Skiweer Gailtal

Weersverwachting in het Gailtal voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Gailtal voor 7 dagen


Weer Gailtal

Weer in het Gailtal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Gailtal voor 6 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Gailtal

1-6 van 6 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2002 m Dal 600 m
do
sneeuwval
-3/2 °C 4/11 °C
vr
sneeuwval
-4/2 °C 3/11 °C
za
sneeuwval
-3/2 °C 3/11 °C
zo
helder
-4/6 °C 1/14 °C
ma
buien
-4/8 °C 2/16 °C
di
bewolkt
-2/9 °C 5/18 °C
wo
buien
1/12 °C 7/21 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 2002 m -3/2 °C -4/2 °C -3/2 °C -4/6 °C -4/8 °C -2/9 °C 1/12 °C
Dal 600 m 4/11 °C 3/11 °C 3/11 °C 1/14 °C 2/16 °C 5/18 °C 7/21 °C

Weer in skigebied Berg 2248 m Dal 1430 m
do
sneeuwval
-5/1 °C -2/2 °C
vr
sneeuwval
-5/0 °C -2/2 °C
za
sneeuwval
-5/1 °C -2/2 °C
zo
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/7 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/7 °C
di
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/9 °C
wo
buien
1/7 °C 4/11 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
buien
Berg 2248 m -5/1 °C -5/0 °C -5/1 °C -2/2 °C -2/2 °C -3/2 °C 1/7 °C
Dal 1430 m -2/2 °C -2/2 °C -2/2 °C 1/7 °C 1/7 °C 0/9 °C 4/11 °C

Weer in skigebied Berg 1552 m Dal 680 m
do
sneeuwval
-2/2 °C 5/9 °C
vr
sneeuwval
-1/2 °C 5/8 °C
za
sneeuwval
-2/2 °C 5/7 °C
zo
helder
0/8 °C 4/14 °C
ma
helder
0/9 °C 3/16 °C
di
helder
1/9 °C 8/18 °C
wo
buien
4/12 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
helder
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 1552 m -2/2 °C -1/2 °C -2/2 °C 0/8 °C 0/9 °C 1/9 °C 4/12 °C
Dal 680 m 5/9 °C 5/8 °C 5/7 °C 4/14 °C 3/16 °C 8/18 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 1300 m Dal 710 m
do
buien
1/8 °C 4/12 °C
vr
regen
0/8 °C 3/12 °C
za
buien
1/8 °C 4/12 °C
zo
helder
-1/12 °C 2/16 °C
ma
buien
0/12 °C 3/16 °C
di
bewolkt
1/14 °C 4/18 °C
wo
buien
4/15 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
regen
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1300 m 1/8 °C 0/8 °C 1/8 °C -1/12 °C 0/12 °C 1/14 °C 4/15 °C
Dal 710 m 4/12 °C 3/12 °C 4/12 °C 2/16 °C 3/16 °C 4/18 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 670 m Dal 550 m
do
regen
5/9 °C 6/10 °C
vr
regen
5/8 °C 6/9 °C
za
regen
5/7 °C 6/8 °C
zo
helder
4/14 °C 5/15 °C
ma
helder
3/16 °C 4/17 °C
di
helder
8/18 °C 9/19 °C
wo
buien
8/20 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
regen
za
regen
zo
helder
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 670 m 5/9 °C 5/8 °C 5/7 °C 4/14 °C 3/16 °C 8/18 °C 8/20 °C
Dal 550 m 6/10 °C 6/9 °C 6/8 °C 5/15 °C 4/17 °C 9/19 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 782 m Dal 652 m
do
regen
5/12 °C 5/13 °C
vr
regen
4/12 °C 4/13 °C
za
regen
4/12 °C 4/13 °C
zo
helder
2/15 °C 2/16 °C
ma
buien
3/17 °C 3/18 °C
di
bewolkt
6/19 °C 6/20 °C
wo
buien
8/22 °C 8/23 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
regen
za
regen
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 782 m 5/12 °C 4/12 °C 4/12 °C 2/15 °C 3/17 °C 6/19 °C 8/22 °C
Dal 652 m 5/13 °C 4/13 °C 4/13 °C 2/16 °C 3/18 °C 6/20 °C 8/23 °C
1-6 van 6 skigebieden