Skiweer Diemtigtal
Weersverwachting in het Natuurpark Diemtigtal voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Natuurpark Diemtigtal voor 7 dagen
Weer Diemtigtal
Weer in het Natuurpark Diemtigtal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Natuurpark Diemtigtal voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Diemtigtal
- Diemtigtal – Gaan naar
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1868 m | Dal 984 m |
|---|---|---|
do | -3/1 °C | 2/8 °C |
vr | -4/0 °C | 1/7 °C |
za | -2/0 °C | 3/7 °C |
zo | -6/4 °C | -1/11 °C |
ma | -1/2 °C | 4/10 °C |
di | -1/7 °C | 4/14 °C |
wo | 2/10 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1868 m | -3/1 °C | -4/0 °C | -2/0 °C | -6/4 °C | -1/2 °C | -1/7 °C | 2/10 °C |
| Dal 984 m | 2/8 °C | 1/7 °C | 3/7 °C | -1/11 °C | 4/10 °C | 4/14 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1833 m | Dal 1233 m |
|---|---|---|
do | -3/1 °C | 1/6 °C |
vr | -4/0 °C | 0/5 °C |
za | -2/0 °C | 1/5 °C |
zo | -6/4 °C | -2/9 °C |
ma | -1/2 °C | 3/8 °C |
di | -1/7 °C | 3/12 °C |
wo | 2/10 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1833 m | -3/1 °C | -4/0 °C | -2/0 °C | -6/4 °C | -1/2 °C | -1/7 °C | 2/10 °C |
| Dal 1233 m | 1/6 °C | 0/5 °C | 1/5 °C | -2/9 °C | 3/8 °C | 3/12 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1523 m | Dal 1207 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/6 °C |
vr | -2/2 °C | 0/5 °C |
za | 0/2 °C | 1/5 °C |
zo | -4/7 °C | -2/9 °C |
ma | 1/2 °C | 3/8 °C |
di | 1/10 °C | 3/12 °C |
wo | 4/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1523 m | -1/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -4/7 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 4/13 °C |
| Dal 1207 m | 1/6 °C | 0/5 °C | 1/5 °C | -2/9 °C | 3/8 °C | 3/12 °C | 6/15 °C |
1-3 van 3 skigebieden



