Skiweer Kreuzeckgroep
Weersverwachting in de Kreuzeckgroep voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in de Kreuzeckgroep voor 7 dagen
Weer Kreuzeckgroep
Weer in de Kreuzeckgroep voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Kreuzeckgroep voor 10 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kreuzeckgroep
- Kreuzeckgroep – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
District:
1-10 van 10 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2120 m | Dal 1650 m |
|---|---|---|
wo | -9/2 °C | -9/12 °C |
do | -6/-1 °C | -2/2 °C |
vr | -6/-1 °C | -2/2 °C |
za | -6/0 °C | -2/2 °C |
zo | -5/1 °C | -4/7 °C |
ma | -3/2 °C | -3/10 °C |
di | -2/4 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2120 m | -9/2 °C | -6/-1 °C | -6/-1 °C | -6/0 °C | -5/1 °C | -3/2 °C | -2/4 °C |
| Dal 1650 m | -9/12 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -4/7 °C | -3/10 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1713 m |
|---|---|---|
wo | -8/4 °C | -8/10 °C |
do | -2/2 °C | -2/2 °C |
vr | -2/2 °C | -2/2 °C |
za | -3/2 °C | -3/2 °C |
zo | -3/5 °C | -3/7 °C |
ma | -1/7 °C | -1/9 °C |
di | 1/8 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2000 m | -8/4 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/5 °C | -1/7 °C | 1/8 °C |
| Dal 1713 m | -8/10 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/7 °C | -1/9 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 703 m | Dal 626 m |
|---|---|---|
wo | -3/14 °C | -3/15 °C |
do | 2/9 °C | 2/10 °C |
vr | 2/9 °C | 2/10 °C |
za | 2/11 °C | 2/12 °C |
zo | -2/15 °C | -2/16 °C |
ma | 2/18 °C | 2/19 °C |
di | 4/18 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 703 m | -3/14 °C | 2/9 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | -2/15 °C | 2/18 °C | 4/18 °C |
| Dal 626 m | -3/15 °C | 2/10 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | -2/16 °C | 2/19 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 779 m | Dal 703 m |
|---|---|---|
wo | -2/17 °C | -2/17 °C |
do | 4/13 °C | 4/13 °C |
vr | 3/12 °C | 3/12 °C |
za | 3/14 °C | 3/14 °C |
zo | 2/16 °C | 2/16 °C |
ma | 3/17 °C | 3/17 °C |
di | 6/20 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 779 m | -2/17 °C | 4/13 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 2/16 °C | 3/17 °C | 6/20 °C |
| Dal 703 m | -2/17 °C | 4/13 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 2/16 °C | 3/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 680 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
wo | -3/15 °C | -2/16 °C |
do | 2/10 °C | 3/11 °C |
vr | 2/10 °C | 3/11 °C |
za | 2/12 °C | 3/13 °C |
zo | -2/16 °C | -1/17 °C |
ma | 2/19 °C | 3/20 °C |
di | 4/19 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 680 m | -3/15 °C | 2/10 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | -2/16 °C | 2/19 °C | 4/19 °C |
| Dal 620 m | -2/16 °C | 3/11 °C | 3/11 °C | 3/13 °C | -1/17 °C | 3/20 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 788 m | Dal 718 m |
|---|---|---|
wo | -5/18 °C | -5/19 °C |
do | 2/13 °C | 2/14 °C |
vr | 2/12 °C | 2/13 °C |
za | 2/13 °C | 2/14 °C |
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
ma | 1/16 °C | 1/17 °C |
di | 6/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 788 m | -5/18 °C | 2/13 °C | 2/12 °C | 2/13 °C | 0/13 °C | 1/16 °C | 6/19 °C |
| Dal 718 m | -5/19 °C | 2/14 °C | 2/13 °C | 2/14 °C | 0/14 °C | 1/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 950 m | Dal 862 m |
|---|---|---|
wo | -3/15 °C | -3/16 °C |
do | 3/11 °C | 3/12 °C |
vr | 2/10 °C | 2/11 °C |
za | 2/12 °C | 2/13 °C |
zo | 1/14 °C | 1/15 °C |
ma | 2/15 °C | 2/16 °C |
di | 5/18 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 950 m | -3/15 °C | 3/11 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 1/14 °C | 2/15 °C | 5/18 °C |
| Dal 862 m | -3/16 °C | 3/12 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 1/15 °C | 2/16 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 980 m | Dal 924 m |
|---|---|---|
wo | -4/15 °C | -3/15 °C |
do | 2/11 °C | 3/11 °C |
vr | 1/10 °C | 2/10 °C |
za | 1/12 °C | 2/12 °C |
zo | 0/14 °C | 1/14 °C |
ma | 1/15 °C | 2/15 °C |
di | 4/18 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 980 m | -4/15 °C | 2/11 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 0/14 °C | 1/15 °C | 4/18 °C |
| Dal 924 m | -3/15 °C | 3/11 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 1/14 °C | 2/15 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 660 m | Dal 590 m |
|---|---|---|
wo | -2/16 °C | -2/16 °C |
do | 3/11 °C | 3/11 °C |
vr | 3/11 °C | 3/11 °C |
za | 3/13 °C | 3/13 °C |
zo | -1/17 °C | -1/17 °C |
ma | 3/20 °C | 3/20 °C |
di | 5/20 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 660 m | -2/16 °C | 3/11 °C | 3/11 °C | 3/13 °C | -1/17 °C | 3/20 °C | 5/20 °C |
| Dal 590 m | -2/16 °C | 3/11 °C | 3/11 °C | 3/13 °C | -1/17 °C | 3/20 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 686 m | Dal 670 m |
|---|---|---|
wo | 2/16 °C | 2/16 °C |
do | 4/12 °C | 4/12 °C |
vr | 5/9 °C | 5/9 °C |
za | 4/13 °C | 4/13 °C |
zo | 3/18 °C | 3/18 °C |
ma | 5/19 °C | 5/19 °C |
di | 6/21 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 686 m | 2/16 °C | 4/12 °C | 5/9 °C | 4/13 °C | 3/18 °C | 5/19 °C | 6/21 °C |
| Dal 670 m | 2/16 °C | 4/12 °C | 5/9 °C | 4/13 °C | 3/18 °C | 5/19 °C | 6/21 °C |
1-10 van 10 skigebieden


