Skiweer Calabrië
Weersverwachting in Calabrië voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in Calabrië voor 7 dagen
Weer Calabrië
Weer in Calabrië voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Calabrië voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Calabrië
- Calabrië – Beperken tot
Provincies:
Parken:
Calabrië – Gaan naarBergketen:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1650 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
wo | 5/10 °C | 7/13 °C |
do | 4/6 °C | 6/9 °C |
vr | 5/12 °C | 7/15 °C |
za | 5/11 °C | 7/14 °C |
zo | 3/6 °C | 5/9 °C |
ma | 4/7 °C | 6/10 °C |
di | 6/7 °C | 8/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1650 m | 5/10 °C | 4/6 °C | 5/12 °C | 5/11 °C | 3/6 °C | 4/7 °C | 6/7 °C |
| Dal 1350 m | 7/13 °C | 6/9 °C | 7/15 °C | 7/14 °C | 5/9 °C | 6/10 °C | 8/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1785 m | Dal 1380 m |
|---|---|---|
wo | 5/10 °C | 7/13 °C |
do | 4/6 °C | 6/9 °C |
vr | 5/12 °C | 7/15 °C |
za | 5/11 °C | 7/14 °C |
zo | 3/6 °C | 5/9 °C |
ma | 4/7 °C | 6/10 °C |
di | 6/7 °C | 8/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1785 m | 5/10 °C | 4/6 °C | 5/12 °C | 5/11 °C | 3/6 °C | 4/7 °C | 6/7 °C |
| Dal 1380 m | 7/13 °C | 6/9 °C | 7/15 °C | 7/14 °C | 5/9 °C | 6/10 °C | 8/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1877 m | Dal 1405 m |
|---|---|---|
wo | 4/9 °C | 7/12 °C |
do | 3/5 °C | 6/8 °C |
vr | 4/11 °C | 7/14 °C |
za | 4/10 °C | 7/13 °C |
zo | 2/5 °C | 5/8 °C |
ma | 3/6 °C | 6/9 °C |
di | 5/6 °C | 8/9 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1877 m | 4/9 °C | 3/5 °C | 4/11 °C | 4/10 °C | 2/5 °C | 3/6 °C | 5/6 °C |
| Dal 1405 m | 7/12 °C | 6/8 °C | 7/14 °C | 7/13 °C | 5/8 °C | 6/9 °C | 8/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1825 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
wo | 5/10 °C | 7/13 °C |
do | 4/6 °C | 6/9 °C |
vr | 5/12 °C | 7/15 °C |
za | 5/11 °C | 7/14 °C |
zo | 3/6 °C | 5/9 °C |
ma | 4/7 °C | 6/10 °C |
di | 6/7 °C | 8/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1825 m | 5/10 °C | 4/6 °C | 5/12 °C | 5/11 °C | 3/6 °C | 4/7 °C | 6/7 °C |
| Dal 1350 m | 7/13 °C | 6/9 °C | 7/15 °C | 7/14 °C | 5/9 °C | 6/10 °C | 8/10 °C |
1-4 van 4 skigebieden

