Skiweer Grieskirchen
Weersverwachting in het district Grieskirchen voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Grieskirchen voor 7 dagen
Weer Grieskirchen
Weer in het district Grieskirchen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Grieskirchen voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Grieskirchen
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 484 m | Dal 416 m |
|---|---|---|
za | 6/13 °C | 6/14 °C |
zo | 2/17 °C | 2/18 °C |
ma | 6/19 °C | 6/20 °C |
di | 10/17 °C | 10/18 °C |
wo | 11/16 °C | 11/17 °C |
do | 9/17 °C | 9/18 °C |
vr | 11/21 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 484 m | 6/13 °C | 2/17 °C | 6/19 °C | 10/17 °C | 11/16 °C | 9/17 °C | 11/21 °C |
| Dal 416 m | 6/14 °C | 2/18 °C | 6/20 °C | 10/18 °C | 11/17 °C | 9/18 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 539 m | Dal 498 m |
|---|---|---|
za | 5/13 °C | 5/13 °C |
zo | 1/17 °C | 1/17 °C |
ma | 5/19 °C | 5/19 °C |
di | 9/17 °C | 9/17 °C |
wo | 10/16 °C | 10/16 °C |
do | 8/17 °C | 8/17 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 539 m | 5/13 °C | 1/17 °C | 5/19 °C | 9/17 °C | 10/16 °C | 8/17 °C | 10/21 °C |
| Dal 498 m | 5/13 °C | 1/17 °C | 5/19 °C | 9/17 °C | 10/16 °C | 8/17 °C | 10/21 °C |
1-2 van 2 skigebieden



