Skiweer Kaunertal
Weersverwachting in het Kaunertal voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het Kaunertal voor 7 dagen
Weer Kaunertal
Weer in het Kaunertal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Kaunertal voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kaunertal
- Kaunertal – Gaan naar
Toeristische regio:
Bergketen:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3113 m | Dal 2150 m |
|---|---|---|
di | -15/-6 °C | -4/2 °C |
wo | -13/0 °C | -4/10 °C |
do | -12/-4 °C | -2/2 °C |
vr | -14/-5 °C | -6/2 °C |
za | -15/-6 °C | -5/2 °C |
zo | -14/-6 °C | -3/2 °C |
ma | -12/0 °C | 0/8 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 3113 m | -15/-6 °C | -13/0 °C | -12/-4 °C | -14/-5 °C | -15/-6 °C | -14/-6 °C | -12/0 °C |
| Dal 2150 m | -4/2 °C | -4/10 °C | -2/2 °C | -6/2 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | 0/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1310 m | Dal 1275 m |
|---|---|---|
di | 0/8 °C | 0/8 °C |
wo | 2/15 °C | 2/15 °C |
do | 1/8 °C | 1/8 °C |
vr | 0/8 °C | 0/8 °C |
za | 1/9 °C | 1/9 °C |
zo | 3/11 °C | 3/11 °C |
ma | 5/13 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1310 m | 0/8 °C | 2/15 °C | 1/8 °C | 0/8 °C | 1/9 °C | 3/11 °C | 5/13 °C |
| Dal 1275 m | 0/8 °C | 2/15 °C | 1/8 °C | 0/8 °C | 1/9 °C | 3/11 °C | 5/13 °C |
1-2 van 2 skigebieden



