Skiweer Franken
Weersverwachting in Franken voor 45 Skigebieden - Weer in de bergen in Franken voor 7 dagen
Weer Franken
Weer in Franken voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Franken voor 45 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Franken
- Franken – Beperken tot
Districten:
Bestuursdistricten:
Franken – Gaan naarToeristische regio's:
Bergketens:
1-45 van 45 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1024 m | Dal 659 m |
|---|---|---|
zo | 0/12 °C | 2/14 °C |
ma | 2/15 °C | 4/17 °C |
di | 4/12 °C | 6/14 °C |
wo | 8/14 °C | 10/16 °C |
do | 7/19 °C | 9/21 °C |
vr | 7/22 °C | 9/24 °C |
za | 10/24 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1024 m | 0/12 °C | 2/15 °C | 4/12 °C | 8/14 °C | 7/19 °C | 7/22 °C | 10/24 °C |
| Dal 659 m | 2/14 °C | 4/17 °C | 6/14 °C | 10/16 °C | 9/21 °C | 9/24 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 770 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/14 °C |
ma | 3/16 °C | 3/17 °C |
di | 5/13 °C | 5/14 °C |
wo | 9/15 °C | 9/16 °C |
do | 8/20 °C | 8/21 °C |
vr | 8/23 °C | 8/24 °C |
za | 11/25 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 770 m | 1/13 °C | 3/16 °C | 5/13 °C | 9/15 °C | 8/20 °C | 8/23 °C | 11/25 °C |
| Dal 650 m | 1/14 °C | 3/17 °C | 5/14 °C | 9/16 °C | 8/21 °C | 8/24 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 928 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
zo | 0/10 °C | 1/12 °C |
ma | 4/10 °C | 5/12 °C |
di | 4/9 °C | 5/11 °C |
wo | 8/13 °C | 9/15 °C |
do | 9/16 °C | 10/18 °C |
vr | 8/20 °C | 9/22 °C |
za | 11/22 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 928 m | 0/10 °C | 4/10 °C | 4/9 °C | 8/13 °C | 9/16 °C | 8/20 °C | 11/22 °C |
| Dal 610 m | 1/12 °C | 5/12 °C | 5/11 °C | 9/15 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 815 m | Dal 665 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/14 °C |
ma | 4/15 °C | 4/16 °C |
di | 6/12 °C | 6/13 °C |
wo | 9/13 °C | 9/14 °C |
do | 9/19 °C | 9/20 °C |
vr | 8/22 °C | 8/23 °C |
za | 11/24 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 815 m | 1/13 °C | 4/15 °C | 6/12 °C | 9/13 °C | 9/19 °C | 8/22 °C | 11/24 °C |
| Dal 665 m | 1/14 °C | 4/16 °C | 6/13 °C | 9/14 °C | 9/20 °C | 8/23 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 843 m | Dal 590 m |
|---|---|---|
zo | 0/10 °C | 2/12 °C |
ma | 4/10 °C | 6/12 °C |
di | 4/9 °C | 6/11 °C |
wo | 8/13 °C | 10/15 °C |
do | 9/16 °C | 11/18 °C |
vr | 8/20 °C | 10/22 °C |
za | 11/22 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 843 m | 0/10 °C | 4/10 °C | 4/9 °C | 8/13 °C | 9/16 °C | 8/20 °C | 11/22 °C |
| Dal 590 m | 2/12 °C | 6/12 °C | 6/11 °C | 10/15 °C | 11/18 °C | 10/22 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 804 m | Dal 769 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 1/13 °C |
ma | 3/15 °C | 4/15 °C |
di | 5/12 °C | 6/12 °C |
wo | 8/13 °C | 9/13 °C |
do | 8/19 °C | 9/19 °C |
vr | 7/22 °C | 8/22 °C |
za | 10/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 804 m | 0/13 °C | 3/15 °C | 5/12 °C | 8/13 °C | 8/19 °C | 7/22 °C | 10/24 °C |
| Dal 769 m | 1/13 °C | 4/15 °C | 6/12 °C | 9/13 °C | 9/19 °C | 8/22 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 690 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/14 °C |
ma | 3/16 °C | 3/17 °C |
di | 5/13 °C | 5/14 °C |
wo | 9/15 °C | 9/16 °C |
do | 8/20 °C | 8/21 °C |
vr | 8/23 °C | 8/24 °C |
za | 11/25 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 690 m | 1/13 °C | 3/16 °C | 5/13 °C | 9/15 °C | 8/20 °C | 8/23 °C | 11/25 °C |
| Dal 650 m | 1/14 °C | 3/17 °C | 5/14 °C | 9/16 °C | 8/21 °C | 8/24 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 735 m | Dal 635 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/14 °C |
ma | 4/15 °C | 4/16 °C |
di | 4/12 °C | 4/13 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 9/21 °C | 9/22 °C |
vr | 9/23 °C | 9/24 °C |
za | 12/24 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 735 m | 1/13 °C | 4/15 °C | 4/12 °C | 8/15 °C | 9/21 °C | 9/23 °C | 12/24 °C |
| Dal 635 m | 1/14 °C | 4/16 °C | 4/13 °C | 8/16 °C | 9/22 °C | 9/24 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 379 m | Dal 279 m |
|---|---|---|
zo | 4/14 °C | 4/15 °C |
ma | 6/13 °C | 6/14 °C |
di | 7/13 °C | 7/14 °C |
wo | 11/19 °C | 11/20 °C |
do | 11/22 °C | 11/23 °C |
vr | 10/26 °C | 10/27 °C |
za | 13/26 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 379 m | 4/14 °C | 6/13 °C | 7/13 °C | 11/19 °C | 11/22 °C | 10/26 °C | 13/26 °C |
| Dal 279 m | 4/15 °C | 6/14 °C | 7/14 °C | 11/20 °C | 11/23 °C | 10/27 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 630 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 2/14 °C |
ma | 4/16 °C | 5/16 °C |
di | 5/13 °C | 6/13 °C |
wo | 9/15 °C | 10/15 °C |
do | 10/21 °C | 11/21 °C |
vr | 9/22 °C | 10/22 °C |
za | 12/26 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 630 m | 1/14 °C | 4/16 °C | 5/13 °C | 9/15 °C | 10/21 °C | 9/22 °C | 12/26 °C |
| Dal 550 m | 2/14 °C | 5/16 °C | 6/13 °C | 10/15 °C | 11/21 °C | 10/22 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 500 m | Dal 420 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 2/14 °C |
ma | 4/13 °C | 5/13 °C |
di | 5/13 °C | 6/13 °C |
wo | 8/18 °C | 9/18 °C |
do | 8/22 °C | 9/22 °C |
vr | 8/25 °C | 9/25 °C |
za | 11/26 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 500 m | 1/14 °C | 4/13 °C | 5/13 °C | 8/18 °C | 8/22 °C | 8/25 °C | 11/26 °C |
| Dal 420 m | 2/14 °C | 5/13 °C | 6/13 °C | 9/18 °C | 9/22 °C | 9/25 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 825 m | Dal 708 m |
|---|---|---|
zo | 0/12 °C | 1/12 °C |
ma | 3/15 °C | 4/15 °C |
di | 5/13 °C | 6/13 °C |
wo | 8/14 °C | 9/14 °C |
do | 8/19 °C | 9/19 °C |
vr | 7/21 °C | 8/21 °C |
za | 10/23 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 825 m | 0/12 °C | 3/15 °C | 5/13 °C | 8/14 °C | 8/19 °C | 7/21 °C | 10/23 °C |
| Dal 708 m | 1/12 °C | 4/15 °C | 6/13 °C | 9/14 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 552 m | Dal 416 m |
|---|---|---|
zo | 1/15 °C | 2/16 °C |
ma | 4/18 °C | 5/19 °C |
di | 6/14 °C | 7/15 °C |
wo | 9/16 °C | 10/17 °C |
do | 9/23 °C | 10/24 °C |
vr | 9/26 °C | 10/27 °C |
za | 11/27 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 552 m | 1/15 °C | 4/18 °C | 6/14 °C | 9/16 °C | 9/23 °C | 9/26 °C | 11/27 °C |
| Dal 416 m | 2/16 °C | 5/19 °C | 7/15 °C | 10/17 °C | 10/24 °C | 10/27 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 455 m | Dal 320 m |
|---|---|---|
zo | 4/14 °C | 4/15 °C |
ma | 6/13 °C | 6/14 °C |
di | 7/13 °C | 7/14 °C |
wo | 11/19 °C | 11/20 °C |
do | 11/22 °C | 11/23 °C |
vr | 10/26 °C | 10/27 °C |
za | 13/26 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 455 m | 4/14 °C | 6/13 °C | 7/13 °C | 11/19 °C | 11/22 °C | 10/26 °C | 13/26 °C |
| Dal 320 m | 4/15 °C | 6/14 °C | 7/14 °C | 11/20 °C | 11/23 °C | 10/27 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 465 m | Dal 391 m |
|---|---|---|
zo | 0/14 °C | 0/15 °C |
ma | 2/16 °C | 2/17 °C |
di | 3/14 °C | 3/15 °C |
wo | 8/18 °C | 8/19 °C |
do | 8/22 °C | 8/23 °C |
vr | 7/24 °C | 7/25 °C |
za | 11/26 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 465 m | 0/14 °C | 2/16 °C | 3/14 °C | 8/18 °C | 8/22 °C | 7/24 °C | 11/26 °C |
| Dal 391 m | 0/15 °C | 2/17 °C | 3/15 °C | 8/19 °C | 8/23 °C | 7/25 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 705 m | Dal 633 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/13 °C |
ma | 3/16 °C | 3/16 °C |
di | 5/13 °C | 5/13 °C |
wo | 9/15 °C | 9/15 °C |
do | 8/20 °C | 8/20 °C |
vr | 8/23 °C | 8/23 °C |
za | 11/25 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 705 m | 1/13 °C | 3/16 °C | 5/13 °C | 9/15 °C | 8/20 °C | 8/23 °C | 11/25 °C |
| Dal 633 m | 1/13 °C | 3/16 °C | 5/13 °C | 9/15 °C | 8/20 °C | 8/23 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 445 m | Dal 340 m |
|---|---|---|
zo | 4/14 °C | 4/15 °C |
ma | 6/13 °C | 6/14 °C |
di | 7/13 °C | 7/14 °C |
wo | 11/19 °C | 11/20 °C |
do | 11/22 °C | 11/23 °C |
vr | 10/26 °C | 10/27 °C |
za | 13/26 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 445 m | 4/14 °C | 6/13 °C | 7/13 °C | 11/19 °C | 11/22 °C | 10/26 °C | 13/26 °C |
| Dal 340 m | 4/15 °C | 6/14 °C | 7/14 °C | 11/20 °C | 11/23 °C | 10/27 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 480 m | Dal 395 m |
|---|---|---|
zo | 2/15 °C | 2/15 °C |
ma | 6/17 °C | 6/17 °C |
di | 6/14 °C | 6/14 °C |
wo | 10/17 °C | 10/17 °C |
do | 11/22 °C | 11/22 °C |
vr | 10/25 °C | 10/25 °C |
za | 14/26 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 480 m | 2/15 °C | 6/17 °C | 6/14 °C | 10/17 °C | 11/22 °C | 10/25 °C | 14/26 °C |
| Dal 395 m | 2/15 °C | 6/17 °C | 6/14 °C | 10/17 °C | 11/22 °C | 10/25 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 523 m | Dal 448 m |
|---|---|---|
zo | 2/15 °C | 2/16 °C |
ma | 5/17 °C | 5/18 °C |
di | 7/15 °C | 7/16 °C |
wo | 10/17 °C | 10/18 °C |
do | 9/21 °C | 9/22 °C |
vr | 11/25 °C | 11/26 °C |
za | 12/26 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 523 m | 2/15 °C | 5/17 °C | 7/15 °C | 10/17 °C | 9/21 °C | 11/25 °C | 12/26 °C |
| Dal 448 m | 2/16 °C | 5/18 °C | 7/16 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 11/26 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 680 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 2/14 °C |
ma | 4/16 °C | 5/16 °C |
di | 5/13 °C | 6/13 °C |
wo | 9/15 °C | 10/15 °C |
do | 10/21 °C | 11/21 °C |
vr | 9/22 °C | 10/22 °C |
za | 12/26 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 680 m | 1/14 °C | 4/16 °C | 5/13 °C | 9/15 °C | 10/21 °C | 9/22 °C | 12/26 °C |
| Dal 600 m | 2/14 °C | 5/16 °C | 6/13 °C | 10/15 °C | 11/21 °C | 10/22 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 527 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 1/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 6/13 °C | 6/13 °C |
wo | 9/15 °C | 9/15 °C |
do | 9/22 °C | 9/22 °C |
vr | 9/25 °C | 9/25 °C |
za | 11/26 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 580 m | 1/14 °C | 4/17 °C | 6/13 °C | 9/15 °C | 9/22 °C | 9/25 °C | 11/26 °C |
| Dal 527 m | 1/14 °C | 4/17 °C | 6/13 °C | 9/15 °C | 9/22 °C | 9/25 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 590 m | Dal 505 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 1/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 6/13 °C | 6/13 °C |
wo | 9/15 °C | 9/15 °C |
do | 9/22 °C | 9/22 °C |
vr | 9/25 °C | 9/25 °C |
za | 11/26 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 590 m | 1/14 °C | 4/17 °C | 6/13 °C | 9/15 °C | 9/22 °C | 9/25 °C | 11/26 °C |
| Dal 505 m | 1/14 °C | 4/17 °C | 6/13 °C | 9/15 °C | 9/22 °C | 9/25 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 830 m | Dal 775 m |
|---|---|---|
zo | 1/11 °C | 1/12 °C |
ma | 5/11 °C | 5/12 °C |
di | 5/10 °C | 5/11 °C |
wo | 9/14 °C | 9/15 °C |
do | 10/17 °C | 10/18 °C |
vr | 9/21 °C | 9/22 °C |
za | 12/23 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 830 m | 1/11 °C | 5/11 °C | 5/10 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 9/21 °C | 12/23 °C |
| Dal 775 m | 1/12 °C | 5/12 °C | 5/11 °C | 9/15 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 480 m | Dal 394 m |
|---|---|---|
zo | 1/15 °C | 1/16 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 5/15 °C | 5/16 °C |
wo | 9/18 °C | 9/19 °C |
do | 8/22 °C | 8/23 °C |
vr | 9/24 °C | 9/25 °C |
za | 10/26 °C | 10/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 480 m | 1/15 °C | 4/17 °C | 5/15 °C | 9/18 °C | 8/22 °C | 9/24 °C | 10/26 °C |
| Dal 394 m | 1/16 °C | 4/18 °C | 5/16 °C | 9/19 °C | 8/23 °C | 9/25 °C | 10/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 481 m | Dal 449 m |
|---|---|---|
zo | 2/15 °C | 2/16 °C |
ma | 5/18 °C | 5/19 °C |
di | 7/14 °C | 7/15 °C |
wo | 10/16 °C | 10/17 °C |
do | 10/23 °C | 10/24 °C |
vr | 10/26 °C | 10/27 °C |
za | 12/27 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 481 m | 2/15 °C | 5/18 °C | 7/14 °C | 10/16 °C | 10/23 °C | 10/26 °C | 12/27 °C |
| Dal 449 m | 2/16 °C | 5/19 °C | 7/15 °C | 10/17 °C | 10/24 °C | 10/27 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 624 m | Dal 574 m |
|---|---|---|
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 5/17 °C | 5/18 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 9/16 °C | 9/17 °C |
do | 10/21 °C | 10/22 °C |
vr | 10/23 °C | 10/24 °C |
za | 13/25 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 624 m | 2/14 °C | 5/17 °C | 5/14 °C | 9/16 °C | 10/21 °C | 10/23 °C | 13/25 °C |
| Dal 574 m | 2/15 °C | 5/18 °C | 5/15 °C | 9/17 °C | 10/22 °C | 10/24 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 515 m | Dal 432 m |
|---|---|---|
zo | 2/16 °C | 2/16 °C |
ma | 5/18 °C | 5/18 °C |
di | 7/16 °C | 7/16 °C |
wo | 10/18 °C | 10/18 °C |
do | 9/22 °C | 9/22 °C |
vr | 11/26 °C | 11/26 °C |
za | 12/27 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 515 m | 2/16 °C | 5/18 °C | 7/16 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 11/26 °C | 12/27 °C |
| Dal 432 m | 2/16 °C | 5/18 °C | 7/16 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 11/26 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 488 m | Dal 398 m |
|---|---|---|
zo | 2/16 °C | 2/16 °C |
ma | 5/19 °C | 5/19 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 10/17 °C | 10/17 °C |
do | 10/24 °C | 10/24 °C |
vr | 10/27 °C | 10/27 °C |
za | 12/28 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 488 m | 2/16 °C | 5/19 °C | 7/15 °C | 10/17 °C | 10/24 °C | 10/27 °C | 12/28 °C |
| Dal 398 m | 2/16 °C | 5/19 °C | 7/15 °C | 10/17 °C | 10/24 °C | 10/27 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 400 m | Dal 340 m |
|---|---|---|
zo | 1/15 °C | 1/16 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 5/15 °C | 5/16 °C |
wo | 9/18 °C | 9/19 °C |
do | 8/22 °C | 8/23 °C |
vr | 9/24 °C | 9/25 °C |
za | 10/26 °C | 10/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 400 m | 1/15 °C | 4/17 °C | 5/15 °C | 9/18 °C | 8/22 °C | 9/24 °C | 10/26 °C |
| Dal 340 m | 1/16 °C | 4/18 °C | 5/16 °C | 9/19 °C | 8/23 °C | 9/25 °C | 10/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 620 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 2/15 °C |
ma | 4/16 °C | 5/17 °C |
di | 5/13 °C | 6/14 °C |
wo | 9/15 °C | 10/16 °C |
do | 10/21 °C | 11/22 °C |
vr | 9/22 °C | 10/23 °C |
za | 12/26 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 620 m | 1/14 °C | 4/16 °C | 5/13 °C | 9/15 °C | 10/21 °C | 9/22 °C | 12/26 °C |
| Dal 550 m | 2/15 °C | 5/17 °C | 6/14 °C | 10/16 °C | 11/22 °C | 10/23 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 715 m |
|---|---|---|
zo | 1/11 °C | 1/11 °C |
ma | 5/11 °C | 5/11 °C |
di | 5/10 °C | 5/10 °C |
wo | 9/14 °C | 9/14 °C |
do | 10/17 °C | 10/17 °C |
vr | 9/21 °C | 9/21 °C |
za | 12/23 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 750 m | 1/11 °C | 5/11 °C | 5/10 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 9/21 °C | 12/23 °C |
| Dal 715 m | 1/11 °C | 5/11 °C | 5/10 °C | 9/14 °C | 10/17 °C | 9/21 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 635 m | Dal 605 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 1/14 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
di | 5/13 °C | 5/13 °C |
wo | 9/15 °C | 9/15 °C |
do | 10/21 °C | 10/21 °C |
vr | 9/22 °C | 9/22 °C |
za | 12/26 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 635 m | 1/14 °C | 4/16 °C | 5/13 °C | 9/15 °C | 10/21 °C | 9/22 °C | 12/26 °C |
| Dal 605 m | 1/14 °C | 4/16 °C | 5/13 °C | 9/15 °C | 10/21 °C | 9/22 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 464 m | Dal 449 m |
|---|---|---|
zo | 2/15 °C | 2/15 °C |
ma | 5/19 °C | 5/19 °C |
di | 8/17 °C | 8/17 °C |
wo | 10/18 °C | 10/18 °C |
do | 10/22 °C | 10/22 °C |
vr | 9/26 °C | 9/26 °C |
za | 12/28 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 464 m | 2/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C | 10/18 °C | 10/22 °C | 9/26 °C | 12/28 °C |
| Dal 449 m | 2/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C | 10/18 °C | 10/22 °C | 9/26 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 427 m | Dal 377 m |
|---|---|---|
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 6/14 °C | 6/15 °C |
wo | 10/16 °C | 10/17 °C |
do | 9/21 °C | 9/22 °C |
vr | 9/24 °C | 9/25 °C |
za | 12/26 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 427 m | 2/14 °C | 4/17 °C | 6/14 °C | 10/16 °C | 9/21 °C | 9/24 °C | 12/26 °C |
| Dal 377 m | 2/15 °C | 4/18 °C | 6/15 °C | 10/17 °C | 9/22 °C | 9/25 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 520 m | Dal 490 m |
|---|---|---|
zo | 2/15 °C | 2/16 °C |
ma | 5/17 °C | 5/18 °C |
di | 7/15 °C | 7/16 °C |
wo | 10/17 °C | 10/18 °C |
do | 9/21 °C | 9/22 °C |
vr | 11/25 °C | 11/26 °C |
za | 12/26 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 520 m | 2/15 °C | 5/17 °C | 7/15 °C | 10/17 °C | 9/21 °C | 11/25 °C | 12/26 °C |
| Dal 490 m | 2/16 °C | 5/18 °C | 7/16 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 11/26 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 650 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
ma | 5/17 °C | 5/17 °C |
di | 5/14 °C | 5/14 °C |
wo | 9/16 °C | 9/16 °C |
do | 10/21 °C | 10/21 °C |
vr | 10/23 °C | 10/23 °C |
za | 13/25 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 650 m | 2/14 °C | 5/17 °C | 5/14 °C | 9/16 °C | 10/21 °C | 10/23 °C | 13/25 °C |
| Dal 610 m | 2/14 °C | 5/17 °C | 5/14 °C | 9/16 °C | 10/21 °C | 10/23 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
zo | 1/12 °C | 1/13 °C |
ma | 4/15 °C | 4/16 °C |
di | 6/13 °C | 6/14 °C |
wo | 9/14 °C | 9/15 °C |
do | 9/19 °C | 9/20 °C |
vr | 8/21 °C | 8/22 °C |
za | 11/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 700 m | 1/12 °C | 4/15 °C | 6/13 °C | 9/14 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 11/23 °C |
| Dal 650 m | 1/13 °C | 4/16 °C | 6/14 °C | 9/15 °C | 9/20 °C | 8/22 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 363 m | Dal 335 m |
|---|---|---|
zo | 1/16 °C | 1/16 °C |
ma | 4/18 °C | 4/18 °C |
di | 5/16 °C | 5/16 °C |
wo | 9/19 °C | 9/19 °C |
do | 8/23 °C | 8/23 °C |
vr | 9/25 °C | 9/25 °C |
za | 10/27 °C | 10/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 363 m | 1/16 °C | 4/18 °C | 5/16 °C | 9/19 °C | 8/23 °C | 9/25 °C | 10/27 °C |
| Dal 335 m | 1/16 °C | 4/18 °C | 5/16 °C | 9/19 °C | 8/23 °C | 9/25 °C | 10/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 445 m | Dal 422 m |
|---|---|---|
zo | 0/15 °C | 0/16 °C |
ma | 3/18 °C | 3/19 °C |
di | 4/15 °C | 4/16 °C |
wo | 8/18 °C | 8/19 °C |
do | 8/22 °C | 8/23 °C |
vr | 7/25 °C | 7/26 °C |
za | 11/27 °C | 11/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 445 m | 0/15 °C | 3/18 °C | 4/15 °C | 8/18 °C | 8/22 °C | 7/25 °C | 11/27 °C |
| Dal 422 m | 0/16 °C | 3/19 °C | 4/16 °C | 8/19 °C | 8/23 °C | 7/26 °C | 11/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 356 m | Dal 316 m |
|---|---|---|
zo | 3/16 °C | 3/16 °C |
ma | 5/19 °C | 5/19 °C |
di | 7/16 °C | 7/16 °C |
wo | 11/18 °C | 11/18 °C |
do | 10/23 °C | 10/23 °C |
vr | 10/26 °C | 10/26 °C |
za | 13/28 °C | 13/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 356 m | 3/16 °C | 5/19 °C | 7/16 °C | 11/18 °C | 10/23 °C | 10/26 °C | 13/28 °C |
| Dal 316 m | 3/16 °C | 5/19 °C | 7/16 °C | 11/18 °C | 10/23 °C | 10/26 °C | 13/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 465 m | Dal 437 m |
|---|---|---|
zo | 2/16 °C | 2/16 °C |
ma | 5/18 °C | 5/18 °C |
di | 7/16 °C | 7/16 °C |
wo | 10/18 °C | 10/18 °C |
do | 9/22 °C | 9/22 °C |
vr | 11/26 °C | 11/26 °C |
za | 12/27 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 465 m | 2/16 °C | 5/18 °C | 7/16 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 11/26 °C | 12/27 °C |
| Dal 437 m | 2/16 °C | 5/18 °C | 7/16 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 11/26 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 495 m | Dal 465 m |
|---|---|---|
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
di | 6/14 °C | 6/14 °C |
wo | 10/17 °C | 10/17 °C |
do | 11/21 °C | 11/21 °C |
vr | 11/24 °C | 11/24 °C |
za | 12/25 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 495 m | 2/14 °C | 4/16 °C | 6/14 °C | 10/17 °C | 11/21 °C | 11/24 °C | 12/25 °C |
| Dal 465 m | 2/14 °C | 4/16 °C | 6/14 °C | 10/17 °C | 11/21 °C | 11/24 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 529 m | Dal 482 m |
|---|---|---|
zo | 0/15 °C | 0/15 °C |
ma | 3/18 °C | 3/18 °C |
di | 4/15 °C | 4/15 °C |
wo | 8/18 °C | 8/18 °C |
do | 8/22 °C | 8/22 °C |
vr | 7/25 °C | 7/25 °C |
za | 11/27 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 529 m | 0/15 °C | 3/18 °C | 4/15 °C | 8/18 °C | 8/22 °C | 7/25 °C | 11/27 °C |
| Dal 482 m | 0/15 °C | 3/18 °C | 4/15 °C | 8/18 °C | 8/22 °C | 7/25 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 420 m | Dal 380 m |
|---|---|---|
zo | 0/14 °C | 0/15 °C |
ma | 2/16 °C | 2/17 °C |
di | 3/14 °C | 3/15 °C |
wo | 8/18 °C | 8/19 °C |
do | 8/22 °C | 8/23 °C |
vr | 7/24 °C | 7/25 °C |
za | 11/26 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 420 m | 0/14 °C | 2/16 °C | 3/14 °C | 8/18 °C | 8/22 °C | 7/24 °C | 11/26 °C |
| Dal 380 m | 0/15 °C | 2/17 °C | 3/15 °C | 8/19 °C | 8/23 °C | 7/25 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 610 m | Dal 560 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/13 °C |
ma | 3/15 °C | 3/15 °C |
di | 5/13 °C | 5/13 °C |
wo | 9/16 °C | 9/16 °C |
do | 10/20 °C | 10/20 °C |
vr | 10/23 °C | 10/23 °C |
za | 11/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 610 m | 1/13 °C | 3/15 °C | 5/13 °C | 9/16 °C | 10/20 °C | 10/23 °C | 11/24 °C |
| Dal 560 m | 1/13 °C | 3/15 °C | 5/13 °C | 9/16 °C | 10/20 °C | 10/23 °C | 11/24 °C |
1-45 van 45 skigebieden




