Skiweer Kirgizië
Weersverwachting in Kirgizië voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in Kirgizië voor 7 dagen
Weer Kirgizië
Weer in Kirgizië voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Kirgizië voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kirgizië
- Kirgizië – Beperken tot
Regio's:
Kirgizië – Gaan naarBergketens:
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3450 m | Dal 2300 m |
|---|---|---|
vr | -6/7 °C | -1/10 °C |
za | -8/12 °C | -3/15 °C |
zo | -2/14 °C | 3/17 °C |
ma | -3/13 °C | 2/16 °C |
di | -3/13 °C | 2/16 °C |
wo | 0/12 °C | 5/15 °C |
do | 3/16 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3450 m | -6/7 °C | -8/12 °C | -2/14 °C | -3/13 °C | -3/13 °C | 0/12 °C | 3/16 °C |
| Dal 2300 m | -1/10 °C | -3/15 °C | 3/17 °C | 2/16 °C | 2/16 °C | 5/15 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2440 m | Dal 2070 m |
|---|---|---|
vr | 0/10 °C | 0/12 °C |
za | -2/15 °C | -2/17 °C |
zo | 4/17 °C | 4/19 °C |
ma | 3/16 °C | 3/18 °C |
di | 3/16 °C | 3/18 °C |
wo | 6/15 °C | 6/17 °C |
do | 9/19 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2440 m | 0/10 °C | -2/15 °C | 4/17 °C | 3/16 °C | 3/16 °C | 6/15 °C | 9/19 °C |
| Dal 2070 m | 0/12 °C | -2/17 °C | 4/19 °C | 3/18 °C | 3/18 °C | 6/17 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2230 m | Dal 1900 m |
|---|---|---|
vr | -2/11 °C | -1/13 °C |
za | -4/16 °C | -3/18 °C |
zo | 2/18 °C | 3/20 °C |
ma | 1/17 °C | 2/19 °C |
di | 1/17 °C | 2/19 °C |
wo | 4/16 °C | 5/18 °C |
do | 7/20 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2230 m | -2/11 °C | -4/16 °C | 2/18 °C | 1/17 °C | 1/17 °C | 4/16 °C | 7/20 °C |
| Dal 1900 m | -1/13 °C | -3/18 °C | 3/20 °C | 2/19 °C | 2/19 °C | 5/18 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2270 m | Dal 1870 m |
|---|---|---|
vr | -2/10 °C | 0/13 °C |
za | -4/15 °C | -2/18 °C |
zo | 2/17 °C | 4/20 °C |
ma | 1/16 °C | 3/19 °C |
di | 1/16 °C | 3/19 °C |
wo | 4/15 °C | 6/18 °C |
do | 7/19 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2270 m | -2/10 °C | -4/15 °C | 2/17 °C | 1/16 °C | 1/16 °C | 4/15 °C | 7/19 °C |
| Dal 1870 m | 0/13 °C | -2/18 °C | 4/20 °C | 3/19 °C | 3/19 °C | 6/18 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2330 m | Dal 1850 m |
|---|---|---|
vr | -5/9 °C | -2/12 °C |
za | -7/14 °C | -4/17 °C |
zo | -1/16 °C | 2/19 °C |
ma | -2/15 °C | 1/18 °C |
di | -2/15 °C | 1/18 °C |
wo | 1/14 °C | 4/17 °C |
do | 4/18 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2330 m | -5/9 °C | -7/14 °C | -1/16 °C | -2/15 °C | -2/15 °C | 1/14 °C | 4/18 °C |
| Dal 1850 m | -2/12 °C | -4/17 °C | 2/19 °C | 1/18 °C | 1/18 °C | 4/17 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2930 m | Dal 2550 m |
|---|---|---|
vr | 5/18 °C | 8/20 °C |
za | 9/20 °C | 12/22 °C |
zo | 8/21 °C | 11/23 °C |
ma | 11/23 °C | 14/25 °C |
di | 9/21 °C | 12/23 °C |
wo | 6/19 °C | 9/21 °C |
do | 7/16 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2930 m | 5/18 °C | 9/20 °C | 8/21 °C | 11/23 °C | 9/21 °C | 6/19 °C | 7/16 °C |
| Dal 2550 m | 8/20 °C | 12/22 °C | 11/23 °C | 14/25 °C | 12/23 °C | 9/21 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1650 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
vr | 0/14 °C | 2/16 °C |
za | -2/19 °C | 0/21 °C |
zo | 4/21 °C | 6/23 °C |
ma | 3/20 °C | 5/22 °C |
di | 3/20 °C | 5/22 °C |
wo | 6/19 °C | 8/21 °C |
do | 9/23 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1650 m | 0/14 °C | -2/19 °C | 4/21 °C | 3/20 °C | 3/20 °C | 6/19 °C | 9/23 °C |
| Dal 1200 m | 2/16 °C | 0/21 °C | 6/23 °C | 5/22 °C | 5/22 °C | 8/21 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2329 m | Dal 2040 m |
|---|---|---|
vr | -4/10 °C | -2/12 °C |
za | -6/15 °C | -4/17 °C |
zo | 0/17 °C | 2/19 °C |
ma | -1/16 °C | 1/18 °C |
di | -1/16 °C | 1/18 °C |
wo | 2/15 °C | 4/17 °C |
do | 5/19 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2329 m | -4/10 °C | -6/15 °C | 0/17 °C | -1/16 °C | -1/16 °C | 2/15 °C | 5/19 °C |
| Dal 2040 m | -2/12 °C | -4/17 °C | 2/19 °C | 1/18 °C | 1/18 °C | 4/17 °C | 7/21 °C |
1-8 van 8 skigebieden


