Skiweer Jammu en Kasjmir
Weersverwachting in Jammu en Kasjmir voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Jammu en Kasjmir voor 7 dagen
Weer Jammu en Kasjmir
Weer in Jammu en Kasjmir voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Jammu en Kasjmir voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Jammu en Kasjmir
- Jammu en Kasjmir – Gaan naar
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3980 m | Dal 2650 m |
|---|---|---|
vr | 1/2 °C | 13/16 °C |
za | 1/2 °C | 12/17 °C |
zo | 10/14 °C | 15/20 °C |
ma | 13/16 °C | 18/22 °C |
di | 15/18 °C | 20/24 °C |
wo | 15/17 °C | 20/23 °C |
do | 10/15 °C | 15/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3980 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 10/14 °C | 13/16 °C | 15/18 °C | 15/17 °C | 10/15 °C |
| Dal 2650 m | 13/16 °C | 12/17 °C | 15/20 °C | 18/22 °C | 20/24 °C | 20/23 °C | 15/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2730 m | Dal 2700 m |
|---|---|---|
vr | 12/15 °C | 12/16 °C |
za | 11/16 °C | 11/17 °C |
zo | 14/19 °C | 14/20 °C |
ma | 17/21 °C | 17/22 °C |
di | 19/23 °C | 19/24 °C |
wo | 19/22 °C | 19/23 °C |
do | 14/20 °C | 14/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2730 m | 12/15 °C | 11/16 °C | 14/19 °C | 17/21 °C | 19/23 °C | 19/22 °C | 14/20 °C |
| Dal 2700 m | 12/16 °C | 11/17 °C | 14/20 °C | 17/22 °C | 19/24 °C | 19/23 °C | 14/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2970 m | Dal 2730 m |
|---|---|---|
vr | 13/15 °C | 13/16 °C |
za | 12/16 °C | 12/17 °C |
zo | 15/19 °C | 15/20 °C |
ma | 18/21 °C | 18/22 °C |
di | 20/23 °C | 20/24 °C |
wo | 20/22 °C | 20/23 °C |
do | 15/20 °C | 15/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2970 m | 13/15 °C | 12/16 °C | 15/19 °C | 18/21 °C | 20/23 °C | 20/22 °C | 15/20 °C |
| Dal 2730 m | 13/16 °C | 12/17 °C | 15/20 °C | 18/22 °C | 20/24 °C | 20/23 °C | 15/21 °C |
1-3 van 3 skigebieden



