Skiweer Glarner Alpen
Weersverwachting in de Glarner Alpen voor 16 Skigebieden - Weer in de bergen in de Glarner Alpen voor 7 dagen
Weer Glarner Alpen
Weer in de Glarner Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Glarner Alpen voor 16 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Glarner Alpen
- Glarner Alpen – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
Kantons:
1-16 van 16 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2105 m | Dal 1020 m |
|---|---|---|
wo | -8/3 °C | -1/12 °C |
do | -5/0 °C | 1/8 °C |
vr | -8/-1 °C | -1/8 °C |
za | -8/1 °C | 0/9 °C |
zo | -6/2 °C | 2/11 °C |
ma | -5/4 °C | 2/13 °C |
di | -3/10 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2105 m | -8/3 °C | -5/0 °C | -8/-1 °C | -8/1 °C | -6/2 °C | -5/4 °C | -3/10 °C |
| Dal 1020 m | -1/12 °C | 1/8 °C | -1/8 °C | 0/9 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3018 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
wo | -9/-5 °C | -1/12 °C |
do | -11/-8 °C | 1/8 °C |
vr | -11/-9 °C | -1/8 °C |
za | -11/-8 °C | 0/9 °C |
zo | -10/-7 °C | 2/11 °C |
ma | -9/-5 °C | 2/13 °C |
di | -6/-1 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 3018 m | -9/-5 °C | -11/-8 °C | -11/-9 °C | -11/-8 °C | -10/-7 °C | -9/-5 °C | -6/-1 °C |
| Dal 1100 m | -1/12 °C | 1/8 °C | -1/8 °C | 0/9 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2600 m | Dal 1444 m |
|---|---|---|
wo | -10/1 °C | -2/10 °C |
do | -8/-1 °C | -1/6 °C |
vr | -8/-3 °C | -3/5 °C |
za | -8/-1 °C | -3/6 °C |
zo | -6/1 °C | 0/8 °C |
ma | -5/4 °C | 0/11 °C |
di | -3/8 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2600 m | -10/1 °C | -8/-1 °C | -8/-3 °C | -8/-1 °C | -6/1 °C | -5/4 °C | -3/8 °C |
| Dal 1444 m | -2/10 °C | -1/6 °C | -3/5 °C | -3/6 °C | 0/8 °C | 0/11 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2222 m | Dal 665 m |
|---|---|---|
wo | -5/1 °C | 0/13 °C |
do | -7/-2 °C | 4/8 °C |
vr | -7/-3 °C | 1/8 °C |
za | -7/-2 °C | 2/10 °C |
zo | -6/-1 °C | 4/13 °C |
ma | -5/1 °C | 2/15 °C |
di | -2/5 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2222 m | -5/1 °C | -7/-2 °C | -7/-3 °C | -7/-2 °C | -6/-1 °C | -5/1 °C | -2/5 °C |
| Dal 665 m | 0/13 °C | 4/8 °C | 1/8 °C | 2/10 °C | 4/13 °C | 2/15 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2418 m | Dal 1102 m |
|---|---|---|
wo | -9/1 °C | -1/11 °C |
do | -6/-2 °C | 1/7 °C |
vr | -9/-3 °C | -1/7 °C |
za | -9/-1 °C | 0/8 °C |
zo | -7/1 °C | 2/10 °C |
ma | -6/2 °C | 2/12 °C |
di | -4/8 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2418 m | -9/1 °C | -6/-2 °C | -9/-3 °C | -9/-1 °C | -7/1 °C | -6/2 °C | -4/8 °C |
| Dal 1102 m | -1/11 °C | 1/7 °C | -1/7 °C | 0/8 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2833 m | Dal 1227 m |
|---|---|---|
wo | -11/2 °C | 0/11 °C |
do | -9/-2 °C | 1/7 °C |
vr | -10/-3 °C | -1/6 °C |
za | -9/-1 °C | -1/7 °C |
zo | -8/1 °C | 2/9 °C |
ma | -7/2 °C | 2/12 °C |
di | -6/8 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2833 m | -11/2 °C | -9/-2 °C | -10/-3 °C | -9/-1 °C | -8/1 °C | -7/2 °C | -6/8 °C |
| Dal 1227 m | 0/11 °C | 1/7 °C | -1/6 °C | -1/7 °C | 2/9 °C | 2/12 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1283 m | Dal 746 m |
|---|---|---|
wo | -3/9 °C | -1/11 °C |
do | 0/2 °C | 2/8 °C |
vr | -3/2 °C | -1/7 °C |
za | -3/7 °C | -1/9 °C |
zo | 0/9 °C | 2/11 °C |
ma | 1/11 °C | 3/13 °C |
di | 4/17 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1283 m | -3/9 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | -3/7 °C | 0/9 °C | 1/11 °C | 4/17 °C |
| Dal 746 m | -1/11 °C | 2/8 °C | -1/7 °C | -1/9 °C | 2/11 °C | 3/13 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1602 m | Dal 1110 m |
|---|---|---|
wo | -4/7 °C | -3/9 °C |
do | 0/2 °C | 0/6 °C |
vr | -3/2 °C | -3/5 °C |
za | -3/2 °C | -3/7 °C |
zo | 0/2 °C | 0/9 °C |
ma | -2/9 °C | 1/11 °C |
di | 0/14 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1602 m | -4/7 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | 0/2 °C | -2/9 °C | 0/14 °C |
| Dal 1110 m | -3/9 °C | 0/6 °C | -3/5 °C | -3/7 °C | 0/9 °C | 1/11 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 950 m | Dal 720 m |
|---|---|---|
wo | -1/11 °C | 0/12 °C |
do | 3/6 °C | 4/7 °C |
vr | 0/5 °C | 1/6 °C |
za | 2/8 °C | 3/9 °C |
zo | 3/10 °C | 4/11 °C |
ma | 2/13 °C | 3/14 °C |
di | 3/19 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 950 m | -1/11 °C | 3/6 °C | 0/5 °C | 2/8 °C | 3/10 °C | 2/13 °C | 3/19 °C |
| Dal 720 m | 0/12 °C | 4/7 °C | 1/6 °C | 3/9 °C | 4/11 °C | 3/14 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1451 m | Dal 1190 m |
|---|---|---|
wo | -2/8 °C | -2/10 °C |
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | -1/2 °C | -1/2 °C |
za | 1/2 °C | 1/7 °C |
zo | 1/7 °C | 1/9 °C |
ma | 1/10 °C | 1/12 °C |
di | 2/16 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1451 m | -2/8 °C | 1/2 °C | -1/2 °C | 1/2 °C | 1/7 °C | 1/10 °C | 2/16 °C |
| Dal 1190 m | -2/10 °C | 1/2 °C | -1/2 °C | 1/7 °C | 1/9 °C | 1/12 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1538 m | Dal 1447 m |
|---|---|---|
wo | -2/9 °C | -2/10 °C |
do | -1/2 °C | -1/2 °C |
vr | -3/2 °C | -3/2 °C |
za | -3/2 °C | -3/2 °C |
zo | 0/7 °C | 0/8 °C |
ma | 0/10 °C | 0/11 °C |
di | 3/16 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1538 m | -2/9 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | 0/7 °C | 0/10 °C | 3/16 °C |
| Dal 1447 m | -2/10 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | 0/8 °C | 0/11 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 682 m | Dal 513 m |
|---|---|---|
wo | -1/12 °C | 0/13 °C |
do | 2/9 °C | 3/10 °C |
vr | -1/8 °C | 0/9 °C |
za | -1/10 °C | 0/11 °C |
zo | 2/12 °C | 3/13 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 6/20 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 682 m | -1/12 °C | 2/9 °C | -1/8 °C | -1/10 °C | 2/12 °C | 3/14 °C | 6/20 °C |
| Dal 513 m | 0/13 °C | 3/10 °C | 0/9 °C | 0/11 °C | 3/13 °C | 4/15 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1040 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
wo | 0/13 °C | 1/14 °C |
do | 1/9 °C | 2/10 °C |
vr | -1/8 °C | 0/9 °C |
za | -1/9 °C | 0/10 °C |
zo | 2/11 °C | 3/12 °C |
ma | 2/14 °C | 3/15 °C |
di | 5/20 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1040 m | 0/13 °C | 1/9 °C | -1/8 °C | -1/9 °C | 2/11 °C | 2/14 °C | 5/20 °C |
| Dal 920 m | 1/14 °C | 2/10 °C | 0/9 °C | 0/10 °C | 3/12 °C | 3/15 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1393 m | Dal 1238 m |
|---|---|---|
wo | -3/8 °C | -2/9 °C |
do | 0/2 °C | 1/4 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | -2/5 °C | -1/6 °C |
zo | 0/9 °C | 1/10 °C |
ma | 0/11 °C | 1/12 °C |
di | 2/16 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1393 m | -3/8 °C | 0/2 °C | -2/2 °C | -2/5 °C | 0/9 °C | 0/11 °C | 2/16 °C |
| Dal 1238 m | -2/9 °C | 1/4 °C | -1/2 °C | -1/6 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 545 m | Dal 465 m |
|---|---|---|
wo | 0/12 °C | 0/13 °C |
do | 3/9 °C | 3/10 °C |
vr | 0/8 °C | 0/9 °C |
za | 0/10 °C | 0/11 °C |
zo | 3/12 °C | 3/13 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
di | 7/20 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 545 m | 0/12 °C | 3/9 °C | 0/8 °C | 0/10 °C | 3/12 °C | 4/14 °C | 7/20 °C |
| Dal 465 m | 0/13 °C | 3/10 °C | 0/9 °C | 0/11 °C | 3/13 °C | 4/15 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1022 m | Dal 984 m |
|---|---|---|
wo | -2/10 °C | -1/10 °C |
do | 1/5 °C | 1/5 °C |
vr | -2/4 °C | 0/4 °C |
za | -2/7 °C | 2/7 °C |
zo | 1/9 °C | 3/9 °C |
ma | 2/12 °C | 2/12 °C |
di | 3/18 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1022 m | -2/10 °C | 1/5 °C | -2/4 °C | -2/7 °C | 1/9 °C | 2/12 °C | 3/18 °C |
| Dal 984 m | -1/10 °C | 1/5 °C | 0/4 °C | 2/7 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 3/18 °C |
1-16 van 16 skigebieden



