Skiweer Goriška
Weersverwachting in Goriška voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in Goriška voor 7 dagen
Weer Goriška
Weer in Goriška voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Goriška voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Goriška
- Goriška – Gaan naar
Bergketen:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2292 m | Dal 1103 m |
|---|---|---|
ma | 0/2 °C | 3/8 °C |
di | -8/1 °C | -5/2 °C |
wo | -7/-1 °C | -4/3 °C |
do | -5/2 °C | -2/6 °C |
vr | -4/0 °C | -1/2 °C |
za | -5/2 °C | -2/2 °C |
zo | -2/6 °C | 1/10 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2292 m | 0/2 °C | -8/1 °C | -7/-1 °C | -5/2 °C | -4/0 °C | -5/2 °C | -2/6 °C |
| Dal 1103 m | 3/8 °C | -5/2 °C | -4/3 °C | -2/6 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | 1/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1287 m | Dal 935 m |
|---|---|---|
ma | 9/10 °C | 9/12 °C |
di | 0/2 °C | 0/2 °C |
wo | -2/7 °C | -2/9 °C |
do | 1/10 °C | 1/12 °C |
vr | 5/5 °C | 5/6 °C |
za | 5/9 °C | 5/11 °C |
zo | 3/15 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1287 m | 9/10 °C | 0/2 °C | -2/7 °C | 1/10 °C | 5/5 °C | 5/9 °C | 3/15 °C |
| Dal 935 m | 9/12 °C | 0/2 °C | -2/9 °C | 1/12 °C | 5/6 °C | 5/11 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1220 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
ma | 5/11 °C | 10/12 °C |
di | -3/2 °C | 1/2 °C |
wo | -2/6 °C | -1/9 °C |
do | 0/9 °C | 2/12 °C |
vr | 1/6 °C | 6/6 °C |
za | 0/9 °C | 6/11 °C |
zo | 3/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1220 m | 5/11 °C | -3/2 °C | -2/6 °C | 0/9 °C | 1/6 °C | 0/9 °C | 3/13 °C |
| Dal 800 m | 10/12 °C | 1/2 °C | -1/9 °C | 2/12 °C | 6/6 °C | 6/11 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1105 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
ma | 9/12 °C | 9/12 °C |
di | 0/2 °C | 0/2 °C |
wo | -2/9 °C | -2/9 °C |
do | 1/12 °C | 1/12 °C |
vr | 5/6 °C | 5/6 °C |
za | 5/11 °C | 5/11 °C |
zo | 3/17 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1105 m | 9/12 °C | 0/2 °C | -2/9 °C | 1/12 °C | 5/6 °C | 5/11 °C | 3/17 °C |
| Dal 1050 m | 9/12 °C | 0/2 °C | -2/9 °C | 1/12 °C | 5/6 °C | 5/11 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 780 m | Dal 690 m |
|---|---|---|
ma | 10/13 °C | 10/13 °C |
di | 1/2 °C | 1/2 °C |
wo | -1/10 °C | -1/10 °C |
do | 2/13 °C | 2/13 °C |
vr | 6/7 °C | 6/7 °C |
za | 6/12 °C | 6/12 °C |
zo | 4/18 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 780 m | 10/13 °C | 1/2 °C | -1/10 °C | 2/13 °C | 6/7 °C | 6/12 °C | 4/18 °C |
| Dal 690 m | 10/13 °C | 1/2 °C | -1/10 °C | 2/13 °C | 6/7 °C | 6/12 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 685 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
ma | 7/17 °C | 7/18 °C |
di | -2/10 °C | -2/11 °C |
wo | -5/13 °C | -5/14 °C |
do | 0/15 °C | 0/16 °C |
vr | 5/10 °C | 5/11 °C |
za | 3/14 °C | 3/15 °C |
zo | 1/18 °C | 1/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 685 m | 7/17 °C | -2/10 °C | -5/13 °C | 0/15 °C | 5/10 °C | 3/14 °C | 1/18 °C |
| Dal 630 m | 7/18 °C | -2/11 °C | -5/14 °C | 0/16 °C | 5/11 °C | 3/15 °C | 1/19 °C |
1-6 van 6 skigebieden



