Skiweer Hochschwabgroep

Weersverwachting in de Hochschwabgroep voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de Hochschwabgroep voor 7 dagen


Weer Hochschwabgroep

Weer in de Hochschwabgroep voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Hochschwabgroep voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Hochschwabgroep

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1608 m Dal 1100 m
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/7 °C
vr
sneeuwval
-1/2 °C 3/8 °C
za
sneeuwval
-2/1 °C 2/6 °C
zo
sneeuwbuien
-2/5 °C 2/10 °C
ma
helder
1/9 °C 5/14 °C
di
buien
3/9 °C 7/14 °C
wo
buien
4/9 °C 8/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
sneeuwbuien
ma
helder
di
buien
wo
buien
Berg 1608 m -1/2 °C -1/2 °C -2/1 °C -2/5 °C 1/9 °C 3/9 °C 4/9 °C
Dal 1100 m 3/7 °C 3/8 °C 2/6 °C 2/10 °C 5/14 °C 7/14 °C 8/14 °C

Weer in skigebied Berg 1810 m Dal 810 m
do
sneeuwbuien
-1/1 °C 4/10 °C
vr
sneeuwval
-1/2 °C 4/10 °C
za
sneeuwval
-2/0 °C 5/7 °C
zo
sneeuwbuien
-2/4 °C 5/14 °C
ma
helder
1/8 °C 4/19 °C
di
buien
3/8 °C 5/19 °C
wo
buien
4/8 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
sneeuwbuien
ma
helder
di
buien
wo
buien
Berg 1810 m -1/1 °C -1/2 °C -2/0 °C -2/4 °C 1/8 °C 3/8 °C 4/8 °C
Dal 810 m 4/10 °C 4/10 °C 5/7 °C 5/14 °C 4/19 °C 5/19 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 840 m Dal 672 m
do
buien
5/10 °C 6/11 °C
vr
buien
5/8 °C 6/9 °C
za
regen
5/6 °C 6/7 °C
zo
bewolkt
6/12 °C 7/13 °C
ma
zonnig
4/17 °C 5/18 °C
di
helder
6/18 °C 7/19 °C
wo
buien
9/16 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
helder
wo
buien
Berg 840 m 5/10 °C 5/8 °C 5/6 °C 6/12 °C 4/17 °C 6/18 °C 9/16 °C
Dal 672 m 6/11 °C 6/9 °C 6/7 °C 7/13 °C 5/18 °C 7/19 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 633 m Dal 528 m
do
buien
5/7 °C 6/8 °C
vr
buien
5/8 °C 6/9 °C
za
regen
5/5 °C 6/6 °C
zo
buien
5/10 °C 6/11 °C
ma
bewolkt
2/14 °C 3/15 °C
di
buien
6/17 °C 7/18 °C
wo
buien
10/17 °C 11/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 633 m 5/7 °C 5/8 °C 5/5 °C 5/10 °C 2/14 °C 6/17 °C 10/17 °C
Dal 528 m 6/8 °C 6/9 °C 6/6 °C 6/11 °C 3/15 °C 7/18 °C 11/18 °C
1-4 van 4 skigebieden