Skiweer Espace Mittelland
Weersverwachting in Espace Mittelland voor 98 Skigebieden - Weer in de bergen in Espace Mittelland voor 7 dagen
Weer Espace Mittelland
Weer in Espace Mittelland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Espace Mittelland voor 98 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Espace Mittelland
- Espace Mittelland – Beperken tot
Kantons:
Espace Mittelland – Gaan naarBergketens:
| Weer in skigebied | Berg 2400 m | Dal 944 m |
|---|---|---|
do | -7/2 °C | -1/12 °C |
vr | -8/2 °C | -2/11 °C |
za | -6/2 °C | 0/10 °C |
zo | -9/6 °C | -3/14 °C |
ma | -4/2 °C | 2/13 °C |
di | -5/9 °C | 1/17 °C |
wo | 0/10 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2400 m | -7/2 °C | -8/2 °C | -6/2 °C | -9/6 °C | -4/2 °C | -5/9 °C | 0/10 °C |
| Dal 944 m | -1/12 °C | -2/11 °C | 0/10 °C | -3/14 °C | 2/13 °C | 1/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2500 m | Dal 1034 m |
|---|---|---|
do | -12/-4 °C | -1/12 °C |
vr | -13/-5 °C | -2/11 °C |
za | -13/-4 °C | 0/10 °C |
zo | -10/-1 °C | -3/14 °C |
ma | -9/-1 °C | 2/13 °C |
di | -8/3 °C | 1/17 °C |
wo | -5/2 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2500 m | -12/-4 °C | -13/-5 °C | -13/-4 °C | -10/-1 °C | -9/-1 °C | -8/3 °C | -5/2 °C |
| Dal 1034 m | -1/12 °C | -2/11 °C | 0/10 °C | -3/14 °C | 2/13 °C | 1/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2200 m | Dal 1260 m |
|---|---|---|
do | -3/0 °C | 1/7 °C |
vr | -4/-1 °C | 0/6 °C |
za | -2/-1 °C | 2/6 °C |
zo | -6/3 °C | -2/10 °C |
ma | -1/2 °C | 3/9 °C |
di | -1/6 °C | 3/13 °C |
wo | 2/9 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2200 m | -3/0 °C | -4/-1 °C | -2/-1 °C | -6/3 °C | -1/2 °C | -1/6 °C | 2/9 °C |
| Dal 1260 m | 1/7 °C | 0/6 °C | 2/6 °C | -2/10 °C | 3/9 °C | 3/13 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2011 m | Dal 948 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | 1/9 °C |
vr | -4/1 °C | 1/8 °C |
za | -2/0 °C | 3/7 °C |
zo | -7/4 °C | -2/11 °C |
ma | -2/2 °C | 3/10 °C |
di | -2/8 °C | 3/15 °C |
wo | 1/11 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2011 m | -4/2 °C | -4/1 °C | -2/0 °C | -7/4 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | 1/11 °C |
| Dal 948 m | 1/9 °C | 1/8 °C | 3/7 °C | -2/11 °C | 3/10 °C | 3/15 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2433 m | Dal 1065 m |
|---|---|---|
do | -6/1 °C | 1/7 °C |
vr | -7/-1 °C | -1/6 °C |
za | -6/0 °C | 1/6 °C |
zo | -6/4 °C | 0/11 °C |
ma | -5/2 °C | 3/9 °C |
di | -4/7 °C | 3/13 °C |
wo | 1/8 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2433 m | -6/1 °C | -7/-1 °C | -6/0 °C | -6/4 °C | -5/2 °C | -4/7 °C | 1/8 °C |
| Dal 1065 m | 1/7 °C | -1/6 °C | 1/6 °C | 0/11 °C | 3/9 °C | 3/13 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2970 m | Dal 796 m |
|---|---|---|
do | -13/-6 °C | -1/13 °C |
vr | -14/-7 °C | -2/12 °C |
za | -14/-6 °C | 0/11 °C |
zo | -11/-3 °C | -3/15 °C |
ma | -10/-3 °C | 2/14 °C |
di | -9/1 °C | 1/18 °C |
wo | -6/1 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2970 m | -13/-6 °C | -14/-7 °C | -14/-6 °C | -11/-3 °C | -10/-3 °C | -9/1 °C | -6/1 °C |
| Dal 796 m | -1/13 °C | -2/12 °C | 0/11 °C | -3/15 °C | 2/14 °C | 1/18 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2151 m | Dal 992 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | 1/8 °C |
vr | -4/1 °C | 1/7 °C |
za | -2/0 °C | 3/6 °C |
zo | -7/4 °C | -2/10 °C |
ma | -2/2 °C | 3/9 °C |
di | -2/8 °C | 3/14 °C |
wo | 1/11 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2151 m | -4/2 °C | -4/1 °C | -2/0 °C | -7/4 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | 1/11 °C |
| Dal 992 m | 1/8 °C | 1/7 °C | 3/6 °C | -2/10 °C | 3/9 °C | 3/14 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2001 m | Dal 1083 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | 0/8 °C |
vr | -4/1 °C | 0/7 °C |
za | -2/0 °C | 2/6 °C |
zo | -7/4 °C | -3/10 °C |
ma | -2/2 °C | 2/9 °C |
di | -2/8 °C | 2/14 °C |
wo | 1/11 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2001 m | -4/2 °C | -4/1 °C | -2/0 °C | -7/4 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | 1/11 °C |
| Dal 1083 m | 0/8 °C | 0/7 °C | 2/6 °C | -3/10 °C | 2/9 °C | 2/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1626 m | Dal 875 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 1/9 °C |
vr | -3/2 °C | 1/8 °C |
za | -1/2 °C | 3/7 °C |
zo | -6/6 °C | -2/11 °C |
ma | -1/2 °C | 3/10 °C |
di | -1/10 °C | 3/15 °C |
wo | 2/13 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1626 m | -3/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -6/6 °C | -1/2 °C | -1/10 °C | 2/13 °C |
| Dal 875 m | 1/9 °C | 1/8 °C | 3/7 °C | -2/11 °C | 3/10 °C | 3/15 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3016 m | Dal 1343 m |
|---|---|---|
do | -11/-8 °C | 1/2 °C |
vr | -12/-10 °C | 1/2 °C |
za | -13/-9 °C | 1/2 °C |
zo | -11/-6 °C | -1/14 °C |
ma | -8/-6 °C | 1/12 °C |
di | -7/-3 °C | 3/15 °C |
wo | -5/0 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3016 m | -11/-8 °C | -12/-10 °C | -13/-9 °C | -11/-6 °C | -8/-6 °C | -7/-3 °C | -5/0 °C |
| Dal 1343 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | -1/14 °C | 1/12 °C | 3/15 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1636 m | Dal 1040 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 1/6 °C |
vr | -3/2 °C | 1/2 °C |
za | -1/2 °C | 0/8 °C |
zo | -6/6 °C | -1/11 °C |
ma | -1/2 °C | 3/9 °C |
di | -1/9 °C | 2/9 °C |
wo | 2/13 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1636 m | -3/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -6/6 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | 2/13 °C |
| Dal 1040 m | 1/6 °C | 1/2 °C | 0/8 °C | -1/11 °C | 3/9 °C | 2/9 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1940 m | Dal 1275 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | -1/6 °C |
vr | -4/1 °C | -1/5 °C |
za | -2/0 °C | 1/4 °C |
zo | -7/4 °C | -4/8 °C |
ma | -2/2 °C | 1/7 °C |
di | -2/8 °C | 1/12 °C |
wo | 1/11 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1940 m | -4/2 °C | -4/1 °C | -2/0 °C | -7/4 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | 1/11 °C |
| Dal 1275 m | -1/6 °C | -1/5 °C | 1/4 °C | -4/8 °C | 1/7 °C | 1/12 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1751 m | Dal 1047 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 0/8 °C |
vr | -3/2 °C | 0/7 °C |
za | -1/2 °C | 2/6 °C |
zo | -6/6 °C | -3/10 °C |
ma | -1/2 °C | 2/9 °C |
di | -1/10 °C | 2/14 °C |
wo | 2/13 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1751 m | -3/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -6/6 °C | -1/2 °C | -1/10 °C | 2/13 °C |
| Dal 1047 m | 0/8 °C | 0/7 °C | 2/6 °C | -3/10 °C | 2/9 °C | 2/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1978 m | Dal 1109 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | 1/2 °C |
vr | -4/1 °C | 1/2 °C |
za | -2/0 °C | 1/5 °C |
zo | -7/4 °C | -2/10 °C |
ma | -2/2 °C | 3/7 °C |
di | -2/8 °C | 4/11 °C |
wo | 1/11 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1978 m | -4/2 °C | -4/1 °C | -2/0 °C | -7/4 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | 1/11 °C |
| Dal 1109 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/5 °C | -2/10 °C | 3/7 °C | 4/11 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1571 m | Dal 1023 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 0/8 °C |
vr | -2/2 °C | 0/7 °C |
za | 0/2 °C | 2/6 °C |
zo | -5/6 °C | -3/10 °C |
ma | 0/2 °C | 2/9 °C |
di | 0/10 °C | 2/14 °C |
wo | 3/13 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1571 m | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -5/6 °C | 0/2 °C | 0/10 °C | 3/13 °C |
| Dal 1023 m | 0/8 °C | 0/7 °C | 2/6 °C | -3/10 °C | 2/9 °C | 2/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1730 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 1/6 °C |
vr | -3/2 °C | 0/5 °C |
za | -1/2 °C | 1/5 °C |
zo | -5/6 °C | -2/9 °C |
ma | 0/2 °C | 3/8 °C |
di | 0/9 °C | 3/12 °C |
wo | 3/12 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1730 m | -2/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -5/6 °C | 0/2 °C | 0/9 °C | 3/12 °C |
| Dal 1200 m | 1/6 °C | 0/5 °C | 1/5 °C | -2/9 °C | 3/8 °C | 3/12 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1939 m | Dal 1043 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | 0/8 °C |
vr | -4/1 °C | 0/7 °C |
za | -2/0 °C | 2/6 °C |
zo | -7/4 °C | -3/10 °C |
ma | -2/2 °C | 2/9 °C |
di | -2/8 °C | 2/14 °C |
wo | 1/11 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1939 m | -4/2 °C | -4/1 °C | -2/0 °C | -7/4 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | 1/11 °C |
| Dal 1043 m | 0/8 °C | 0/7 °C | 2/6 °C | -3/10 °C | 2/9 °C | 2/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2289 m | Dal 1334 m |
|---|---|---|
do | -3/-1 °C | 1/6 °C |
vr | -4/-2 °C | 0/5 °C |
za | -2/-2 °C | 1/5 °C |
zo | -6/2 °C | -2/9 °C |
ma | -1/1 °C | 3/8 °C |
di | -1/5 °C | 3/12 °C |
wo | 2/8 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2289 m | -3/-1 °C | -4/-2 °C | -2/-2 °C | -6/2 °C | -1/1 °C | -1/5 °C | 2/8 °C |
| Dal 1334 m | 1/6 °C | 0/5 °C | 1/5 °C | -2/9 °C | 3/8 °C | 3/12 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1446 m | Dal 780 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 6/6 °C |
vr | -3/2 °C | 4/5 °C |
za | -3/2 °C | 4/10 °C |
zo | -4/10 °C | 3/11 °C |
ma | 0/2 °C | 7/10 °C |
di | 1/7 °C | 6/9 °C |
wo | 4/14 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1446 m | -1/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | 0/2 °C | 1/7 °C | 4/14 °C |
| Dal 780 m | 6/6 °C | 4/5 °C | 4/10 °C | 3/11 °C | 7/10 °C | 6/9 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1950 m | Dal 1367 m |
|---|---|---|
do | -3/1 °C | 0/5 °C |
vr | -4/0 °C | -1/4 °C |
za | -2/0 °C | 1/2 °C |
zo | -6/4 °C | -3/8 °C |
ma | -1/2 °C | 2/7 °C |
di | -1/7 °C | 2/11 °C |
wo | 2/10 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1950 m | -3/1 °C | -4/0 °C | -2/0 °C | -6/4 °C | -1/2 °C | -1/7 °C | 2/10 °C |
| Dal 1367 m | 0/5 °C | -1/4 °C | 1/2 °C | -3/8 °C | 2/7 °C | 2/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1449 m | Dal 1078 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/5 °C |
vr | -3/2 °C | -1/2 °C |
za | -3/2 °C | -1/6 °C |
zo | -4/10 °C | -2/12 °C |
ma | 0/2 °C | 2/10 °C |
di | 1/7 °C | 3/9 °C |
wo | 4/14 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1449 m | -1/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | 0/2 °C | 1/7 °C | 4/14 °C |
| Dal 1078 m | 1/5 °C | -1/2 °C | -1/6 °C | -2/12 °C | 2/10 °C | 3/9 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1868 m | Dal 984 m |
|---|---|---|
do | -3/1 °C | 2/8 °C |
vr | -4/0 °C | 1/7 °C |
za | -2/0 °C | 3/7 °C |
zo | -6/4 °C | -1/11 °C |
ma | -1/2 °C | 4/10 °C |
di | -1/7 °C | 4/14 °C |
wo | 2/10 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1868 m | -3/1 °C | -4/0 °C | -2/0 °C | -6/4 °C | -1/2 °C | -1/7 °C | 2/10 °C |
| Dal 984 m | 2/8 °C | 1/7 °C | 3/7 °C | -1/11 °C | 4/10 °C | 4/14 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2353 m | Dal 1971 m |
|---|---|---|
do | -4/1 °C | 0/2 °C |
vr | -5/0 °C | -1/3 °C |
za | -4/0 °C | 1/2 °C |
zo | -6/4 °C | -3/7 °C |
ma | -2/2 °C | 2/6 °C |
di | -2/6 °C | 2/10 °C |
wo | 2/9 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2353 m | -4/1 °C | -5/0 °C | -4/0 °C | -6/4 °C | -2/2 °C | -2/6 °C | 2/9 °C |
| Dal 1971 m | 0/2 °C | -1/3 °C | 1/2 °C | -3/7 °C | 2/6 °C | 2/10 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1959 m | Dal 1422 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | -1/4 °C |
vr | -4/1 °C | -3/2 °C |
za | -2/1 °C | -1/3 °C |
zo | -3/6 °C | -2/8 °C |
ma | 0/2 °C | 1/6 °C |
di | 0/8 °C | 1/10 °C |
wo | 4/10 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1959 m | -2/2 °C | -4/1 °C | -2/1 °C | -3/6 °C | 0/2 °C | 0/8 °C | 4/10 °C |
| Dal 1422 m | -1/4 °C | -3/2 °C | -1/3 °C | -2/8 °C | 1/6 °C | 1/10 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1833 m | Dal 1233 m |
|---|---|---|
do | -3/1 °C | 1/6 °C |
vr | -4/0 °C | 0/5 °C |
za | -2/0 °C | 1/5 °C |
zo | -6/4 °C | -2/9 °C |
ma | -1/2 °C | 3/8 °C |
di | -1/7 °C | 3/12 °C |
wo | 2/10 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1833 m | -3/1 °C | -4/0 °C | -2/0 °C | -6/4 °C | -1/2 °C | -1/7 °C | 2/10 °C |
| Dal 1233 m | 1/6 °C | 0/5 °C | 1/5 °C | -2/9 °C | 3/8 °C | 3/12 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1460 m | Dal 1070 m |
|---|---|---|
do | -3/9 °C | 1/9 °C |
vr | -4/2 °C | 0/7 °C |
za | -2/7 °C | 1/7 °C |
zo | -5/11 °C | -1/11 °C |
ma | 0/10 °C | 3/10 °C |
di | -1/14 °C | 3/14 °C |
wo | 4/15 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1460 m | -3/9 °C | -4/2 °C | -2/7 °C | -5/11 °C | 0/10 °C | -1/14 °C | 4/15 °C |
| Dal 1070 m | 1/9 °C | 0/7 °C | 1/7 °C | -1/11 °C | 3/10 °C | 3/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1559 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 2/7 °C |
vr | -2/2 °C | 1/6 °C |
za | 0/2 °C | 3/6 °C |
zo | -4/7 °C | -1/10 °C |
ma | 1/2 °C | 4/9 °C |
di | 1/10 °C | 4/13 °C |
wo | 4/13 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1559 m | -1/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -4/7 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 4/13 °C |
| Dal 1050 m | 2/7 °C | 1/6 °C | 3/6 °C | -1/10 °C | 4/9 °C | 4/13 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1945 m | Dal 1127 m |
|---|---|---|
do | -5/2 °C | 0/9 °C |
vr | -6/2 °C | -1/7 °C |
za | -4/2 °C | 0/7 °C |
zo | -7/8 °C | -2/11 °C |
ma | -2/2 °C | 2/10 °C |
di | -3/11 °C | 2/14 °C |
wo | 2/12 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1945 m | -5/2 °C | -6/2 °C | -4/2 °C | -7/8 °C | -2/2 °C | -3/11 °C | 2/12 °C |
| Dal 1127 m | 0/9 °C | -1/7 °C | 0/7 °C | -2/11 °C | 2/10 °C | 2/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1704 m | Dal 1386 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 1/2 °C |
vr | -3/1 °C | 0/2 °C |
za | -1/1 °C | 0/2 °C |
zo | -5/5 °C | -2/12 °C |
ma | 0/2 °C | 1/2 °C |
di | 0/8 °C | 1/11 °C |
wo | 3/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1704 m | -2/2 °C | -3/1 °C | -1/1 °C | -5/5 °C | 0/2 °C | 0/8 °C | 3/11 °C |
| Dal 1386 m | 1/2 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | -2/12 °C | 1/2 °C | 1/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1469 m | Dal 904 m |
|---|---|---|
do | -3/9 °C | -1/12 °C |
vr | -4/8 °C | -2/11 °C |
za | -2/7 °C | 0/10 °C |
zo | -5/11 °C | -3/14 °C |
ma | 0/10 °C | 2/13 °C |
di | -1/14 °C | 1/17 °C |
wo | 4/15 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1469 m | -3/9 °C | -4/8 °C | -2/7 °C | -5/11 °C | 0/10 °C | -1/14 °C | 4/15 °C |
| Dal 904 m | -1/12 °C | -2/11 °C | 0/10 °C | -3/14 °C | 2/13 °C | 1/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1209 m | Dal 924 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 1/7 °C |
vr | -2/2 °C | -1/6 °C |
za | -2/2 °C | -1/8 °C |
zo | -3/11 °C | -2/14 °C |
ma | 1/9 °C | 2/12 °C |
di | 2/8 °C | 3/11 °C |
wo | 5/15 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1209 m | 0/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/11 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 5/15 °C |
| Dal 924 m | 1/7 °C | -1/6 °C | -1/8 °C | -2/14 °C | 2/12 °C | 3/11 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1593 m | Dal 1065 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/2 °C |
vr | -2/2 °C | 1/2 °C |
za | -1/2 °C | 1/5 °C |
zo | -5/9 °C | -2/10 °C |
ma | 0/2 °C | 3/7 °C |
di | 0/10 °C | 4/11 °C |
wo | 4/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1593 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -5/9 °C | 0/2 °C | 0/10 °C | 4/14 °C |
| Dal 1065 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/5 °C | -2/10 °C | 3/7 °C | 4/11 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1606 m | Dal 1299 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | 0/1 °C | 0/2 °C |
za | 0/2 °C | 0/2 °C |
zo | -2/10 °C | -2/12 °C |
ma | 1/2 °C | 1/8 °C |
di | 1/9 °C | 1/11 °C |
wo | 5/12 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1606 m | 1/2 °C | 0/1 °C | 0/2 °C | -2/10 °C | 1/2 °C | 1/9 °C | 5/12 °C |
| Dal 1299 m | 1/2 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | -2/12 °C | 1/8 °C | 1/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1263 m | Dal 862 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 2/7 °C |
vr | -2/2 °C | 0/6 °C |
za | -2/2 °C | 0/8 °C |
zo | -3/11 °C | -1/14 °C |
ma | 1/9 °C | 3/12 °C |
di | 2/8 °C | 4/11 °C |
wo | 5/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1263 m | 0/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/11 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 5/15 °C |
| Dal 862 m | 2/7 °C | 0/6 °C | 0/8 °C | -1/14 °C | 3/12 °C | 4/11 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1246 m | Dal 1070 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 1/5 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | -2/2 °C | -1/6 °C |
zo | -3/11 °C | -2/12 °C |
ma | 1/9 °C | 2/10 °C |
di | 2/8 °C | 3/9 °C |
wo | 5/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1246 m | 0/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/11 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 5/15 °C |
| Dal 1070 m | 1/5 °C | -1/2 °C | -1/6 °C | -2/12 °C | 2/10 °C | 3/9 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1365 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
do | 0/9 °C | 1/10 °C |
vr | -1/2 °C | 0/8 °C |
za | 0/7 °C | 1/8 °C |
zo | -2/11 °C | -1/12 °C |
ma | 2/10 °C | 3/11 °C |
di | 2/14 °C | 3/15 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1365 m | 0/9 °C | -1/2 °C | 0/7 °C | -2/11 °C | 2/10 °C | 2/14 °C | 7/15 °C |
| Dal 920 m | 1/10 °C | 0/8 °C | 1/8 °C | -1/12 °C | 3/11 °C | 3/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1481 m | Dal 1128 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 0/9 °C |
vr | -1/2 °C | -1/7 °C |
za | 0/5 °C | 0/7 °C |
zo | -2/9 °C | -2/11 °C |
ma | 2/8 °C | 2/10 °C |
di | 2/12 °C | 2/14 °C |
wo | 7/13 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1481 m | 0/2 °C | -1/2 °C | 0/5 °C | -2/9 °C | 2/8 °C | 2/12 °C | 7/13 °C |
| Dal 1128 m | 0/9 °C | -1/7 °C | 0/7 °C | -2/11 °C | 2/10 °C | 2/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1389 m | Dal 927 m |
|---|---|---|
do | 0/9 °C | 2/11 °C |
vr | -1/2 °C | 1/9 °C |
za | 0/7 °C | 2/9 °C |
zo | -2/11 °C | 0/13 °C |
ma | 2/10 °C | 4/12 °C |
di | 2/14 °C | 4/16 °C |
wo | 7/15 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1389 m | 0/9 °C | -1/2 °C | 0/7 °C | -2/11 °C | 2/10 °C | 2/14 °C | 7/15 °C |
| Dal 927 m | 2/11 °C | 1/9 °C | 2/9 °C | 0/13 °C | 4/12 °C | 4/16 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1491 m | Dal 1211 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/2 °C |
vr | -2/2 °C | 1/2 °C |
za | -1/2 °C | 1/2 °C |
zo | -5/9 °C | -2/10 °C |
ma | 0/7 °C | 1/7 °C |
di | 0/10 °C | 4/11 °C |
wo | 4/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1491 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -5/9 °C | 0/7 °C | 0/10 °C | 4/14 °C |
| Dal 1211 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | -2/10 °C | 1/7 °C | 4/11 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1464 m | Dal 1148 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/7 °C |
vr | -2/2 °C | 0/6 °C |
za | 0/2 °C | 1/6 °C |
zo | -4/7 °C | -2/10 °C |
ma | 1/2 °C | 3/9 °C |
di | 1/10 °C | 3/13 °C |
wo | 4/13 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1464 m | -1/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -4/7 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 4/13 °C |
| Dal 1148 m | 1/7 °C | 0/6 °C | 1/6 °C | -2/10 °C | 3/9 °C | 3/13 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1608 m | Dal 1406 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -1/5 °C |
vr | -3/2 °C | -1/2 °C |
za | -1/1 °C | 1/3 °C |
zo | -6/5 °C | -4/7 °C |
ma | -1/2 °C | 1/6 °C |
di | -1/9 °C | 1/11 °C |
wo | 2/12 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1608 m | -3/2 °C | -3/2 °C | -1/1 °C | -6/5 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | 2/12 °C |
| Dal 1406 m | -1/5 °C | -1/2 °C | 1/3 °C | -4/7 °C | 1/6 °C | 1/11 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1523 m | Dal 1207 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/6 °C |
vr | -2/2 °C | 0/5 °C |
za | 0/2 °C | 1/5 °C |
zo | -4/7 °C | -2/9 °C |
ma | 1/2 °C | 3/8 °C |
di | 1/10 °C | 3/12 °C |
wo | 4/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1523 m | -1/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -4/7 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 4/13 °C |
| Dal 1207 m | 1/6 °C | 0/5 °C | 1/5 °C | -2/9 °C | 3/8 °C | 3/12 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1590 m | Dal 1340 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 0/5 °C |
vr | -2/2 °C | -1/4 °C |
za | 0/2 °C | 1/2 °C |
zo | -4/6 °C | -3/8 °C |
ma | 1/2 °C | 2/7 °C |
di | 1/9 °C | 2/11 °C |
wo | 4/12 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1590 m | -1/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -4/6 °C | 1/2 °C | 1/9 °C | 4/12 °C |
| Dal 1340 m | 0/5 °C | -1/4 °C | 1/2 °C | -3/8 °C | 2/7 °C | 2/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1378 m | Dal 1044 m |
|---|---|---|
do | -1/4 °C | 1/10 °C |
vr | -3/2 °C | 0/8 °C |
za | -1/3 °C | 1/8 °C |
zo | -2/8 °C | -1/12 °C |
ma | 1/6 °C | 3/11 °C |
di | 1/10 °C | 3/15 °C |
wo | 5/12 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1378 m | -1/4 °C | -3/2 °C | -1/3 °C | -2/8 °C | 1/6 °C | 1/10 °C | 5/12 °C |
| Dal 1044 m | 1/10 °C | 0/8 °C | 1/8 °C | -1/12 °C | 3/11 °C | 3/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1270 m | Dal 1062 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/8 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 1/2 °C | 1/9 °C |
zo | 0/12 °C | 0/13 °C |
ma | 1/9 °C | 5/10 °C |
di | 4/9 °C | 4/10 °C |
wo | 7/13 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1270 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 0/12 °C | 1/9 °C | 4/9 °C | 7/13 °C |
| Dal 1062 m | 1/8 °C | 1/2 °C | 1/9 °C | 0/13 °C | 5/10 °C | 4/10 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1230 m | Dal 1030 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/5 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 1/2 °C | 3/9 °C |
zo | 2/10 °C | 2/10 °C |
ma | 1/9 °C | 6/9 °C |
di | 5/8 °C | 5/8 °C |
wo | 9/14 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1230 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 2/10 °C | 1/9 °C | 5/8 °C | 9/14 °C |
| Dal 1030 m | 1/5 °C | 1/2 °C | 3/9 °C | 2/10 °C | 6/9 °C | 5/8 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1336 m | Dal 1090 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/5 °C |
vr | -3/2 °C | -1/2 °C |
za | -3/2 °C | -1/6 °C |
zo | -4/10 °C | -2/12 °C |
ma | 0/8 °C | 2/10 °C |
di | 1/7 °C | 3/9 °C |
wo | 4/14 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1336 m | -1/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | 0/8 °C | 1/7 °C | 4/14 °C |
| Dal 1090 m | 1/5 °C | -1/2 °C | -1/6 °C | -2/12 °C | 2/10 °C | 3/9 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1093 m | Dal 940 m |
|---|---|---|
do | 0/10 °C | 1/11 °C |
vr | -1/8 °C | 0/9 °C |
za | 0/8 °C | 1/9 °C |
zo | -2/12 °C | -1/13 °C |
ma | 2/11 °C | 3/12 °C |
di | 2/15 °C | 3/16 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1093 m | 0/10 °C | -1/8 °C | 0/8 °C | -2/12 °C | 2/11 °C | 2/15 °C | 7/16 °C |
| Dal 940 m | 1/11 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | -1/13 °C | 3/12 °C | 3/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1405 m | Dal 1238 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | -1/7 °C |
vr | -1/2 °C | -1/6 °C |
za | 1/3 °C | 1/5 °C |
zo | -4/7 °C | -4/9 °C |
ma | 1/6 °C | 1/8 °C |
di | 1/11 °C | 1/13 °C |
wo | 4/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1405 m | -1/2 °C | -1/2 °C | 1/3 °C | -4/7 °C | 1/6 °C | 1/11 °C | 4/14 °C |
| Dal 1238 m | -1/7 °C | -1/6 °C | 1/5 °C | -4/9 °C | 1/8 °C | 1/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1605 m | Dal 1291 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | 0/9 °C |
vr | -5/2 °C | -1/7 °C |
za | -3/2 °C | 0/7 °C |
zo | -6/11 °C | -2/11 °C |
ma | -1/10 °C | 2/10 °C |
di | -2/14 °C | 2/14 °C |
wo | 3/15 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1605 m | -4/2 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | -6/11 °C | -1/10 °C | -2/14 °C | 3/15 °C |
| Dal 1291 m | 0/9 °C | -1/7 °C | 0/7 °C | -2/11 °C | 2/10 °C | 2/14 °C | 7/15 °C |
1-50 van 98 skigebieden



