Skiweer Kirchdorf an der Krems
Weersverwachting in het district Kirchdorf an der Krems voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Kirchdorf an der Krems voor 7 dagen
Weer Kirchdorf an der Krems
Weer in het district Kirchdorf an der Krems voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Kirchdorf an der Krems voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kirchdorf an der Krems
- Kirchdorf an der Krems – Beperken tot
Toerismeregio:
Dal:
Kirchdorf an der Krems – Gaan naarBergketens:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
wo | -5/8 °C | 0/17 °C |
do | 0/0 °C | 5/12 °C |
vr | -1/0 °C | 5/10 °C |
za | -1/-1 °C | 6/8 °C |
zo | -4/3 °C | 4/12 °C |
ma | -5/6 °C | 3/16 °C |
di | 1/7 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2000 m | -5/8 °C | 0/0 °C | -1/0 °C | -1/-1 °C | -4/3 °C | -5/6 °C | 1/7 °C |
| Dal 600 m | 0/17 °C | 5/12 °C | 5/10 °C | 6/8 °C | 4/12 °C | 3/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1870 m | Dal 810 m |
|---|---|---|
wo | -6/10 °C | -1/16 °C |
do | -1/2 °C | 4/11 °C |
vr | -2/2 °C | 4/9 °C |
za | -1/0 °C | 5/7 °C |
zo | -4/3 °C | 3/11 °C |
ma | -6/7 °C | 2/15 °C |
di | 1/10 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1870 m | -6/10 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/0 °C | -4/3 °C | -6/7 °C | 1/10 °C |
| Dal 810 m | -1/16 °C | 4/11 °C | 4/9 °C | 5/7 °C | 3/11 °C | 2/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 898 m | Dal 839 m |
|---|---|---|
wo | -3/17 °C | -2/18 °C |
do | 2/10 °C | 3/11 °C |
vr | 1/10 °C | 2/11 °C |
za | 1/7 °C | 2/8 °C |
zo | -1/10 °C | 0/11 °C |
ma | -2/13 °C | -1/14 °C |
di | 5/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 898 m | -3/17 °C | 2/10 °C | 1/10 °C | 1/7 °C | -1/10 °C | -2/13 °C | 5/17 °C |
| Dal 839 m | -2/18 °C | 3/11 °C | 2/11 °C | 2/8 °C | 0/11 °C | -1/14 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 441 m |
|---|---|---|
wo | 2/14 °C | 3/16 °C |
do | 8/11 °C | 9/13 °C |
vr | 8/8 °C | 9/10 °C |
za | 8/11 °C | 9/13 °C |
zo | 8/14 °C | 9/16 °C |
ma | 6/16 °C | 7/18 °C |
di | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 580 m | 2/14 °C | 8/11 °C | 8/8 °C | 8/11 °C | 8/14 °C | 6/16 °C | 8/18 °C |
| Dal 441 m | 3/16 °C | 9/13 °C | 9/10 °C | 9/13 °C | 9/16 °C | 7/18 °C | 9/20 °C |
1-4 van 4 skigebieden


