Skiweer Kjustendil
Weersverwachting in de oblast Kjustendil voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de oblast Kjustendil voor 7 dagen
Weer Kjustendil
Weer in de oblast Kjustendil voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de oblast Kjustendil voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kjustendil
- Kjustendil – Gaan naar
Bergketen:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2272 m | Dal 1585 m |
|---|---|---|
do | -6/7 °C | -2/11 °C |
vr | -4/9 °C | 0/13 °C |
za | -2/10 °C | 2/14 °C |
zo | -2/9 °C | 2/13 °C |
ma | -2/5 °C | 2/9 °C |
di | -4/7 °C | 0/11 °C |
wo | -2/9 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2272 m | -6/7 °C | -4/9 °C | -2/10 °C | -2/9 °C | -2/5 °C | -4/7 °C | -2/9 °C |
| Dal 1585 m | -2/11 °C | 0/13 °C | 2/14 °C | 2/13 °C | 2/9 °C | 0/11 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1833 m | Dal 1556 m |
|---|---|---|
do | -3/9 °C | -2/12 °C |
vr | -1/11 °C | 0/14 °C |
za | 1/12 °C | 2/15 °C |
zo | 1/11 °C | 2/14 °C |
ma | 1/7 °C | 2/10 °C |
di | -1/9 °C | 0/12 °C |
wo | 1/11 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1833 m | -3/9 °C | -1/11 °C | 1/12 °C | 1/11 °C | 1/7 °C | -1/9 °C | 1/11 °C |
| Dal 1556 m | -2/12 °C | 0/14 °C | 2/15 °C | 2/14 °C | 2/10 °C | 0/12 °C | 2/14 °C |
1-2 van 2 skigebieden


