Skiweer Letland
Weersverwachting in Letland voor 14 Skigebieden - Weer in de bergen in Letland voor 7 dagen
Weer Letland
Weer in Letland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Letland voor 14 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Letland
- Letland – Beperken tot
Districten:
1-14 van 14 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 110 m | Dal 35 m |
|---|---|---|
wo | 9/11 °C | 9/12 °C |
do | 5/18 °C | 5/19 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
za | 11/23 °C | 11/24 °C |
zo | 11/16 °C | 11/17 °C |
ma | 9/16 °C | 9/17 °C |
di | 13/24 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 110 m | 9/11 °C | 5/18 °C | 9/20 °C | 11/23 °C | 11/16 °C | 9/16 °C | 13/24 °C |
| Dal 35 m | 9/12 °C | 5/19 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 87 m | Dal 51 m |
|---|---|---|
wo | 9/11 °C | 9/12 °C |
do | 5/18 °C | 5/19 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
za | 11/23 °C | 11/24 °C |
zo | 11/16 °C | 11/17 °C |
ma | 9/16 °C | 9/17 °C |
di | 13/24 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 87 m | 9/11 °C | 5/18 °C | 9/20 °C | 11/23 °C | 11/16 °C | 9/16 °C | 13/24 °C |
| Dal 51 m | 9/12 °C | 5/19 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 118 m | Dal 69 m |
|---|---|---|
wo | 9/11 °C | 9/12 °C |
do | 5/18 °C | 5/19 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
za | 11/23 °C | 11/24 °C |
zo | 11/16 °C | 11/17 °C |
ma | 9/16 °C | 9/17 °C |
di | 13/24 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 118 m | 9/11 °C | 5/18 °C | 9/20 °C | 11/23 °C | 11/16 °C | 9/16 °C | 13/24 °C |
| Dal 69 m | 9/12 °C | 5/19 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 100 m | Dal 17 m |
|---|---|---|
wo | 9/11 °C | 9/12 °C |
do | 5/18 °C | 5/19 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
za | 11/23 °C | 11/24 °C |
zo | 11/16 °C | 11/17 °C |
ma | 9/16 °C | 9/17 °C |
di | 13/24 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 100 m | 9/11 °C | 5/18 °C | 9/20 °C | 11/23 °C | 11/16 °C | 9/16 °C | 13/24 °C |
| Dal 17 m | 9/12 °C | 5/19 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 103 m | Dal 60 m |
|---|---|---|
wo | 9/11 °C | 9/12 °C |
do | 5/18 °C | 5/19 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
za | 11/23 °C | 11/24 °C |
zo | 11/16 °C | 11/17 °C |
ma | 9/16 °C | 9/17 °C |
di | 13/24 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 103 m | 9/11 °C | 5/18 °C | 9/20 °C | 11/23 °C | 11/16 °C | 9/16 °C | 13/24 °C |
| Dal 60 m | 9/12 °C | 5/19 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 100 m | Dal 16 m |
|---|---|---|
wo | 9/11 °C | 9/12 °C |
do | 5/18 °C | 5/19 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
za | 11/23 °C | 11/24 °C |
zo | 11/16 °C | 11/17 °C |
ma | 9/16 °C | 9/17 °C |
di | 13/24 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 100 m | 9/11 °C | 5/18 °C | 9/20 °C | 11/23 °C | 11/16 °C | 9/16 °C | 13/24 °C |
| Dal 16 m | 9/12 °C | 5/19 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 312 m | Dal 241 m |
|---|---|---|
wo | 6/9 °C | 7/9 °C |
do | 2/16 °C | 3/16 °C |
vr | 6/18 °C | 7/18 °C |
za | 8/21 °C | 9/21 °C |
zo | 8/14 °C | 9/14 °C |
ma | 6/14 °C | 7/14 °C |
di | 10/22 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 312 m | 6/9 °C | 2/16 °C | 6/18 °C | 8/21 °C | 8/14 °C | 6/14 °C | 10/22 °C |
| Dal 241 m | 7/9 °C | 3/16 °C | 7/18 °C | 9/21 °C | 9/14 °C | 7/14 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 81 m | Dal 55 m |
|---|---|---|
wo | 9/11 °C | 9/12 °C |
do | 5/18 °C | 5/19 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
za | 11/23 °C | 11/24 °C |
zo | 11/16 °C | 11/17 °C |
ma | 9/16 °C | 9/17 °C |
di | 13/24 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 81 m | 9/11 °C | 5/18 °C | 9/20 °C | 11/23 °C | 11/16 °C | 9/16 °C | 13/24 °C |
| Dal 55 m | 9/12 °C | 5/19 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 58 m | Dal 8 m |
|---|---|---|
wo | 6/9 °C | 6/9 °C |
do | 5/11 °C | 5/11 °C |
vr | 7/16 °C | 7/16 °C |
za | 8/13 °C | 8/13 °C |
zo | 7/11 °C | 7/11 °C |
ma | 8/14 °C | 8/14 °C |
di | 9/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 58 m | 6/9 °C | 5/11 °C | 7/16 °C | 8/13 °C | 7/11 °C | 8/14 °C | 9/17 °C |
| Dal 8 m | 6/9 °C | 5/11 °C | 7/16 °C | 8/13 °C | 7/11 °C | 8/14 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 50 m | Dal 25 m |
|---|---|---|
wo | 9/12 °C | 9/12 °C |
do | 5/19 °C | 5/19 °C |
vr | 9/21 °C | 9/21 °C |
za | 11/24 °C | 11/24 °C |
zo | 11/17 °C | 11/17 °C |
ma | 9/17 °C | 9/17 °C |
di | 13/25 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 50 m | 9/12 °C | 5/19 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 13/25 °C |
| Dal 25 m | 9/12 °C | 5/19 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 95 m | Dal 25 m |
|---|---|---|
wo | 9/11 °C | 9/12 °C |
do | 5/18 °C | 5/19 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
za | 11/23 °C | 11/24 °C |
zo | 11/16 °C | 11/17 °C |
ma | 9/16 °C | 9/17 °C |
di | 13/24 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 95 m | 9/11 °C | 5/18 °C | 9/20 °C | 11/23 °C | 11/16 °C | 9/16 °C | 13/24 °C |
| Dal 25 m | 9/12 °C | 5/19 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 74 m | Dal 31 m |
|---|---|---|
wo | 9/12 °C | 9/12 °C |
do | 5/19 °C | 5/19 °C |
vr | 9/21 °C | 9/21 °C |
za | 11/24 °C | 11/24 °C |
zo | 11/17 °C | 11/17 °C |
ma | 9/17 °C | 9/17 °C |
di | 13/25 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 74 m | 9/12 °C | 5/19 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 13/25 °C |
| Dal 31 m | 9/12 °C | 5/19 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 67 m | Dal 46 m |
|---|---|---|
wo | 9/12 °C | 9/12 °C |
do | 5/19 °C | 5/19 °C |
vr | 9/21 °C | 9/21 °C |
za | 11/24 °C | 11/24 °C |
zo | 11/17 °C | 11/17 °C |
ma | 9/17 °C | 9/17 °C |
di | 13/25 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 67 m | 9/12 °C | 5/19 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 13/25 °C |
| Dal 46 m | 9/12 °C | 5/19 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 220 m | Dal 195 m |
|---|---|---|
wo | 7/10 °C | 7/11 °C |
do | 3/15 °C | 3/16 °C |
vr | 7/18 °C | 7/19 °C |
za | 8/19 °C | 8/20 °C |
zo | 11/20 °C | 11/21 °C |
ma | 10/19 °C | 10/20 °C |
di | 13/24 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 220 m | 7/10 °C | 3/15 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 11/20 °C | 10/19 °C | 13/24 °C |
| Dal 195 m | 7/11 °C | 3/16 °C | 7/19 °C | 8/20 °C | 11/21 °C | 10/20 °C | 13/25 °C |
1-14 van 14 skigebieden



