Skiweer Manitoba
Weersverwachting in Manitoba voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in Manitoba voor 7 dagen
Weer Manitoba
Weer in Manitoba voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Manitoba voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Manitoba
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 545 m | Dal 432 m |
|---|---|---|
di | 8/23 °C | 9/24 °C |
wo | 10/28 °C | 11/29 °C |
do | 13/30 °C | 14/31 °C |
vr | 3/15 °C | 4/16 °C |
za | 1/14 °C | 2/15 °C |
zo | 6/8 °C | 7/9 °C |
ma | 3/17 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 545 m | 8/23 °C | 10/28 °C | 13/30 °C | 3/15 °C | 1/14 °C | 6/8 °C | 3/17 °C |
| Dal 432 m | 9/24 °C | 11/29 °C | 14/31 °C | 4/16 °C | 2/15 °C | 7/9 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 466 m | Dal 394 m |
|---|---|---|
di | 7/20 °C | 7/20 °C |
wo | 8/23 °C | 8/23 °C |
do | 13/28 °C | 13/28 °C |
vr | 1/13 °C | 1/13 °C |
za | 1/13 °C | 1/13 °C |
zo | 4/15 °C | 4/15 °C |
ma | 5/11 °C | 5/11 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 466 m | 7/20 °C | 8/23 °C | 13/28 °C | 1/13 °C | 1/13 °C | 4/15 °C | 5/11 °C |
| Dal 394 m | 7/20 °C | 8/23 °C | 13/28 °C | 1/13 °C | 1/13 °C | 4/15 °C | 5/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 600 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
di | 6/19 °C | 6/19 °C |
wo | 7/22 °C | 7/22 °C |
do | 12/27 °C | 12/27 °C |
vr | 1/12 °C | 1/12 °C |
za | 0/12 °C | 0/12 °C |
zo | 3/14 °C | 3/14 °C |
ma | 4/10 °C | 4/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 600 m | 6/19 °C | 7/22 °C | 12/27 °C | 1/12 °C | 0/12 °C | 3/14 °C | 4/10 °C |
| Dal 520 m | 6/19 °C | 7/22 °C | 12/27 °C | 1/12 °C | 0/12 °C | 3/14 °C | 4/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 279 m | Dal 214 m |
|---|---|---|
di | 7/19 °C | 7/21 °C |
wo | 8/22 °C | 8/24 °C |
do | 13/27 °C | 13/29 °C |
vr | 1/12 °C | 1/14 °C |
za | 1/12 °C | 1/14 °C |
zo | 4/14 °C | 4/16 °C |
ma | 5/10 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 279 m | 7/19 °C | 8/22 °C | 13/27 °C | 1/12 °C | 1/12 °C | 4/14 °C | 5/10 °C |
| Dal 214 m | 7/21 °C | 8/24 °C | 13/29 °C | 1/14 °C | 1/14 °C | 4/16 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 572 m | Dal 469 m |
|---|---|---|
di | 8/23 °C | 9/24 °C |
wo | 10/28 °C | 11/29 °C |
do | 13/30 °C | 14/31 °C |
vr | 3/15 °C | 4/16 °C |
za | 1/14 °C | 2/15 °C |
zo | 6/8 °C | 7/9 °C |
ma | 3/17 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 572 m | 8/23 °C | 10/28 °C | 13/30 °C | 3/15 °C | 1/14 °C | 6/8 °C | 3/17 °C |
| Dal 469 m | 9/24 °C | 11/29 °C | 14/31 °C | 4/16 °C | 2/15 °C | 7/9 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 265 m | Dal 220 m |
|---|---|---|
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 4/20 °C | 4/20 °C |
do | 11/24 °C | 11/24 °C |
vr | 3/17 °C | 3/17 °C |
za | 0/9 °C | 0/9 °C |
zo | 3/11 °C | 3/11 °C |
ma | 5/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 265 m | 6/15 °C | 4/20 °C | 11/24 °C | 3/17 °C | 0/9 °C | 3/11 °C | 5/14 °C |
| Dal 220 m | 6/15 °C | 4/20 °C | 11/24 °C | 3/17 °C | 0/9 °C | 3/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 367 m | Dal 331 m |
|---|---|---|
di | 5/14 °C | 6/15 °C |
wo | 3/19 °C | 4/20 °C |
do | 10/23 °C | 11/24 °C |
vr | 2/16 °C | 3/17 °C |
za | -1/8 °C | 0/9 °C |
zo | 2/10 °C | 3/11 °C |
ma | 4/13 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 367 m | 5/14 °C | 3/19 °C | 10/23 °C | 2/16 °C | -1/8 °C | 2/10 °C | 4/13 °C |
| Dal 331 m | 6/15 °C | 4/20 °C | 11/24 °C | 3/17 °C | 0/9 °C | 3/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 257 m | Dal 239 m |
|---|---|---|
di | 8/20 °C | 8/21 °C |
wo | 9/23 °C | 9/24 °C |
do | 14/28 °C | 14/29 °C |
vr | 1/13 °C | 1/14 °C |
za | 2/13 °C | 2/14 °C |
zo | 5/15 °C | 5/16 °C |
ma | 6/11 °C | 6/12 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 257 m | 8/20 °C | 9/23 °C | 14/28 °C | 1/13 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 6/11 °C |
| Dal 239 m | 8/21 °C | 9/24 °C | 14/29 °C | 1/14 °C | 2/14 °C | 5/16 °C | 6/12 °C |
1-8 van 8 skigebieden



