Skiweer Macerata
Weersverwachting in de provincie Macerata voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Macerata voor 7 dagen
Weer Macerata
Weer in de provincie Macerata voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Macerata voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Macerata
- Macerata – Gaan naar
Bergketen:
Park:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1592 m | Dal 1289 m |
|---|---|---|
ma | 6/13 °C | 8/15 °C |
di | 3/12 °C | 5/14 °C |
wo | 2/8 °C | 4/10 °C |
do | 2/10 °C | 4/12 °C |
vr | 1/2 °C | 3/9 °C |
za | 2/5 °C | 4/7 °C |
zo | 1/9 °C | 3/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1592 m | 6/13 °C | 3/12 °C | 2/8 °C | 2/10 °C | 1/2 °C | 2/5 °C | 1/9 °C |
| Dal 1289 m | 8/15 °C | 5/14 °C | 4/10 °C | 4/12 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 3/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1102 m |
|---|---|---|
ma | 1/8 °C | 8/16 °C |
di | 1/7 °C | 5/15 °C |
wo | -1/2 °C | 4/11 °C |
do | -1/6 °C | 4/13 °C |
vr | -3/2 °C | 3/10 °C |
za | -3/2 °C | 4/8 °C |
zo | 0/7 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2000 m | 1/8 °C | 1/7 °C | -1/2 °C | -1/6 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | 0/7 °C |
| Dal 1102 m | 8/16 °C | 5/15 °C | 4/11 °C | 4/13 °C | 3/10 °C | 4/8 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1776 m | Dal 1556 m |
|---|---|---|
ma | 6/12 °C | 6/13 °C |
di | 3/11 °C | 3/12 °C |
wo | 2/7 °C | 2/8 °C |
do | 2/9 °C | 2/10 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 1/2 °C | 2/5 °C |
zo | 1/8 °C | 1/9 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1776 m | 6/12 °C | 3/11 °C | 2/7 °C | 2/9 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/8 °C |
| Dal 1556 m | 6/13 °C | 3/12 °C | 2/8 °C | 2/10 °C | 1/2 °C | 2/5 °C | 1/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1695 m | Dal 1280 m |
|---|---|---|
ma | 5/12 °C | 7/15 °C |
di | 2/11 °C | 4/14 °C |
wo | 1/7 °C | 3/10 °C |
do | 1/9 °C | 3/12 °C |
vr | 0/2 °C | 2/9 °C |
za | 1/4 °C | 3/7 °C |
zo | 0/8 °C | 2/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1695 m | 5/12 °C | 2/11 °C | 1/7 °C | 1/9 °C | 0/2 °C | 1/4 °C | 0/8 °C |
| Dal 1280 m | 7/15 °C | 4/14 °C | 3/10 °C | 3/12 °C | 2/9 °C | 3/7 °C | 2/11 °C |
1-4 van 4 skigebieden



