Skiweer Forchheim
Weersverwachting in het bestuursdistrict Forchheim voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het bestuursdistrict Forchheim voor 7 dagen
Weer Forchheim
Weer in het bestuursdistrict Forchheim voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het bestuursdistrict Forchheim voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Forchheim
- Forchheim – Gaan naar
Toeristische regio:
Bergketen:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 427 m | Dal 377 m |
|---|---|---|
wo | 0/9 °C | 0/10 °C |
do | 4/9 °C | 4/10 °C |
vr | 3/11 °C | 3/12 °C |
za | 4/13 °C | 4/14 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 5/17 °C | 5/18 °C |
di | 6/18 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 427 m | 0/9 °C | 4/9 °C | 3/11 °C | 4/13 °C | 2/14 °C | 5/17 °C | 6/18 °C |
| Dal 377 m | 0/10 °C | 4/10 °C | 3/12 °C | 4/14 °C | 2/15 °C | 5/18 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 356 m | Dal 316 m |
|---|---|---|
wo | 1/11 °C | 1/11 °C |
do | 5/11 °C | 5/11 °C |
vr | 4/13 °C | 4/13 °C |
za | 5/15 °C | 5/15 °C |
zo | 3/16 °C | 3/16 °C |
ma | 6/19 °C | 6/19 °C |
di | 7/20 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 356 m | 1/11 °C | 5/11 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 3/16 °C | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Dal 316 m | 1/11 °C | 5/11 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 3/16 °C | 6/19 °C | 7/20 °C |
1-2 van 2 skigebieden


