Skiweer Heidiland

Weersverwachting in het Heidiland voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Heidiland voor 7 dagen


Weer Heidiland

Weer in het Heidiland voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Heidiland voor 6 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Heidiland

1-6 van 6 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2222 m Dal 665 m
do
sneeuwval
-7/-2 °C 4/9 °C
vr
sneeuwbuien
-7/-2 °C 1/9 °C
za
sneeuwval
-7/-2 °C 3/8 °C
zo
sneeuwbuien
-6/0 °C 3/12 °C
ma
sneeuwbuien
-4/0 °C 4/11 °C
di
bewolkt
-3/3 °C 4/17 °C
wo
ijzel
-1/4 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
ijzel
Berg 2222 m -7/-2 °C -7/-2 °C -7/-2 °C -6/0 °C -4/0 °C -3/3 °C -1/4 °C
Dal 665 m 4/9 °C 1/9 °C 3/8 °C 3/12 °C 4/11 °C 4/17 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 2250 m Dal 509 m
do
sneeuwbuien
-7/-2 °C 5/9 °C
vr
sneeuwbuien
-7/-2 °C 2/10 °C
za
sneeuwbuien
-7/-2 °C 4/8 °C
zo
helder
-6/0 °C 5/13 °C
ma
sneeuwbuien
-4/0 °C 5/13 °C
di
helder
-3/3 °C 5/18 °C
wo
buien
-1/4 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
buien
Berg 2250 m -7/-2 °C -7/-2 °C -7/-2 °C -6/0 °C -4/0 °C -3/3 °C -1/4 °C
Dal 509 m 5/9 °C 2/10 °C 4/8 °C 5/13 °C 5/13 °C 5/18 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 950 m Dal 720 m
do
buien
3/6 °C 4/7 °C
vr
buien
0/7 °C 1/8 °C
za
buien
2/5 °C 3/6 °C
zo
helder
3/10 °C 4/11 °C
ma
buien
3/10 °C 4/11 °C
di
helder
3/15 °C 4/16 °C
wo
buien
8/15 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
buien
Berg 950 m 3/6 °C 0/7 °C 2/5 °C 3/10 °C 3/10 °C 3/15 °C 8/15 °C
Dal 720 m 4/7 °C 1/8 °C 3/6 °C 4/11 °C 4/11 °C 4/16 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 1451 m Dal 1190 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/5 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C -1/6 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
zo
helder
2/7 °C 2/9 °C
ma
sneeuwbuien
1/2 °C 2/9 °C
di
helder
2/12 °C 2/14 °C
wo
buien
7/12 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
buien
Berg 1451 m 1/2 °C -1/2 °C 1/2 °C 2/7 °C 1/2 °C 2/12 °C 7/12 °C
Dal 1190 m 1/5 °C -1/6 °C 1/2 °C 2/9 °C 2/9 °C 2/14 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 930 m Dal 850 m
do
regen
3/7 °C 3/7 °C
vr
buien
0/7 °C 0/7 °C
za
regen
2/6 °C 2/6 °C
zo
buien
2/10 °C 2/10 °C
ma
buien
3/9 °C 3/9 °C
di
bewolkt
3/15 °C 3/15 °C
wo
buien
8/15 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 930 m 3/7 °C 0/7 °C 2/6 °C 2/10 °C 3/9 °C 3/15 °C 8/15 °C
Dal 850 m 3/7 °C 0/7 °C 2/6 °C 2/10 °C 3/9 °C 3/15 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 1022 m Dal 984 m
do
buien
1/5 °C 1/5 °C
vr
buien
-2/6 °C 0/6 °C
za
ijzel
1/4 °C 1/4 °C
zo
helder
1/9 °C 3/9 °C
ma
buien
2/9 °C 3/9 °C
di
helder
2/14 °C 3/14 °C
wo
buien
7/14 °C 8/14 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
buien
Berg 1022 m 1/5 °C -2/6 °C 1/4 °C 1/9 °C 2/9 °C 2/14 °C 7/14 °C
Dal 984 m 1/5 °C 0/6 °C 1/4 °C 3/9 °C 3/9 °C 3/14 °C 8/14 °C
1-6 van 6 skigebieden