Skiweer Engeland
Weersverwachting in Engeland voor 54 Skigebieden - Weer in de bergen in Engeland voor 7 dagen
Weer Engeland
Weer in Engeland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Engeland voor 54 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Engeland
- Engeland – Beperken tot
Regio's:
Park:
| Weer in skigebied | Berg 146 m | Dal 116 m |
|---|---|---|
zo | 8/16 °C | 9/16 °C |
ma | 8/13 °C | 9/13 °C |
di | 9/16 °C | 10/16 °C |
wo | 11/19 °C | 12/19 °C |
do | 12/24 °C | 13/24 °C |
vr | 13/26 °C | 14/26 °C |
za | 16/30 °C | 17/30 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 146 m | 8/16 °C | 8/13 °C | 9/16 °C | 11/19 °C | 12/24 °C | 13/26 °C | 16/30 °C |
| Dal 116 m | 9/16 °C | 9/13 °C | 10/16 °C | 12/19 °C | 13/24 °C | 14/26 °C | 17/30 °C |
| Weer in skigebied | Berg 141 m | Dal 110 m |
|---|---|---|
zo | 8/16 °C | 9/16 °C |
ma | 8/13 °C | 9/13 °C |
di | 9/16 °C | 10/16 °C |
wo | 11/19 °C | 12/19 °C |
do | 12/24 °C | 13/24 °C |
vr | 13/26 °C | 14/26 °C |
za | 16/30 °C | 17/30 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 141 m | 8/16 °C | 8/13 °C | 9/16 °C | 11/19 °C | 12/24 °C | 13/26 °C | 16/30 °C |
| Dal 110 m | 9/16 °C | 9/13 °C | 10/16 °C | 12/19 °C | 13/24 °C | 14/26 °C | 17/30 °C |
| Weer in skigebied | Berg 720 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
zo | 1/7 °C | 2/8 °C |
ma | 1/9 °C | 2/10 °C |
di | 4/10 °C | 5/11 °C |
wo | 7/10 °C | 8/11 °C |
do | 5/15 °C | 6/16 °C |
vr | 9/18 °C | 10/19 °C |
za | 8/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 720 m | 1/7 °C | 1/9 °C | 4/10 °C | 7/10 °C | 5/15 °C | 9/18 °C | 8/17 °C |
| Dal 600 m | 2/8 °C | 2/10 °C | 5/11 °C | 8/11 °C | 6/16 °C | 10/19 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 842 m | Dal 735 m |
|---|---|---|
zo | 1/6 °C | 1/7 °C |
ma | 1/8 °C | 1/9 °C |
di | 4/9 °C | 4/10 °C |
wo | 7/9 °C | 7/10 °C |
do | 5/14 °C | 5/15 °C |
vr | 9/17 °C | 9/18 °C |
za | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 842 m | 1/6 °C | 1/8 °C | 4/9 °C | 7/9 °C | 5/14 °C | 9/17 °C | 8/16 °C |
| Dal 735 m | 1/7 °C | 1/9 °C | 4/10 °C | 7/10 °C | 5/15 °C | 9/18 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 85 m | Dal 74 m |
|---|---|---|
zo | 9/17 °C | 9/17 °C |
ma | 9/14 °C | 9/14 °C |
di | 10/17 °C | 10/17 °C |
wo | 12/20 °C | 12/20 °C |
do | 13/25 °C | 13/25 °C |
vr | 14/27 °C | 14/27 °C |
za | 17/31 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 85 m | 9/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 13/25 °C | 14/27 °C | 17/31 °C |
| Dal 74 m | 9/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 13/25 °C | 14/27 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | Berg 650 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
zo | 2/8 °C | 3/11 °C |
ma | 2/10 °C | 3/11 °C |
di | 5/11 °C | 5/11 °C |
wo | 7/11 °C | 7/15 °C |
do | 6/16 °C | 8/18 °C |
vr | 10/19 °C | 10/23 °C |
za | 9/18 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 650 m | 2/8 °C | 2/10 °C | 5/11 °C | 7/11 °C | 6/16 °C | 10/19 °C | 9/18 °C |
| Dal 550 m | 3/11 °C | 3/11 °C | 5/11 °C | 7/15 °C | 8/18 °C | 10/23 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 50 m | Dal 25 m |
|---|---|---|
zo | 8/14 °C | 8/14 °C |
ma | 7/15 °C | 7/15 °C |
di | 9/16 °C | 9/16 °C |
wo | 11/17 °C | 11/17 °C |
do | 12/20 °C | 12/20 °C |
vr | 13/23 °C | 13/23 °C |
za | 12/22 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 50 m | 8/14 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 11/17 °C | 12/20 °C | 13/23 °C | 12/22 °C |
| Dal 25 m | 8/14 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 11/17 °C | 12/20 °C | 13/23 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 285 m | Dal 242 m |
|---|---|---|
zo | 6/11 °C | 6/11 °C |
ma | 4/12 °C | 4/12 °C |
di | 8/14 °C | 8/14 °C |
wo | 9/16 °C | 9/16 °C |
do | 10/20 °C | 10/20 °C |
vr | 11/22 °C | 11/22 °C |
za | 12/23 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 285 m | 6/11 °C | 4/12 °C | 8/14 °C | 9/16 °C | 10/20 °C | 11/22 °C | 12/23 °C |
| Dal 242 m | 6/11 °C | 4/12 °C | 8/14 °C | 9/16 °C | 10/20 °C | 11/22 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 116 m | Dal 75 m |
|---|---|---|
zo | 5/13 °C | 5/13 °C |
ma | 6/14 °C | 6/14 °C |
di | 9/17 °C | 9/17 °C |
wo | 11/18 °C | 11/18 °C |
do | 11/21 °C | 11/21 °C |
vr | 11/24 °C | 11/24 °C |
za | 14/25 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 116 m | 5/13 °C | 6/14 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 11/21 °C | 11/24 °C | 14/25 °C |
| Dal 75 m | 5/13 °C | 6/14 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 11/21 °C | 11/24 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 148 m | Dal 135 m |
|---|---|---|
zo | 4/13 °C | 4/13 °C |
ma | 4/13 °C | 4/13 °C |
di | 8/15 °C | 8/15 °C |
wo | 10/17 °C | 10/17 °C |
do | 10/20 °C | 10/20 °C |
vr | 10/23 °C | 10/23 °C |
za | 12/23 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 148 m | 4/13 °C | 4/13 °C | 8/15 °C | 10/17 °C | 10/20 °C | 10/23 °C | 12/23 °C |
| Dal 135 m | 4/13 °C | 4/13 °C | 8/15 °C | 10/17 °C | 10/20 °C | 10/23 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 24 m | Dal 11 m |
|---|---|---|
zo | 6/15 °C | 6/15 °C |
ma | 7/14 °C | 7/14 °C |
di | 10/17 °C | 10/17 °C |
wo | 12/19 °C | 12/19 °C |
do | 11/21 °C | 11/21 °C |
vr | 11/24 °C | 11/24 °C |
za | 15/27 °C | 15/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 24 m | 6/15 °C | 7/14 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 11/21 °C | 11/24 °C | 15/27 °C |
| Dal 11 m | 6/15 °C | 7/14 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 11/21 °C | 11/24 °C | 15/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 120 m | Dal 114 m |
|---|---|---|
zo | 5/12 °C | 5/13 °C |
ma | 5/13 °C | 5/14 °C |
di | 8/15 °C | 8/16 °C |
wo | 11/17 °C | 11/18 °C |
do | 11/19 °C | 11/20 °C |
vr | 11/25 °C | 11/26 °C |
za | 13/26 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 120 m | 5/12 °C | 5/13 °C | 8/15 °C | 11/17 °C | 11/19 °C | 11/25 °C | 13/26 °C |
| Dal 114 m | 5/13 °C | 5/14 °C | 8/16 °C | 11/18 °C | 11/20 °C | 11/26 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 124 m | Dal 119 m |
|---|---|---|
zo | 4/13 °C | 4/14 °C |
ma | 5/13 °C | 5/14 °C |
di | 9/15 °C | 9/16 °C |
wo | 11/16 °C | 11/17 °C |
do | 12/18 °C | 12/19 °C |
vr | 10/23 °C | 10/24 °C |
za | 11/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 124 m | 4/13 °C | 5/13 °C | 9/15 °C | 11/16 °C | 12/18 °C | 10/23 °C | 11/23 °C |
| Dal 119 m | 4/14 °C | 5/14 °C | 9/16 °C | 11/17 °C | 12/19 °C | 10/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 91 m | Dal 57 m |
|---|---|---|
zo | 9/16 °C | 9/17 °C |
ma | 9/13 °C | 9/14 °C |
di | 10/16 °C | 10/17 °C |
wo | 12/19 °C | 12/20 °C |
do | 13/24 °C | 13/25 °C |
vr | 14/26 °C | 14/27 °C |
za | 17/30 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 91 m | 9/16 °C | 9/13 °C | 10/16 °C | 12/19 °C | 13/24 °C | 14/26 °C | 17/30 °C |
| Dal 57 m | 9/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 13/25 °C | 14/27 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | Berg 120 m | Dal 110 m |
|---|---|---|
zo | 9/16 °C | 9/16 °C |
ma | 9/13 °C | 9/13 °C |
di | 10/16 °C | 10/16 °C |
wo | 12/19 °C | 12/19 °C |
do | 13/24 °C | 13/24 °C |
vr | 14/26 °C | 14/26 °C |
za | 17/30 °C | 17/30 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 120 m | 9/16 °C | 9/13 °C | 10/16 °C | 12/19 °C | 13/24 °C | 14/26 °C | 17/30 °C |
| Dal 110 m | 9/16 °C | 9/13 °C | 10/16 °C | 12/19 °C | 13/24 °C | 14/26 °C | 17/30 °C |
| Weer in skigebied | Berg 95 m | Dal 85 m |
|---|---|---|
zo | 7/14 °C | 7/14 °C |
ma | 5/13 °C | 5/13 °C |
di | 7/16 °C | 7/16 °C |
wo | 9/18 °C | 9/18 °C |
do | 10/22 °C | 10/22 °C |
vr | 11/25 °C | 11/25 °C |
za | 14/25 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 95 m | 7/14 °C | 5/13 °C | 7/16 °C | 9/18 °C | 10/22 °C | 11/25 °C | 14/25 °C |
| Dal 85 m | 7/14 °C | 5/13 °C | 7/16 °C | 9/18 °C | 10/22 °C | 11/25 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 43 m | Dal 25 m |
|---|---|---|
zo | 9/17 °C | 9/17 °C |
ma | 9/14 °C | 9/14 °C |
di | 10/17 °C | 10/17 °C |
wo | 12/20 °C | 12/20 °C |
do | 13/25 °C | 13/25 °C |
vr | 14/27 °C | 14/27 °C |
za | 17/31 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 43 m | 9/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 13/25 °C | 14/27 °C | 17/31 °C |
| Dal 25 m | 9/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 13/25 °C | 14/27 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | Berg 76 m | Dal 58 m |
|---|---|---|
zo | 6/14 °C | 6/14 °C |
ma | 7/13 °C | 7/13 °C |
di | 10/16 °C | 10/16 °C |
wo | 12/19 °C | 12/19 °C |
do | 12/21 °C | 12/21 °C |
vr | 11/24 °C | 11/24 °C |
za | 13/26 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 76 m | 6/14 °C | 7/13 °C | 10/16 °C | 12/19 °C | 12/21 °C | 11/24 °C | 13/26 °C |
| Dal 58 m | 6/14 °C | 7/13 °C | 10/16 °C | 12/19 °C | 12/21 °C | 11/24 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 26 m | Dal 11 m |
|---|---|---|
zo | 9/16 °C | 9/16 °C |
ma | 6/15 °C | 6/15 °C |
di | 7/18 °C | 7/18 °C |
wo | 10/20 °C | 10/20 °C |
do | 11/23 °C | 11/23 °C |
vr | 10/24 °C | 10/24 °C |
za | 13/26 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 26 m | 9/16 °C | 6/15 °C | 7/18 °C | 10/20 °C | 11/23 °C | 10/24 °C | 13/26 °C |
| Dal 11 m | 9/16 °C | 6/15 °C | 7/18 °C | 10/20 °C | 11/23 °C | 10/24 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 61 m | Dal 49 m |
|---|---|---|
zo | 5/12 °C | 5/12 °C |
ma | 7/11 °C | 7/11 °C |
di | 11/15 °C | 11/15 °C |
wo | 12/17 °C | 12/17 °C |
do | 12/18 °C | 12/18 °C |
vr | 13/22 °C | 13/22 °C |
za | 14/25 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 61 m | 5/12 °C | 7/11 °C | 11/15 °C | 12/17 °C | 12/18 °C | 13/22 °C | 14/25 °C |
| Dal 49 m | 5/12 °C | 7/11 °C | 11/15 °C | 12/17 °C | 12/18 °C | 13/22 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 50 m | Dal 30 m |
|---|---|---|
zo | 9/17 °C | 9/17 °C |
ma | 9/14 °C | 9/14 °C |
di | 10/17 °C | 10/17 °C |
wo | 12/20 °C | 12/20 °C |
do | 13/25 °C | 13/25 °C |
vr | 14/27 °C | 14/27 °C |
za | 17/31 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 50 m | 9/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 13/25 °C | 14/27 °C | 17/31 °C |
| Dal 30 m | 9/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 13/25 °C | 14/27 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | Berg 290 m | Dal 283 m |
|---|---|---|
zo | 6/11 °C | 6/11 °C |
ma | 4/12 °C | 4/12 °C |
di | 8/14 °C | 8/14 °C |
wo | 9/16 °C | 9/16 °C |
do | 10/20 °C | 10/20 °C |
vr | 11/22 °C | 11/22 °C |
za | 12/23 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 290 m | 6/11 °C | 4/12 °C | 8/14 °C | 9/16 °C | 10/20 °C | 11/22 °C | 12/23 °C |
| Dal 283 m | 6/11 °C | 4/12 °C | 8/14 °C | 9/16 °C | 10/20 °C | 11/22 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 62 m | Dal 40 m |
|---|---|---|
zo | 6/15 °C | 6/15 °C |
ma | 7/14 °C | 7/14 °C |
di | 10/17 °C | 10/17 °C |
wo | 12/19 °C | 12/19 °C |
do | 11/21 °C | 11/21 °C |
vr | 11/24 °C | 11/24 °C |
za | 15/27 °C | 15/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 62 m | 6/15 °C | 7/14 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 11/21 °C | 11/24 °C | 15/27 °C |
| Dal 40 m | 6/15 °C | 7/14 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 11/21 °C | 11/24 °C | 15/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 131 m | Dal 103 m |
|---|---|---|
zo | 5/13 °C | 5/14 °C |
ma | 5/13 °C | 5/14 °C |
di | 8/15 °C | 8/16 °C |
wo | 12/17 °C | 12/18 °C |
do | 11/21 °C | 11/22 °C |
vr | 11/24 °C | 11/25 °C |
za | 14/24 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 131 m | 5/13 °C | 5/13 °C | 8/15 °C | 12/17 °C | 11/21 °C | 11/24 °C | 14/24 °C |
| Dal 103 m | 5/14 °C | 5/14 °C | 8/16 °C | 12/18 °C | 11/22 °C | 11/25 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 67 m | Dal 57 m |
|---|---|---|
zo | 8/14 °C | 8/14 °C |
ma | 7/15 °C | 7/15 °C |
di | 9/16 °C | 9/16 °C |
wo | 11/17 °C | 11/17 °C |
do | 12/20 °C | 12/20 °C |
vr | 13/23 °C | 13/23 °C |
za | 12/22 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 67 m | 8/14 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 11/17 °C | 12/20 °C | 13/23 °C | 12/22 °C |
| Dal 57 m | 8/14 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 11/17 °C | 12/20 °C | 13/23 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 66 m | Dal 32 m |
|---|---|---|
zo | 5/12 °C | 5/13 °C |
ma | 7/11 °C | 7/12 °C |
di | 11/15 °C | 11/16 °C |
wo | 12/17 °C | 12/18 °C |
do | 12/18 °C | 12/19 °C |
vr | 13/22 °C | 13/23 °C |
za | 14/25 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 66 m | 5/12 °C | 7/11 °C | 11/15 °C | 12/17 °C | 12/18 °C | 13/22 °C | 14/25 °C |
| Dal 32 m | 5/13 °C | 7/12 °C | 11/16 °C | 12/18 °C | 12/19 °C | 13/23 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 167 m | Dal 158 m |
|---|---|---|
zo | 4/13 °C | 4/13 °C |
ma | 4/13 °C | 4/13 °C |
di | 8/15 °C | 8/15 °C |
wo | 10/17 °C | 10/17 °C |
do | 10/20 °C | 10/20 °C |
vr | 10/23 °C | 10/23 °C |
za | 12/23 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 167 m | 4/13 °C | 4/13 °C | 8/15 °C | 10/17 °C | 10/20 °C | 10/23 °C | 12/23 °C |
| Dal 158 m | 4/13 °C | 4/13 °C | 8/15 °C | 10/17 °C | 10/20 °C | 10/23 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 35 m | Dal 18 m |
|---|---|---|
zo | 8/15 °C | 8/15 °C |
ma | 5/13 °C | 5/13 °C |
di | 7/17 °C | 7/17 °C |
wo | 9/19 °C | 9/19 °C |
do | 10/22 °C | 10/22 °C |
vr | 11/22 °C | 11/22 °C |
za | 14/25 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 35 m | 8/15 °C | 5/13 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 10/22 °C | 11/22 °C | 14/25 °C |
| Dal 18 m | 8/15 °C | 5/13 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 10/22 °C | 11/22 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 60 m | Dal 30 m |
|---|---|---|
zo | 4/12 °C | 5/12 °C |
ma | 4/14 °C | 5/14 °C |
di | 7/15 °C | 8/15 °C |
wo | 10/15 °C | 11/15 °C |
do | 8/20 °C | 9/20 °C |
vr | 12/23 °C | 13/23 °C |
za | 11/22 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 60 m | 4/12 °C | 4/14 °C | 7/15 °C | 10/15 °C | 8/20 °C | 12/23 °C | 11/22 °C |
| Dal 30 m | 5/12 °C | 5/14 °C | 8/15 °C | 11/15 °C | 9/20 °C | 13/23 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 50 m | Dal 26 m |
|---|---|---|
zo | 7/15 °C | 8/15 °C |
ma | 5/14 °C | 6/14 °C |
di | 7/17 °C | 8/17 °C |
wo | 9/19 °C | 10/19 °C |
do | 10/23 °C | 11/23 °C |
vr | 11/26 °C | 12/26 °C |
za | 14/26 °C | 15/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 50 m | 7/15 °C | 5/14 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 10/23 °C | 11/26 °C | 14/26 °C |
| Dal 26 m | 8/15 °C | 6/14 °C | 8/17 °C | 10/19 °C | 11/23 °C | 12/26 °C | 15/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 86 m | Dal 66 m |
|---|---|---|
zo | 5/13 °C | 5/13 °C |
ma | 5/14 °C | 5/14 °C |
di | 8/16 °C | 8/16 °C |
wo | 11/18 °C | 11/18 °C |
do | 11/20 °C | 11/20 °C |
vr | 11/26 °C | 11/26 °C |
za | 13/27 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 86 m | 5/13 °C | 5/14 °C | 8/16 °C | 11/18 °C | 11/20 °C | 11/26 °C | 13/27 °C |
| Dal 66 m | 5/13 °C | 5/14 °C | 8/16 °C | 11/18 °C | 11/20 °C | 11/26 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 120 m | Dal 100 m |
|---|---|---|
zo | 9/16 °C | 9/16 °C |
ma | 9/13 °C | 9/13 °C |
di | 10/16 °C | 10/16 °C |
wo | 12/19 °C | 12/19 °C |
do | 13/24 °C | 13/24 °C |
vr | 14/26 °C | 14/26 °C |
za | 17/30 °C | 17/30 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 120 m | 9/16 °C | 9/13 °C | 10/16 °C | 12/19 °C | 13/24 °C | 14/26 °C | 17/30 °C |
| Dal 100 m | 9/16 °C | 9/13 °C | 10/16 °C | 12/19 °C | 13/24 °C | 14/26 °C | 17/30 °C |
| Weer in skigebied | Berg 545 m | Dal 430 m |
|---|---|---|
zo | 3/10 °C | 3/11 °C |
ma | 3/10 °C | 3/11 °C |
di | 5/10 °C | 5/11 °C |
wo | 7/14 °C | 7/15 °C |
do | 8/17 °C | 8/18 °C |
vr | 10/22 °C | 10/23 °C |
za | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 545 m | 3/10 °C | 3/10 °C | 5/10 °C | 7/14 °C | 8/17 °C | 10/22 °C | 9/20 °C |
| Dal 430 m | 3/11 °C | 3/11 °C | 5/11 °C | 7/15 °C | 8/18 °C | 10/23 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 106 m | Dal 78 m |
|---|---|---|
zo | 5/14 °C | 5/14 °C |
ma | 5/14 °C | 5/14 °C |
di | 7/14 °C | 7/14 °C |
wo | 9/18 °C | 9/18 °C |
do | 10/21 °C | 10/21 °C |
vr | 12/26 °C | 12/26 °C |
za | 11/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 106 m | 5/14 °C | 5/14 °C | 7/14 °C | 9/18 °C | 10/21 °C | 12/26 °C | 11/24 °C |
| Dal 78 m | 5/14 °C | 5/14 °C | 7/14 °C | 9/18 °C | 10/21 °C | 12/26 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 111 m | Dal 98 m |
|---|---|---|
zo | 9/17 °C | 9/17 °C |
ma | 9/14 °C | 9/14 °C |
di | 10/17 °C | 10/17 °C |
wo | 12/20 °C | 12/20 °C |
do | 13/25 °C | 13/25 °C |
vr | 14/27 °C | 14/27 °C |
za | 17/31 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 111 m | 9/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 13/25 °C | 14/27 °C | 17/31 °C |
| Dal 98 m | 9/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 13/25 °C | 14/27 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | Berg 43 m | Dal 36 m |
|---|---|---|
zo | 9/17 °C | 9/17 °C |
ma | 9/14 °C | 9/14 °C |
di | 10/17 °C | 10/17 °C |
wo | 12/20 °C | 12/20 °C |
do | 13/25 °C | 13/25 °C |
vr | 14/27 °C | 14/27 °C |
za | 17/31 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 43 m | 9/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 13/25 °C | 14/27 °C | 17/31 °C |
| Dal 36 m | 9/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 13/25 °C | 14/27 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | Berg 110 m | Dal 91 m |
|---|---|---|
zo | 5/12 °C | 5/12 °C |
ma | 7/11 °C | 7/11 °C |
di | 11/15 °C | 11/15 °C |
wo | 12/17 °C | 12/17 °C |
do | 12/18 °C | 12/18 °C |
vr | 13/22 °C | 13/22 °C |
za | 14/25 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 110 m | 5/12 °C | 7/11 °C | 11/15 °C | 12/17 °C | 12/18 °C | 13/22 °C | 14/25 °C |
| Dal 91 m | 5/12 °C | 7/11 °C | 11/15 °C | 12/17 °C | 12/18 °C | 13/22 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 70 m | Dal 50 m |
|---|---|---|
zo | 8/15 °C | 8/15 °C |
ma | 5/13 °C | 5/13 °C |
di | 7/17 °C | 7/17 °C |
wo | 9/19 °C | 9/19 °C |
do | 10/22 °C | 10/22 °C |
vr | 11/22 °C | 11/22 °C |
za | 14/25 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 70 m | 8/15 °C | 5/13 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 10/22 °C | 11/22 °C | 14/25 °C |
| Dal 50 m | 8/15 °C | 5/13 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 10/22 °C | 11/22 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 15 m | Dal 5 m |
|---|---|---|
zo | 6/15 °C | 6/15 °C |
ma | 7/14 °C | 7/14 °C |
di | 10/17 °C | 10/17 °C |
wo | 12/19 °C | 12/19 °C |
do | 11/21 °C | 11/21 °C |
vr | 11/24 °C | 11/24 °C |
za | 15/27 °C | 15/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 15 m | 6/15 °C | 7/14 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 11/21 °C | 11/24 °C | 15/27 °C |
| Dal 5 m | 6/15 °C | 7/14 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 11/21 °C | 11/24 °C | 15/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 25 m | Dal 15 m |
|---|---|---|
zo | 5/12 °C | 5/12 °C |
ma | 5/13 °C | 5/13 °C |
di | 7/14 °C | 7/14 °C |
wo | 10/14 °C | 10/14 °C |
do | 10/17 °C | 10/17 °C |
vr | 12/20 °C | 12/20 °C |
za | 11/20 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 25 m | 5/12 °C | 5/13 °C | 7/14 °C | 10/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 11/20 °C |
| Dal 15 m | 5/12 °C | 5/13 °C | 7/14 °C | 10/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 36 m | Dal 30 m |
|---|---|---|
zo | 5/14 °C | 5/14 °C |
ma | 5/14 °C | 5/14 °C |
di | 7/14 °C | 7/14 °C |
wo | 9/18 °C | 9/18 °C |
do | 10/21 °C | 10/21 °C |
vr | 12/26 °C | 12/26 °C |
za | 11/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 36 m | 5/14 °C | 5/14 °C | 7/14 °C | 9/18 °C | 10/21 °C | 12/26 °C | 11/24 °C |
| Dal 30 m | 5/14 °C | 5/14 °C | 7/14 °C | 9/18 °C | 10/21 °C | 12/26 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 17 m | Dal 15 m |
|---|---|---|
zo | 7/15 °C | 7/15 °C |
ma | 5/14 °C | 5/14 °C |
di | 7/17 °C | 7/17 °C |
wo | 10/19 °C | 10/19 °C |
do | 11/22 °C | 11/22 °C |
vr | 11/25 °C | 11/25 °C |
za | 15/26 °C | 15/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 17 m | 7/15 °C | 5/14 °C | 7/17 °C | 10/19 °C | 11/22 °C | 11/25 °C | 15/26 °C |
| Dal 15 m | 7/15 °C | 5/14 °C | 7/17 °C | 10/19 °C | 11/22 °C | 11/25 °C | 15/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 25 m | Dal 5 m |
|---|---|---|
zo | 6/13 °C | 6/13 °C |
ma | 6/13 °C | 6/13 °C |
di | 7/14 °C | 7/14 °C |
wo | 10/17 °C | 10/17 °C |
do | 10/20 °C | 10/20 °C |
vr | 13/23 °C | 13/23 °C |
za | 13/21 °C | 13/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 25 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 10/17 °C | 10/20 °C | 13/23 °C | 13/21 °C |
| Dal 5 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 10/17 °C | 10/20 °C | 13/23 °C | 13/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 51 m | Dal 45 m |
|---|---|---|
zo | 6/15 °C | 6/15 °C |
ma | 7/14 °C | 7/14 °C |
di | 10/17 °C | 10/17 °C |
wo | 12/19 °C | 12/19 °C |
do | 11/21 °C | 11/21 °C |
vr | 11/24 °C | 11/24 °C |
za | 15/27 °C | 15/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 51 m | 6/15 °C | 7/14 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 11/21 °C | 11/24 °C | 15/27 °C |
| Dal 45 m | 6/15 °C | 7/14 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 11/21 °C | 11/24 °C | 15/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 11 m | Dal 8 m |
|---|---|---|
zo | 8/13 °C | 8/13 °C |
ma | 8/13 °C | 8/13 °C |
di | 11/14 °C | 11/14 °C |
wo | 12/15 °C | 12/15 °C |
do | 13/18 °C | 13/18 °C |
vr | 13/18 °C | 13/18 °C |
za | 13/22 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 11 m | 8/13 °C | 8/13 °C | 11/14 °C | 12/15 °C | 13/18 °C | 13/18 °C | 13/22 °C |
| Dal 8 m | 8/13 °C | 8/13 °C | 11/14 °C | 12/15 °C | 13/18 °C | 13/18 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 50 m | Dal 47 m |
|---|---|---|
zo | 9/17 °C | 9/17 °C |
ma | 9/14 °C | 9/14 °C |
di | 10/17 °C | 10/17 °C |
wo | 12/20 °C | 12/20 °C |
do | 13/25 °C | 13/25 °C |
vr | 14/27 °C | 14/27 °C |
za | 17/31 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 50 m | 9/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 13/25 °C | 14/27 °C | 17/31 °C |
| Dal 47 m | 9/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 13/25 °C | 14/27 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | Berg 7 m | Dal 4 m |
|---|---|---|
zo | 9/17 °C | 9/17 °C |
ma | 9/14 °C | 9/14 °C |
di | 10/17 °C | 10/17 °C |
wo | 12/20 °C | 12/20 °C |
do | 13/25 °C | 13/25 °C |
vr | 14/27 °C | 14/27 °C |
za | 17/31 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 7 m | 9/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 13/25 °C | 14/27 °C | 17/31 °C |
| Dal 4 m | 9/17 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 12/20 °C | 13/25 °C | 14/27 °C | 17/31 °C |
| Weer in skigebied | Berg 153 m | Dal 95 m |
|---|---|---|
zo | 6/14 °C | 7/14 °C |
ma | 5/14 °C | 6/14 °C |
di | 7/15 °C | 8/15 °C |
wo | 10/18 °C | 11/18 °C |
do | 11/21 °C | 12/21 °C |
vr | 11/24 °C | 12/24 °C |
za | 13/24 °C | 14/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 153 m | 6/14 °C | 5/14 °C | 7/15 °C | 10/18 °C | 11/21 °C | 11/24 °C | 13/24 °C |
| Dal 95 m | 7/14 °C | 6/14 °C | 8/15 °C | 11/18 °C | 12/21 °C | 12/24 °C | 14/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 32 m | Dal 26 m |
|---|---|---|
zo | 8/14 °C | 8/14 °C |
ma | 7/15 °C | 7/15 °C |
di | 9/16 °C | 9/16 °C |
wo | 11/17 °C | 11/17 °C |
do | 12/20 °C | 12/20 °C |
vr | 13/23 °C | 13/23 °C |
za | 12/22 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 32 m | 8/14 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 11/17 °C | 12/20 °C | 13/23 °C | 12/22 °C |
| Dal 26 m | 8/14 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 11/17 °C | 12/20 °C | 13/23 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 67 m | Dal 51 m |
|---|---|---|
zo | 4/12 °C | 4/12 °C |
ma | 4/14 °C | 4/14 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 10/15 °C | 10/15 °C |
do | 8/20 °C | 8/20 °C |
vr | 12/23 °C | 12/23 °C |
za | 11/22 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 67 m | 4/12 °C | 4/14 °C | 7/15 °C | 10/15 °C | 8/20 °C | 12/23 °C | 11/22 °C |
| Dal 51 m | 4/12 °C | 4/14 °C | 7/15 °C | 10/15 °C | 8/20 °C | 12/23 °C | 11/22 °C |
1-50 van 54 skigebieden



