Skiweer Lower Mainland
Weersverwachting in het Lower Mainland voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het Lower Mainland voor 7 dagen
Weer Lower Mainland
Weer in het Lower Mainland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Lower Mainland voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Lower Mainland
- Lower Mainland – Beperken tot
Regionale district:
Lower Mainland – Gaan naarBergketen:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1440 m | Dal 824 m |
|---|---|---|
vr | -4/2 °C | -2/9 °C |
za | -5/7 °C | -3/10 °C |
zo | -3/10 °C | -1/13 °C |
ma | -2/13 °C | 0/16 °C |
di | -1/11 °C | 1/14 °C |
wo | -1/15 °C | 1/18 °C |
do | 1/15 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1440 m | -4/2 °C | -5/7 °C | -3/10 °C | -2/13 °C | -1/11 °C | -1/15 °C | 1/15 °C |
| Dal 824 m | -2/9 °C | -3/10 °C | -1/13 °C | 0/16 °C | 1/14 °C | 1/18 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1250 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
vr | -3/2 °C | -1/9 °C |
za | -4/8 °C | -2/10 °C |
zo | -2/11 °C | 0/13 °C |
ma | -1/14 °C | 1/16 °C |
di | 0/12 °C | 2/14 °C |
wo | 0/16 °C | 2/18 °C |
do | 2/16 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1250 m | -3/2 °C | -4/8 °C | -2/11 °C | -1/14 °C | 0/12 °C | 0/16 °C | 2/16 °C |
| Dal 850 m | -1/9 °C | -2/10 °C | 0/13 °C | 1/16 °C | 2/14 °C | 2/18 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1265 m | Dal 935 m |
|---|---|---|
vr | -3/2 °C | -3/8 °C |
za | -4/8 °C | -4/9 °C |
zo | -2/11 °C | -2/12 °C |
ma | -1/14 °C | -1/15 °C |
di | 0/12 °C | 0/13 °C |
wo | 0/16 °C | 0/17 °C |
do | 2/16 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1265 m | -3/2 °C | -4/8 °C | -2/11 °C | -1/14 °C | 0/12 °C | 0/16 °C | 2/16 °C |
| Dal 935 m | -3/8 °C | -4/9 °C | -2/12 °C | -1/15 °C | 0/13 °C | 0/17 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1712 m | Dal 815 m |
|---|---|---|
vr | -6/2 °C | 0/11 °C |
za | -7/4 °C | -1/12 °C |
zo | -5/2 °C | 1/15 °C |
ma | -4/10 °C | 2/18 °C |
di | -3/8 °C | 3/16 °C |
wo | -3/12 °C | 3/20 °C |
do | -1/12 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1712 m | -6/2 °C | -7/4 °C | -5/2 °C | -4/10 °C | -3/8 °C | -3/12 °C | -1/12 °C |
| Dal 815 m | 0/11 °C | -1/12 °C | 1/15 °C | 2/18 °C | 3/16 °C | 3/20 °C | 5/20 °C |
1-4 van 4 skigebieden



