Skiweer Digne-les-Bains
Weersverwachting in het arrondissement Digne-les-Bains voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het arrondissement Digne-les-Bains voor 7 dagen
Weer Digne-les-Bains
Weer in het arrondissement Digne-les-Bains voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het arrondissement Digne-les-Bains voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Digne-les-Bains
- Digne-les-Bains – Gaan naar
Bergketen:
Dal:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2450 m | Dal 1325 m |
|---|---|---|
do | -10/-2 °C | 2/9 °C |
vr | -11/-4 °C | 1/8 °C |
za | -12/1 °C | 0/11 °C |
zo | -6/1 °C | 2/14 °C |
ma | -7/2 °C | 5/15 °C |
di | -3/5 °C | 7/17 °C |
wo | -1/8 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2450 m | -10/-2 °C | -11/-4 °C | -12/1 °C | -6/1 °C | -7/2 °C | -3/5 °C | -1/8 °C |
| Dal 1325 m | 2/9 °C | 1/8 °C | 0/11 °C | 2/14 °C | 5/15 °C | 7/17 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2025 m | Dal 1546 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 1/8 °C |
vr | -2/2 °C | 0/10 °C |
za | -4/9 °C | -2/12 °C |
zo | -1/10 °C | 1/14 °C |
ma | 0/10 °C | 3/16 °C |
di | 2/14 °C | 6/18 °C |
wo | 4/14 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2025 m | -2/2 °C | -2/2 °C | -4/9 °C | -1/10 °C | 0/10 °C | 2/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 1546 m | 1/8 °C | 0/10 °C | -2/12 °C | 1/14 °C | 3/16 °C | 6/18 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1736 m | Dal 1280 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 2/10 °C |
vr | 0/2 °C | 1/9 °C |
za | -1/11 °C | 0/12 °C |
zo | 1/14 °C | 2/15 °C |
ma | 4/15 °C | 5/16 °C |
di | 6/17 °C | 7/18 °C |
wo | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1736 m | 1/2 °C | 0/2 °C | -1/11 °C | 1/14 °C | 4/15 °C | 6/17 °C | 6/19 °C |
| Dal 1280 m | 2/10 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 2/15 °C | 5/16 °C | 7/18 °C | 7/20 °C |
1-3 van 3 skigebieden



