Skiweer Goslar

Weersverwachting in het district Goslar voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Goslar voor 7 dagen


Weer Goslar

Weer in het district Goslar voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Goslar voor 8 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Goslar

1-8 van 8 skigebieden

Weer in skigebied Berg 970 m Dal 565 m
wo
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/9 °C
do
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/8 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 3/9 °C
za
bewolkt
0/6 °C 2/9 °C
zo
buien
1/9 °C 3/12 °C
ma
buien
6/10 °C 8/13 °C
di
buien
5/11 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
wo
sneeuwbuien
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 970 m -1/2 °C -2/2 °C 1/2 °C 0/6 °C 1/9 °C 6/10 °C 5/11 °C
Dal 565 m 1/9 °C 0/8 °C 3/9 °C 2/9 °C 3/12 °C 8/13 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 726 m Dal 560 m
wo
buien
0/8 °C 1/9 °C
do
ijzel
-1/7 °C 0/8 °C
vr
buien
2/8 °C 3/9 °C
za
bewolkt
1/8 °C 2/9 °C
zo
buien
2/11 °C 3/12 °C
ma
buien
7/12 °C 8/13 °C
di
buien
6/13 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
ijzel
vr
buien
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 726 m 0/8 °C -1/7 °C 2/8 °C 1/8 °C 2/11 °C 7/12 °C 6/13 °C
Dal 560 m 1/9 °C 0/8 °C 3/9 °C 2/9 °C 3/12 °C 8/13 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 660 m Dal 535 m
wo
ijzel
-1/7 °C 1/9 °C
do
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/8 °C
vr
buien
1/7 °C 3/9 °C
za
bewolkt
0/7 °C 2/9 °C
zo
buien
1/10 °C 3/12 °C
ma
buien
6/11 °C 8/13 °C
di
buien
5/12 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
wo
ijzel
do
sneeuwbuien
vr
buien
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 660 m -1/7 °C -2/2 °C 1/7 °C 0/7 °C 1/10 °C 6/11 °C 5/12 °C
Dal 535 m 1/9 °C 0/8 °C 3/9 °C 2/9 °C 3/12 °C 8/13 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 856 m Dal 760 m
wo
ijzel
-1/7 °C 0/7 °C
do
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/2 °C
vr
buien
1/7 °C 2/7 °C
za
bewolkt
0/7 °C 1/7 °C
zo
buien
1/10 °C 2/10 °C
ma
buien
6/11 °C 7/11 °C
di
buien
5/12 °C 6/12 °C
Weer in
skigebied
wo
ijzel
do
sneeuwbuien
vr
buien
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 856 m -1/7 °C -2/2 °C 1/7 °C 0/7 °C 1/10 °C 6/11 °C 5/12 °C
Dal 760 m 0/7 °C -1/2 °C 2/7 °C 1/7 °C 2/10 °C 7/11 °C 6/12 °C

Weer in skigebied Berg 645 m Dal 480 m
wo
buien
0/9 °C 1/9 °C
do
ijzel
-1/8 °C 0/8 °C
vr
buien
2/9 °C 3/9 °C
za
bewolkt
1/9 °C 2/9 °C
zo
buien
2/12 °C 3/12 °C
ma
buien
7/13 °C 8/13 °C
di
buien
6/14 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
ijzel
vr
buien
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 645 m 0/9 °C -1/8 °C 2/9 °C 1/9 °C 2/12 °C 7/13 °C 6/14 °C
Dal 480 m 1/9 °C 0/8 °C 3/9 °C 2/9 °C 3/12 °C 8/13 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 606 m Dal 569 m
wo
buien
4/11 °C 4/11 °C
do
onweer
2/9 °C 2/9 °C
vr
onweer
1/11 °C 1/11 °C
za
bewolkt
1/10 °C 1/10 °C
zo
buien
1/13 °C 1/13 °C
ma
buien
4/14 °C 4/14 °C
di
buien
5/15 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
onweer
vr
onweer
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 606 m 4/11 °C 2/9 °C 1/11 °C 1/10 °C 1/13 °C 4/14 °C 5/15 °C
Dal 569 m 4/11 °C 2/9 °C 1/11 °C 1/10 °C 1/13 °C 4/14 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 621 m Dal 578 m
wo
buien
1/9 °C 1/9 °C
do
buien
0/8 °C 0/8 °C
vr
buien
3/9 °C 3/9 °C
za
bewolkt
2/9 °C 2/9 °C
zo
buien
3/12 °C 3/12 °C
ma
buien
8/13 °C 8/13 °C
di
buien
7/14 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 621 m 1/9 °C 0/8 °C 3/9 °C 2/9 °C 3/12 °C 8/13 °C 7/14 °C
Dal 578 m 1/9 °C 0/8 °C 3/9 °C 2/9 °C 3/12 °C 8/13 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 562 m Dal 520 m
wo
buien
1/9 °C 1/9 °C
do
buien
0/8 °C 0/8 °C
vr
buien
3/9 °C 3/9 °C
za
bewolkt
2/9 °C 2/9 °C
zo
buien
3/12 °C 3/12 °C
ma
buien
8/13 °C 8/13 °C
di
buien
7/14 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 562 m 1/9 °C 0/8 °C 3/9 °C 2/9 °C 3/12 °C 8/13 °C 7/14 °C
Dal 520 m 1/9 °C 0/8 °C 3/9 °C 2/9 °C 3/12 °C 8/13 °C 7/14 °C
1-8 van 8 skigebieden