Skiweer Enztal
Weersverwachting in het Enztal voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het Enztal voor 7 dagen
Weer Enztal
Weer in het Enztal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Enztal voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Enztal
- Enztal – Gaan naar
Bestuursdistrict:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 880 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
do | 1/8 °C | 3/10 °C |
vr | 1/6 °C | 2/8 °C |
za | 1/10 °C | 2/12 °C |
zo | 0/13 °C | 1/15 °C |
ma | 3/11 °C | 4/13 °C |
di | 2/12 °C | 3/14 °C |
wo | 6/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 880 m | 1/8 °C | 1/6 °C | 1/10 °C | 0/13 °C | 3/11 °C | 2/12 °C | 6/14 °C |
| Dal 650 m | 3/10 °C | 2/8 °C | 2/12 °C | 1/15 °C | 4/13 °C | 3/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 775 m | Dal 681 m |
|---|---|---|
do | 3/10 °C | 3/10 °C |
vr | 2/8 °C | 2/8 °C |
za | 2/12 °C | 2/12 °C |
zo | 1/15 °C | 1/15 °C |
ma | 4/13 °C | 4/13 °C |
di | 3/14 °C | 3/14 °C |
wo | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 775 m | 3/10 °C | 2/8 °C | 2/12 °C | 1/15 °C | 4/13 °C | 3/14 °C | 7/16 °C |
| Dal 681 m | 3/10 °C | 2/8 °C | 2/12 °C | 1/15 °C | 4/13 °C | 3/14 °C | 7/16 °C |
1-2 van 2 skigebieden



