Skiweer Lake Tahoe
Weersverwachting aan het Lake Tahoe voor 15 Skigebieden - Weer in de bergen aan het Lake Tahoe voor 7 dagen
Weer Lake Tahoe
Weer aan het Lake Tahoe voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer aan het Lake Tahoe voor 15 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Lake Tahoe
- Lake Tahoe – Gaan naar
Deelstaten:
Bergketens:
1-15 van 15 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2745 m | Dal 1890 m |
|---|---|---|
ma | 6/18 °C | 9/22 °C |
di | 6/18 °C | 9/22 °C |
wo | 3/13 °C | 6/17 °C |
do | -5/8 °C | -2/12 °C |
vr | 1/13 °C | 4/17 °C |
za | 2/13 °C | 5/17 °C |
zo | 1/14 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2745 m | 6/18 °C | 6/18 °C | 3/13 °C | -5/8 °C | 1/13 °C | 2/13 °C | 1/14 °C |
| Dal 1890 m | 9/22 °C | 9/22 °C | 6/17 °C | -2/12 °C | 4/17 °C | 5/17 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3060 m | Dal 2001 m |
|---|---|---|
ma | 6/16 °C | 9/23 °C |
di | 6/16 °C | 9/23 °C |
wo | 3/11 °C | 6/18 °C |
do | -5/6 °C | -2/13 °C |
vr | 1/11 °C | 4/18 °C |
za | 2/11 °C | 5/18 °C |
zo | 1/12 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3060 m | 6/16 °C | 6/16 °C | 3/11 °C | -5/6 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 1/12 °C |
| Dal 2001 m | 9/23 °C | 9/23 °C | 6/18 °C | -2/13 °C | 4/18 °C | 5/18 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2624 m | Dal 1929 m |
|---|---|---|
ma | 6/18 °C | 9/22 °C |
di | 6/18 °C | 9/22 °C |
wo | 3/13 °C | 6/17 °C |
do | -5/8 °C | -2/12 °C |
vr | 1/13 °C | 4/17 °C |
za | 2/13 °C | 5/17 °C |
zo | 1/14 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2624 m | 6/18 °C | 6/18 °C | 3/13 °C | -5/8 °C | 1/13 °C | 2/13 °C | 1/14 °C |
| Dal 1929 m | 9/22 °C | 9/22 °C | 6/17 °C | -2/12 °C | 4/17 °C | 5/17 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2402 m | Dal 1899 m |
|---|---|---|
ma | 7/18 °C | 9/22 °C |
di | 7/18 °C | 9/22 °C |
wo | 4/13 °C | 6/17 °C |
do | -4/8 °C | -2/12 °C |
vr | 2/13 °C | 4/17 °C |
za | 3/13 °C | 5/17 °C |
zo | 2/14 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2402 m | 7/18 °C | 7/18 °C | 4/13 °C | -4/8 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 2/14 °C |
| Dal 1899 m | 9/22 °C | 9/22 °C | 6/17 °C | -2/12 °C | 4/17 °C | 5/17 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2698 m | Dal 2024 m |
|---|---|---|
ma | 6/18 °C | 9/21 °C |
di | 6/18 °C | 9/21 °C |
wo | 3/13 °C | 6/16 °C |
do | -5/8 °C | -2/11 °C |
vr | 1/13 °C | 4/16 °C |
za | 2/13 °C | 5/16 °C |
zo | 1/14 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2698 m | 6/18 °C | 6/18 °C | 3/13 °C | -5/8 °C | 1/13 °C | 2/13 °C | 1/14 °C |
| Dal 2024 m | 9/21 °C | 9/21 °C | 6/16 °C | -2/11 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2555 m | Dal 2098 m |
|---|---|---|
ma | 6/18 °C | 8/21 °C |
di | 6/18 °C | 8/21 °C |
wo | 3/13 °C | 5/16 °C |
do | -5/8 °C | -3/11 °C |
vr | 1/13 °C | 3/16 °C |
za | 2/13 °C | 4/16 °C |
zo | 1/14 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2555 m | 6/18 °C | 6/18 °C | 3/13 °C | -5/8 °C | 1/13 °C | 2/13 °C | 1/14 °C |
| Dal 2098 m | 8/21 °C | 8/21 °C | 5/16 °C | -3/11 °C | 3/16 °C | 4/16 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2957 m | Dal 2407 m |
|---|---|---|
ma | 7/24 °C | 9/26 °C |
di | 7/23 °C | 9/25 °C |
wo | 5/18 °C | 7/20 °C |
do | -3/12 °C | -1/14 °C |
vr | 1/18 °C | 3/20 °C |
za | 2/18 °C | 4/20 °C |
zo | 1/18 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2957 m | 7/24 °C | 7/23 °C | 5/18 °C | -3/12 °C | 1/18 °C | 2/18 °C | 1/18 °C |
| Dal 2407 m | 9/26 °C | 9/25 °C | 7/20 °C | -1/14 °C | 3/20 °C | 4/20 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2987 m | Dal 2377 m |
|---|---|---|
ma | 5/16 °C | 7/19 °C |
di | 5/16 °C | 7/19 °C |
wo | 2/11 °C | 4/14 °C |
do | -6/6 °C | -4/9 °C |
vr | 0/11 °C | 2/14 °C |
za | 1/11 °C | 3/14 °C |
zo | 0/12 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2987 m | 5/16 °C | 5/16 °C | 2/11 °C | -6/6 °C | 0/11 °C | 1/11 °C | 0/12 °C |
| Dal 2377 m | 7/19 °C | 7/19 °C | 4/14 °C | -4/9 °C | 2/14 °C | 3/14 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2371 m | Dal 2142 m |
|---|---|---|
ma | 7/19 °C | 8/20 °C |
di | 7/19 °C | 8/20 °C |
wo | 4/14 °C | 5/15 °C |
do | -4/9 °C | -3/10 °C |
vr | 2/14 °C | 3/15 °C |
za | 3/14 °C | 4/15 °C |
zo | 2/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2371 m | 7/19 °C | 7/19 °C | 4/14 °C | -4/9 °C | 2/14 °C | 3/14 °C | 2/15 °C |
| Dal 2142 m | 8/20 °C | 8/20 °C | 5/15 °C | -3/10 °C | 3/15 °C | 4/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2602 m | Dal 2042 m |
|---|---|---|
ma | 6/18 °C | 10/28 °C |
di | 6/18 °C | 10/27 °C |
wo | 3/13 °C | 8/22 °C |
do | -5/8 °C | 0/16 °C |
vr | 1/13 °C | 4/22 °C |
za | 2/13 °C | 5/22 °C |
zo | 1/14 °C | 4/22 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2602 m | 6/18 °C | 6/18 °C | 3/13 °C | -5/8 °C | 1/13 °C | 2/13 °C | 1/14 °C |
| Dal 2042 m | 10/28 °C | 10/27 °C | 8/22 °C | 0/16 °C | 4/22 °C | 5/22 °C | 4/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2357 m | Dal 2195 m |
|---|---|---|
ma | 7/19 °C | 8/20 °C |
di | 7/19 °C | 8/20 °C |
wo | 4/14 °C | 5/15 °C |
do | -4/9 °C | -3/10 °C |
vr | 2/14 °C | 3/15 °C |
za | 3/14 °C | 4/15 °C |
zo | 2/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2357 m | 7/19 °C | 7/19 °C | 4/14 °C | -4/9 °C | 2/14 °C | 3/14 °C | 2/15 °C |
| Dal 2195 m | 8/20 °C | 8/20 °C | 5/15 °C | -3/10 °C | 3/15 °C | 4/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2240 m | Dal 2057 m |
|---|---|---|
ma | 7/20 °C | 8/21 °C |
di | 7/20 °C | 8/21 °C |
wo | 4/15 °C | 5/16 °C |
do | -4/10 °C | -3/11 °C |
vr | 2/15 °C | 3/16 °C |
za | 3/15 °C | 4/16 °C |
zo | 2/16 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2240 m | 7/20 °C | 7/20 °C | 4/15 °C | -4/10 °C | 2/15 °C | 3/15 °C | 2/16 °C |
| Dal 2057 m | 8/21 °C | 8/21 °C | 5/16 °C | -3/11 °C | 3/16 °C | 4/16 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2232 m | Dal 2060 m |
|---|---|---|
ma | 7/20 °C | 8/21 °C |
di | 7/20 °C | 8/21 °C |
wo | 4/15 °C | 5/16 °C |
do | -4/10 °C | -3/11 °C |
vr | 2/15 °C | 3/16 °C |
za | 3/15 °C | 4/16 °C |
zo | 2/16 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2232 m | 7/20 °C | 7/20 °C | 4/15 °C | -4/10 °C | 2/15 °C | 3/15 °C | 2/16 °C |
| Dal 2060 m | 8/21 °C | 8/21 °C | 5/16 °C | -3/11 °C | 3/16 °C | 4/16 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2517 m | Dal 2312 m |
|---|---|---|
ma | 6/18 °C | 7/19 °C |
di | 6/18 °C | 7/19 °C |
wo | 3/13 °C | 4/14 °C |
do | -5/8 °C | -4/9 °C |
vr | 1/13 °C | 2/14 °C |
za | 2/13 °C | 3/14 °C |
zo | 1/14 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2517 m | 6/18 °C | 6/18 °C | 3/13 °C | -5/8 °C | 1/13 °C | 2/13 °C | 1/14 °C |
| Dal 2312 m | 7/19 °C | 7/19 °C | 4/14 °C | -4/9 °C | 2/14 °C | 3/14 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2015 m | Dal 1924 m |
|---|---|---|
ma | 9/21 °C | 9/22 °C |
di | 9/21 °C | 9/22 °C |
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
do | -2/11 °C | -2/12 °C |
vr | 4/16 °C | 4/17 °C |
za | 5/16 °C | 5/17 °C |
zo | 4/17 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2015 m | 9/21 °C | 9/21 °C | 6/16 °C | -2/11 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 4/17 °C |
| Dal 1924 m | 9/22 °C | 9/22 °C | 6/17 °C | -2/12 °C | 4/17 °C | 5/17 °C | 4/18 °C |
1-15 van 15 skigebieden

