Skiweer Steyr-Kirchdorf

Weersverwachting in Steyr-Kirchdorf voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in Steyr-Kirchdorf voor 7 dagen


Weer Steyr-Kirchdorf

Weer in Steyr-Kirchdorf voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Steyr-Kirchdorf voor 6 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Steyr-Kirchdorf

1-6 van 6 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2000 m Dal 600 m
zo
bewolkt
-2/6 °C 4/14 °C
ma
helder
-2/10 °C 2/19 °C
di
sneeuwbuien
1/7 °C 9/14 °C
wo
regen
1/6 °C 9/15 °C
do
buien
3/13 °C 9/20 °C
vr
helder
5/16 °C 9/25 °C
za
zonnig
7/18 °C 10/27 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
sneeuwbuien
wo
regen
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 2000 m -2/6 °C -2/10 °C 1/7 °C 1/6 °C 3/13 °C 5/16 °C 7/18 °C
Dal 600 m 4/14 °C 2/19 °C 9/14 °C 9/15 °C 9/20 °C 9/25 °C 10/27 °C

Weer in skigebied Berg 1870 m Dal 810 m
zo
bewolkt
-2/7 °C 3/13 °C
ma
helder
-4/11 °C 1/18 °C
di
sneeuwbuien
1/7 °C 8/13 °C
wo
regen
2/8 °C 8/14 °C
do
buien
2/13 °C 8/19 °C
vr
helder
3/16 °C 8/24 °C
za
zonnig
6/19 °C 9/26 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
sneeuwbuien
wo
regen
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 1870 m -2/7 °C -4/11 °C 1/7 °C 2/8 °C 2/13 °C 3/16 °C 6/19 °C
Dal 810 m 3/13 °C 1/18 °C 8/13 °C 8/14 °C 8/19 °C 8/24 °C 9/26 °C

Weer in skigebied Berg 950 m Dal 790 m
zo
zonnig
2/12 °C 3/13 °C
ma
zonnig
2/16 °C 3/17 °C
di
buien
6/14 °C 7/15 °C
wo
regen
7/14 °C 8/15 °C
do
buien
7/18 °C 8/19 °C
vr
zonnig
9/20 °C 10/21 °C
za
zonnig
10/22 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
regen
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 950 m 2/12 °C 2/16 °C 6/14 °C 7/14 °C 7/18 °C 9/20 °C 10/22 °C
Dal 790 m 3/13 °C 3/17 °C 7/15 °C 8/15 °C 8/19 °C 10/21 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 825 m Dal 680 m
zo
zonnig
2/12 °C 3/13 °C
ma
zonnig
2/16 °C 3/17 °C
di
buien
6/14 °C 7/15 °C
wo
regen
7/14 °C 8/15 °C
do
buien
7/18 °C 8/19 °C
vr
zonnig
9/20 °C 10/21 °C
za
zonnig
10/22 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
regen
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 825 m 2/12 °C 2/16 °C 6/14 °C 7/14 °C 7/18 °C 9/20 °C 10/22 °C
Dal 680 m 3/13 °C 3/17 °C 7/15 °C 8/15 °C 8/19 °C 10/21 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 898 m Dal 839 m
zo
bewolkt
1/13 °C 2/14 °C
ma
buien
0/18 °C 1/19 °C
di
bewolkt
4/14 °C 5/15 °C
wo
buien
5/15 °C 6/16 °C
do
helder
6/20 °C 7/21 °C
vr
helder
7/22 °C 8/23 °C
za
helder
9/26 °C 10/27 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
helder
Berg 898 m 1/13 °C 0/18 °C 4/14 °C 5/15 °C 6/20 °C 7/22 °C 9/26 °C
Dal 839 m 2/14 °C 1/19 °C 5/15 °C 6/16 °C 7/21 °C 8/23 °C 10/27 °C

Weer in skigebied Berg 580 m Dal 441 m
zo
zonnig
4/15 °C 5/17 °C
ma
zonnig
5/17 °C 6/19 °C
di
helder
11/15 °C 12/17 °C
wo
regen
12/16 °C 13/18 °C
do
buien
10/21 °C 11/23 °C
vr
zonnig
11/22 °C 12/24 °C
za
helder
12/23 °C 13/25 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
regen
do
buien
vr
zonnig
za
helder
Berg 580 m 4/15 °C 5/17 °C 11/15 °C 12/16 °C 10/21 °C 11/22 °C 12/23 °C
Dal 441 m 5/17 °C 6/19 °C 12/17 °C 13/18 °C 11/23 °C 12/24 °C 13/25 °C
1-6 van 6 skigebieden