Skiweer Hemavan Tärnaby

Weersverwachting in Hemavan Tärnaby voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Hemavan Tärnaby voor 7 dagen


Weer Hemavan Tärnaby

Weer in Hemavan Tärnaby voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Hemavan Tärnaby voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Hemavan Tärnaby

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1135 m Dal 470 m
wo
zonnig
-3/8 °C -1/11 °C
do
sneeuwval
1/2 °C 3/8 °C
vr
bewolkt
0/7 °C 2/10 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 2/9 °C
zo
bewolkt
3/9 °C 5/12 °C
ma
zonnig
2/12 °C 4/15 °C
di
bewolkt
5/14 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
wo
zonnig
do
sneeuwval
vr
bewolkt
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
bewolkt
Berg 1135 m -3/8 °C 1/2 °C 0/7 °C 0/2 °C 3/9 °C 2/12 °C 5/14 °C
Dal 470 m -1/11 °C 3/8 °C 2/10 °C 2/9 °C 5/12 °C 4/15 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 789 m Dal 439 m
wo
zonnig
-2/9 °C -1/11 °C
do
ijzel
2/6 °C 3/8 °C
vr
bewolkt
1/8 °C 2/10 °C
za
buien
1/7 °C 2/9 °C
zo
bewolkt
4/10 °C 5/12 °C
ma
zonnig
3/13 °C 4/15 °C
di
bewolkt
6/15 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
wo
zonnig
do
ijzel
vr
bewolkt
za
buien
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
bewolkt
Berg 789 m -2/9 °C 2/6 °C 1/8 °C 1/7 °C 4/10 °C 3/13 °C 6/15 °C
Dal 439 m -1/11 °C 3/8 °C 2/10 °C 2/9 °C 5/12 °C 4/15 °C 7/17 °C
1-2 van 2 skigebieden