Skiweer Koroška

Weersverwachting in Koroška voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in Koroška voor 7 dagen


Weer Koroška

Weer in Koroška voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Koroška voor 7 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Koroška

1-7 van 7 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1542 m Dal 1010 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 4/10 °C
zo
zonnig
-1/10 °C 3/17 °C
ma
helder
2/11 °C 5/17 °C
di
buien
3/11 °C 7/17 °C
wo
buien
4/13 °C 8/17 °C
do
buien
6/13 °C 8/18 °C
vr
helder
6/16 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
helder
Berg 1542 m -1/2 °C -1/10 °C 2/11 °C 3/11 °C 4/13 °C 6/13 °C 6/16 °C
Dal 1010 m 4/10 °C 3/17 °C 5/17 °C 7/17 °C 8/17 °C 8/18 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 789 m Dal 575 m
za
bewolkt
4/12 °C 5/14 °C
zo
helder
3/18 °C 4/20 °C
ma
helder
5/17 °C 6/19 °C
di
buien
6/16 °C 7/18 °C
wo
buien
7/20 °C 8/22 °C
do
buien
7/20 °C 8/22 °C
vr
bewolkt
8/22 °C 9/24 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 789 m 4/12 °C 3/18 °C 5/17 °C 6/16 °C 7/20 °C 7/20 °C 8/22 °C
Dal 575 m 5/14 °C 4/20 °C 6/19 °C 7/18 °C 8/22 °C 8/22 °C 9/24 °C

Weer in skigebied Berg 1525 m Dal 1368 m
za
bewolkt
-1/8 °C 2/9 °C
zo
helder
-1/10 °C 1/15 °C
ma
helder
2/11 °C 3/14 °C
di
buien
3/11 °C 4/13 °C
wo
buien
4/13 °C 5/17 °C
do
buien
5/13 °C 5/17 °C
vr
bewolkt
6/16 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 1525 m -1/8 °C -1/10 °C 2/11 °C 3/11 °C 4/13 °C 5/13 °C 6/16 °C
Dal 1368 m 2/9 °C 1/15 °C 3/14 °C 4/13 °C 5/17 °C 5/17 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 921 m Dal 715 m
za
buien
6/12 °C 6/12 °C
zo
zonnig
5/19 °C 5/19 °C
ma
helder
7/19 °C 7/19 °C
di
buien
9/19 °C 9/19 °C
wo
buien
10/19 °C 10/19 °C
do
buien
10/20 °C 10/20 °C
vr
helder
11/22 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
helder
Berg 921 m 6/12 °C 5/19 °C 7/19 °C 9/19 °C 10/19 °C 10/20 °C 11/22 °C
Dal 715 m 6/12 °C 5/19 °C 7/19 °C 9/19 °C 10/19 °C 10/20 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 558 m Dal 495 m
za
bewolkt
5/14 °C 6/15 °C
zo
helder
4/20 °C 5/21 °C
ma
helder
6/19 °C 7/20 °C
di
buien
7/18 °C 8/19 °C
wo
buien
8/22 °C 9/23 °C
do
buien
8/22 °C 9/23 °C
vr
bewolkt
9/24 °C 10/25 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 558 m 5/14 °C 4/20 °C 6/19 °C 7/18 °C 8/22 °C 8/22 °C 9/24 °C
Dal 495 m 6/15 °C 5/21 °C 7/20 °C 8/19 °C 9/23 °C 9/23 °C 10/25 °C

Weer in skigebied Berg 587 m Dal 432 m
za
bewolkt
6/14 °C 6/15 °C
zo
helder
5/20 °C 5/21 °C
ma
helder
7/19 °C 7/20 °C
di
buien
8/18 °C 8/19 °C
wo
buien
9/22 °C 9/23 °C
do
buien
9/22 °C 9/23 °C
vr
bewolkt
10/24 °C 10/25 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 587 m 6/14 °C 5/20 °C 7/19 °C 8/18 °C 9/22 °C 9/22 °C 10/24 °C
Dal 432 m 6/15 °C 5/21 °C 7/20 °C 8/19 °C 9/23 °C 9/23 °C 10/25 °C

Weer in skigebied Berg 625 m Dal 500 m
za
bewolkt
5/14 °C 6/15 °C
zo
helder
4/20 °C 5/21 °C
ma
helder
6/19 °C 7/20 °C
di
buien
7/18 °C 8/19 °C
wo
buien
8/22 °C 9/23 °C
do
buien
8/22 °C 9/23 °C
vr
bewolkt
9/24 °C 10/25 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 625 m 5/14 °C 4/20 °C 6/19 °C 7/18 °C 8/22 °C 8/22 °C 9/24 °C
Dal 500 m 6/15 °C 5/21 °C 7/20 °C 8/19 °C 9/23 °C 9/23 °C 10/25 °C
1-7 van 7 skigebieden