Skiweer Caraș-Severin
Weersverwachting in het district Caraș-Severin voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Caraș-Severin voor 7 dagen
Weer Caraș-Severin
Weer in het district Caraș-Severin voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Caraș-Severin voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Caraș-Severin
- Caraș-Severin – Gaan naar
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1795 m | Dal 1416 m |
|---|---|---|
do | -3/12 °C | -2/14 °C |
vr | 0/11 °C | 1/13 °C |
za | 4/13 °C | 5/15 °C |
zo | 1/2 °C | 4/7 °C |
ma | 1/10 °C | 2/12 °C |
di | 5/8 °C | 6/10 °C |
wo | 5/10 °C | 6/12 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1795 m | -3/12 °C | 0/11 °C | 4/13 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 5/8 °C | 5/10 °C |
| Dal 1416 m | -2/14 °C | 1/13 °C | 5/15 °C | 4/7 °C | 2/12 °C | 6/10 °C | 6/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1427 m | Dal 1182 m |
|---|---|---|
do | -1/14 °C | -1/15 °C |
vr | 2/13 °C | 2/14 °C |
za | 6/15 °C | 6/16 °C |
zo | 5/7 °C | 5/8 °C |
ma | 3/12 °C | 3/13 °C |
di | 7/10 °C | 7/11 °C |
wo | 7/12 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1427 m | -1/14 °C | 2/13 °C | 6/15 °C | 5/7 °C | 3/12 °C | 7/10 °C | 7/12 °C |
| Dal 1182 m | -1/15 °C | 2/14 °C | 6/16 °C | 5/8 °C | 3/13 °C | 7/11 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 993 m | Dal 912 m |
|---|---|---|
do | 0/16 °C | 0/17 °C |
vr | 3/15 °C | 3/16 °C |
za | 7/17 °C | 7/18 °C |
zo | 6/9 °C | 6/10 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
di | 8/12 °C | 8/13 °C |
wo | 8/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 993 m | 0/16 °C | 3/15 °C | 7/17 °C | 6/9 °C | 4/14 °C | 8/12 °C | 8/14 °C |
| Dal 912 m | 0/17 °C | 3/16 °C | 7/18 °C | 6/10 °C | 4/15 °C | 8/13 °C | 8/15 °C |
1-3 van 3 skigebieden




