Skiweer Osttiroler Hochpustertal
Weersverwachting in het Osttiroler Hochpustertal voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Osttiroler Hochpustertal voor 7 dagen
Weer Osttiroler Hochpustertal
Weer in het Osttiroler Hochpustertal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Osttiroler Hochpustertal voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Osttiroler Hochpustertal
- Osttiroler Hochpustertal – Gaan naar
Bergketens:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2407 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
do | -6/0 °C | 6/11 °C |
vr | -6/-1 °C | 4/11 °C |
za | -6/0 °C | 5/11 °C |
zo | -3/2 °C | 3/14 °C |
ma | -3/2 °C | 6/15 °C |
di | -4/4 °C | 5/18 °C |
wo | 0/6 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2407 m | -6/0 °C | -6/-1 °C | -6/0 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/4 °C | 0/6 °C |
| Dal 1100 m | 6/11 °C | 4/11 °C | 5/11 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 5/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2248 m | Dal 1430 m |
|---|---|---|
do | -5/1 °C | -2/2 °C |
vr | -5/0 °C | -2/2 °C |
za | -5/1 °C | -2/2 °C |
zo | -2/2 °C | 1/7 °C |
ma | -2/2 °C | 1/7 °C |
di | -3/2 °C | 0/9 °C |
wo | 1/7 °C | 4/11 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2248 m | -5/1 °C | -5/0 °C | -5/1 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | 1/7 °C |
| Dal 1430 m | -2/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 1/7 °C | 1/7 °C | 0/9 °C | 4/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1820 m | Dal 1356 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/9 °C |
vr | 0/2 °C | 3/9 °C |
za | 1/2 °C | 4/9 °C |
zo | -1/9 °C | 2/12 °C |
ma | 2/10 °C | 5/13 °C |
di | 1/13 °C | 4/16 °C |
wo | 5/13 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1820 m | 1/2 °C | 0/2 °C | 1/2 °C | -1/9 °C | 2/10 °C | 1/13 °C | 5/13 °C |
| Dal 1356 m | 1/9 °C | 3/9 °C | 4/9 °C | 2/12 °C | 5/13 °C | 4/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1375 m | Dal 1265 m |
|---|---|---|
do | 1/8 °C | 1/8 °C |
vr | 0/8 °C | 0/8 °C |
za | 1/8 °C | 1/8 °C |
zo | -1/12 °C | -1/12 °C |
ma | 0/12 °C | 0/12 °C |
di | 1/14 °C | 1/14 °C |
wo | 4/15 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1375 m | 1/8 °C | 0/8 °C | 1/8 °C | -1/12 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 4/15 °C |
| Dal 1265 m | 1/8 °C | 0/8 °C | 1/8 °C | -1/12 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1101 m | Dal 1093 m |
|---|---|---|
do | 1/9 °C | 1/10 °C |
vr | 0/9 °C | 0/10 °C |
za | 2/8 °C | 2/9 °C |
zo | 1/10 °C | 1/11 °C |
ma | 1/12 °C | 1/13 °C |
di | 2/14 °C | 2/15 °C |
wo | 5/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1101 m | 1/9 °C | 0/9 °C | 2/8 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 2/14 °C | 5/15 °C |
| Dal 1093 m | 1/10 °C | 0/10 °C | 2/9 °C | 1/11 °C | 1/13 °C | 2/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1440 m | Dal 1399 m |
|---|---|---|
do | -1/7 °C | -1/7 °C |
vr | -2/7 °C | -2/7 °C |
za | 0/6 °C | 0/6 °C |
zo | -1/8 °C | -1/8 °C |
ma | -1/10 °C | -1/10 °C |
di | 0/12 °C | 0/12 °C |
wo | 3/13 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1440 m | -1/7 °C | -2/7 °C | 0/6 °C | -1/8 °C | -1/10 °C | 0/12 °C | 3/13 °C |
| Dal 1399 m | -1/7 °C | -2/7 °C | 0/6 °C | -1/8 °C | -1/10 °C | 0/12 °C | 3/13 °C |
1-6 van 6 skigebieden




