Skiweer Maramureș
Weersverwachting in het district Maramureș voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Maramureș voor 7 dagen
Weer Maramureș
Weer in het district Maramureș voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Maramureș voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Maramureș
- Maramureș – Gaan naar
Bergketens:
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1623 m | Dal 853 m |
|---|---|---|
di | 0/6 °C | 6/12 °C |
wo | -4/2 °C | 2/9 °C |
do | -5/6 °C | 1/12 °C |
vr | -3/8 °C | 3/14 °C |
za | 1/7 °C | 7/13 °C |
zo | 0/1 °C | 6/7 °C |
ma | -2/3 °C | 4/9 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1623 m | 0/6 °C | -4/2 °C | -5/6 °C | -3/8 °C | 1/7 °C | 0/1 °C | -2/3 °C |
| Dal 853 m | 6/12 °C | 2/9 °C | 1/12 °C | 3/14 °C | 7/13 °C | 6/7 °C | 4/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1280 m | Dal 930 m |
|---|---|---|
di | 9/13 °C | 9/15 °C |
wo | 1/8 °C | 5/10 °C |
do | 2/12 °C | 2/14 °C |
vr | 3/15 °C | 3/17 °C |
za | 9/13 °C | 9/15 °C |
zo | 8/8 °C | 8/9 °C |
ma | 7/8 °C | 7/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1280 m | 9/13 °C | 1/8 °C | 2/12 °C | 3/15 °C | 9/13 °C | 8/8 °C | 7/8 °C |
| Dal 930 m | 9/15 °C | 5/10 °C | 2/14 °C | 3/17 °C | 9/15 °C | 8/9 °C | 7/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1246 m | Dal 720 m |
|---|---|---|
di | 9/13 °C | 10/16 °C |
wo | 1/8 °C | 6/11 °C |
do | 2/12 °C | 3/15 °C |
vr | 3/15 °C | 4/18 °C |
za | 9/13 °C | 10/16 °C |
zo | 8/8 °C | 9/10 °C |
ma | 7/8 °C | 8/11 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1246 m | 9/13 °C | 1/8 °C | 2/12 °C | 3/15 °C | 9/13 °C | 8/8 °C | 7/8 °C |
| Dal 720 m | 10/16 °C | 6/11 °C | 3/15 °C | 4/18 °C | 10/16 °C | 9/10 °C | 8/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1545 m | Dal 880 m |
|---|---|---|
di | 9/14 °C | 9/15 °C |
wo | 1/9 °C | 5/10 °C |
do | 2/13 °C | 2/14 °C |
vr | 3/16 °C | 3/17 °C |
za | 9/14 °C | 9/15 °C |
zo | 8/8 °C | 8/9 °C |
ma | 7/9 °C | 7/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1545 m | 9/14 °C | 1/9 °C | 2/13 °C | 3/16 °C | 9/14 °C | 8/8 °C | 7/9 °C |
| Dal 880 m | 9/15 °C | 5/10 °C | 2/14 °C | 3/17 °C | 9/15 °C | 8/9 °C | 7/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 971 m | Dal 673 m |
|---|---|---|
di | 9/15 °C | 10/16 °C |
wo | 5/10 °C | 6/11 °C |
do | 2/14 °C | 3/15 °C |
vr | 3/17 °C | 4/18 °C |
za | 9/15 °C | 10/16 °C |
zo | 8/9 °C | 9/10 °C |
ma | 7/10 °C | 8/11 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 971 m | 9/15 °C | 5/10 °C | 2/14 °C | 3/17 °C | 9/15 °C | 8/9 °C | 7/10 °C |
| Dal 673 m | 10/16 °C | 6/11 °C | 3/15 °C | 4/18 °C | 10/16 °C | 9/10 °C | 8/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1210 m | Dal 960 m |
|---|---|---|
di | 9/15 °C | 9/15 °C |
wo | 4/10 °C | 5/10 °C |
do | 2/14 °C | 2/14 °C |
vr | 3/17 °C | 3/17 °C |
za | 9/15 °C | 9/15 °C |
zo | 8/9 °C | 8/9 °C |
ma | 7/10 °C | 7/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1210 m | 9/15 °C | 4/10 °C | 2/14 °C | 3/17 °C | 9/15 °C | 8/9 °C | 7/10 °C |
| Dal 960 m | 9/15 °C | 5/10 °C | 2/14 °C | 3/17 °C | 9/15 °C | 8/9 °C | 7/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1042 m | Dal 867 m |
|---|---|---|
di | 6/13 °C | 7/13 °C |
wo | 2/10 °C | 3/10 °C |
do | 1/13 °C | 2/13 °C |
vr | 3/15 °C | 4/15 °C |
za | 7/14 °C | 8/14 °C |
zo | 6/8 °C | 7/8 °C |
ma | 4/10 °C | 5/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1042 m | 6/13 °C | 2/10 °C | 1/13 °C | 3/15 °C | 7/14 °C | 6/8 °C | 4/10 °C |
| Dal 867 m | 7/13 °C | 3/10 °C | 2/13 °C | 4/15 °C | 8/14 °C | 7/8 °C | 5/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 840 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
di | 8/14 °C | 8/14 °C |
wo | 4/11 °C | 4/11 °C |
do | 3/14 °C | 3/14 °C |
vr | 5/16 °C | 5/16 °C |
za | 9/15 °C | 9/15 °C |
zo | 8/9 °C | 8/9 °C |
ma | 6/11 °C | 6/11 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 840 m | 8/14 °C | 4/11 °C | 3/14 °C | 5/16 °C | 9/15 °C | 8/9 °C | 6/11 °C |
| Dal 750 m | 8/14 °C | 4/11 °C | 3/14 °C | 5/16 °C | 9/15 °C | 8/9 °C | 6/11 °C |
1-8 van 8 skigebieden




