Skiweer Corsica
Weersverwachting op Corsica voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen op Corsica voor 7 dagen
Weer Corsica
Weer op Corsica voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer op Corsica voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Corsica
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1825 m | Dal 1625 m |
|---|---|---|
ma | 5/10 °C | 5/11 °C |
di | 3/9 °C | 3/10 °C |
wo | 4/10 °C | 4/11 °C |
do | 1/10 °C | 4/11 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 2/10 °C | 2/11 °C |
zo | 5/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1825 m | 5/10 °C | 3/9 °C | 4/10 °C | 1/10 °C | 1/2 °C | 2/10 °C | 5/15 °C |
| Dal 1625 m | 5/11 °C | 3/10 °C | 4/11 °C | 4/11 °C | 1/2 °C | 2/11 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1870 m | Dal 1580 m |
|---|---|---|
ma | 3/8 °C | 4/10 °C |
di | 1/7 °C | 2/9 °C |
wo | 1/8 °C | 3/10 °C |
do | 1/2 °C | 3/10 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 0/2 °C | 1/10 °C |
zo | 3/13 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1870 m | 3/8 °C | 1/7 °C | 1/8 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 0/2 °C | 3/13 °C |
| Dal 1580 m | 4/10 °C | 2/9 °C | 3/10 °C | 3/10 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1480 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
ma | 4/10 °C | 4/11 °C |
di | 2/9 °C | 2/10 °C |
wo | 3/10 °C | 3/11 °C |
do | 3/10 °C | 3/11 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 1/10 °C | 1/11 °C |
zo | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1480 m | 4/10 °C | 2/9 °C | 3/10 °C | 3/10 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 4/15 °C |
| Dal 1400 m | 4/11 °C | 2/10 °C | 3/11 °C | 3/11 °C | 1/2 °C | 1/11 °C | 4/16 °C |
1-3 van 3 skigebieden



