Skiweer Kandertal
Weersverwachting in het Kandertal voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Kandertal voor 7 dagen
Weer Kandertal
Weer in het Kandertal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Kandertal voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kandertal
- Kandertal – Gaan naar
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1730 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
wo | -3/6 °C | 0/9 °C |
do | -2/2 °C | 1/7 °C |
vr | -1/2 °C | 1/5 °C |
za | -3/2 °C | 0/6 °C |
zo | -2/6 °C | 1/9 °C |
ma | -2/9 °C | 1/12 °C |
di | 0/15 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1730 m | -3/6 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -2/6 °C | -2/9 °C | 0/15 °C |
| Dal 1200 m | 0/9 °C | 1/7 °C | 1/5 °C | 0/6 °C | 1/9 °C | 1/12 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1469 m | Dal 904 m |
|---|---|---|
wo | -1/10 °C | 1/13 °C |
do | -3/9 °C | -1/12 °C |
vr | -3/8 °C | -1/11 °C |
za | -4/8 °C | -2/11 °C |
zo | -2/9 °C | 0/12 °C |
ma | -1/11 °C | 1/14 °C |
di | 0/16 °C | 2/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1469 m | -1/10 °C | -3/9 °C | -3/8 °C | -4/8 °C | -2/9 °C | -1/11 °C | 0/16 °C |
| Dal 904 m | 1/13 °C | -1/12 °C | -1/11 °C | -2/11 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 2/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1359 m | Dal 1032 m |
|---|---|---|
wo | -1/8 °C | 1/10 °C |
do | 0/6 °C | 2/8 °C |
vr | 1/2 °C | 3/6 °C |
za | -1/5 °C | 1/7 °C |
zo | 0/8 °C | 2/10 °C |
ma | 0/11 °C | 2/13 °C |
di | 2/17 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1359 m | -1/8 °C | 0/6 °C | 1/2 °C | -1/5 °C | 0/8 °C | 0/11 °C | 2/17 °C |
| Dal 1032 m | 1/10 °C | 2/8 °C | 3/6 °C | 1/7 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 4/19 °C |
1-3 van 3 skigebieden



