroep – Gaan naar
Toeristische regio's:
Provincie:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2504 m | Dal 852 m |
|---|---|---|
do | -6/-3 °C | 3/12 °C |
vr | -7/-3 °C | 3/9 °C |
za | -7/-2 °C | 4/13 °C |
zo | -3/-1 °C | 7/15 °C |
ma | -4/0 °C | 8/15 °C |
di | -1/2 °C | 10/17 °C |
wo | 1/4 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2504 m | -6/-3 °C | -7/-3 °C | -7/-2 °C | -3/-1 °C | -4/0 °C | -1/2 °C | 1/4 °C |
| Dal 852 m | 3/12 °C | 3/9 °C | 4/13 °C | 7/15 °C | 8/15 °C | 10/17 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2125 m | Dal 1040 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 1/10 °C |
vr | -3/1 °C | 1/7 °C |
za | -2/5 °C | 2/11 °C |
zo | 1/7 °C | 5/13 °C |
ma | 1/2 °C | 6/13 °C |
di | 4/9 °C | 8/15 °C |
wo | 3/12 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2125 m | -3/2 °C | -3/1 °C | -2/5 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 4/9 °C | 3/12 °C |
| Dal 1040 m | 1/10 °C | 1/7 °C | 2/11 °C | 5/13 °C | 6/13 °C | 8/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1530 m | Dal 1370 m |
|---|---|---|
do | -1/7 °C | 0/8 °C |
vr | -1/2 °C | 0/2 °C |
za | 0/8 °C | 1/9 °C |
zo | 3/10 °C | 4/11 °C |
ma | 4/10 °C | 5/11 °C |
di | 6/12 °C | 7/13 °C |
wo | 5/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1530 m | -1/7 °C | -1/2 °C | 0/8 °C | 3/10 °C | 4/10 °C | 6/12 °C | 5/15 °C |
| Dal 1370 m | 0/8 °C | 0/2 °C | 1/9 °C | 4/11 °C | 5/11 °C | 7/13 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 792 m | Dal 584 m |
|---|---|---|
do | 3/12 °C | 3/12 °C |
vr | 3/9 °C | 3/9 °C |
za | 4/13 °C | 4/13 °C |
zo | 7/15 °C | 7/15 °C |
ma | 8/15 °C | 8/15 °C |
di | 10/17 °C | 10/17 °C |
wo | 9/20 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 792 m | 3/12 °C | 3/9 °C | 4/13 °C | 7/15 °C | 8/15 °C | 10/17 °C | 9/20 °C |
| Dal 584 m | 3/12 °C | 3/9 °C | 4/13 °C | 7/15 °C | 8/15 °C | 10/17 °C | 9/20 °C |
1-4 van 4 skigebieden



