Skiweer Hunsrück
Weersverwachting in Hunsrück voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Hunsrück voor 7 dagen
Weer Hunsrück
Weer in Hunsrück voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Hunsrück voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Hunsrück
- Hunsrück – Gaan naar
Bestuursdistricten:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 810 m | Dal 680 m |
|---|---|---|
zo | 3/12 °C | 3/12 °C |
ma | 8/11 °C | 8/11 °C |
di | 7/10 °C | 7/10 °C |
wo | 11/15 °C | 11/15 °C |
do | 9/21 °C | 9/21 °C |
vr | 10/23 °C | 10/23 °C |
za | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 810 m | 3/12 °C | 8/11 °C | 7/10 °C | 11/15 °C | 9/21 °C | 10/23 °C | 13/24 °C |
| Dal 680 m | 3/12 °C | 8/11 °C | 7/10 °C | 11/15 °C | 9/21 °C | 10/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 610 m | Dal 575 m |
|---|---|---|
zo | 4/13 °C | 4/14 °C |
ma | 9/12 °C | 9/13 °C |
di | 8/11 °C | 8/12 °C |
wo | 12/16 °C | 12/17 °C |
do | 10/22 °C | 10/23 °C |
vr | 11/24 °C | 11/25 °C |
za | 14/25 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 610 m | 4/13 °C | 9/12 °C | 8/11 °C | 12/16 °C | 10/22 °C | 11/24 °C | 14/25 °C |
| Dal 575 m | 4/14 °C | 9/13 °C | 8/12 °C | 12/17 °C | 10/23 °C | 11/25 °C | 14/26 °C |
1-2 van 2 skigebieden




