Skiweer Cariboo
Weersverwachting in het regionaal district Cariboo voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het regionaal district Cariboo voor 7 dagen
Weer Cariboo
Weer in het regionaal district Cariboo voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het regionaal district Cariboo voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Cariboo
- Cariboo – Gaan naar
Bergketen:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1660 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
zo | -2/12 °C | -1/14 °C |
ma | 2/10 °C | 3/12 °C |
di | 2/11 °C | 3/13 °C |
wo | 0/14 °C | 1/16 °C |
do | 4/14 °C | 5/16 °C |
vr | 0/14 °C | 1/16 °C |
za | -1/10 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1660 m | -2/12 °C | 2/10 °C | 2/11 °C | 0/14 °C | 4/14 °C | 0/14 °C | -1/10 °C |
| Dal 1350 m | -1/14 °C | 3/12 °C | 3/13 °C | 1/16 °C | 5/16 °C | 1/16 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1520 m | Dal 1015 m |
|---|---|---|
zo | -1/12 °C | 0/15 °C |
ma | 3/10 °C | 4/13 °C |
di | 3/11 °C | 4/14 °C |
wo | 1/14 °C | 2/17 °C |
do | 5/14 °C | 6/17 °C |
vr | 1/14 °C | 2/17 °C |
za | 0/10 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1520 m | -1/12 °C | 3/10 °C | 3/11 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 1/14 °C | 0/10 °C |
| Dal 1015 m | 0/15 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 2/17 °C | 6/17 °C | 2/17 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2896 m | Dal 914 m |
|---|---|---|
zo | -12/-9 °C | 2/7 °C |
ma | -13/-9 °C | 1/2 °C |
di | -13/-9 °C | 1/7 °C |
wo | -9/-7 °C | 5/9 °C |
do | -11/-8 °C | 3/8 °C |
vr | -14/-8 °C | 0/8 °C |
za | -14/-11 °C | 0/5 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2896 m | -12/-9 °C | -13/-9 °C | -13/-9 °C | -9/-7 °C | -11/-8 °C | -14/-8 °C | -14/-11 °C |
| Dal 914 m | 2/7 °C | 1/2 °C | 1/7 °C | 5/9 °C | 3/8 °C | 0/8 °C | 0/5 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2896 m | Dal 914 m |
|---|---|---|
zo | -7/-4 °C | 5/10 °C |
ma | -8/-6 °C | 4/8 °C |
di | -9/-3 °C | 3/11 °C |
wo | -4/1 °C | 8/15 °C |
do | -3/0 °C | 9/14 °C |
vr | -6/-1 °C | 6/13 °C |
za | -8/-2 °C | 4/12 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2896 m | -7/-4 °C | -8/-6 °C | -9/-3 °C | -4/1 °C | -3/0 °C | -6/-1 °C | -8/-2 °C |
| Dal 914 m | 5/10 °C | 4/8 °C | 3/11 °C | 8/15 °C | 9/14 °C | 6/13 °C | 4/12 °C |
1-4 van 4 skigebieden

