Skiweer Marokko

Weersverwachting in Marokko voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in Marokko voor 7 dagen


Weer Marokko

Weer in Marokko voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Marokko voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Marokko

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 3262 m Dal 2610 m
do
helder
-3/9 °C 0/14 °C
vr
helder
-5/0 °C -2/5 °C
za
zonnig
-6/5 °C -3/10 °C
zo
zonnig
0/6 °C 3/11 °C
ma
helder
1/7 °C 4/12 °C
di
zonnig
5/11 °C 8/16 °C
wo
zonnig
7/14 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
helder
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 3262 m -3/9 °C -5/0 °C -6/5 °C 0/6 °C 1/7 °C 5/11 °C 7/14 °C
Dal 2610 m 0/14 °C -2/5 °C -3/10 °C 3/11 °C 4/12 °C 8/16 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 2060 m Dal 1880 m
do
helder
7/16 °C 8/17 °C
vr
helder
5/13 °C 6/14 °C
za
helder
2/14 °C 3/15 °C
zo
helder
5/17 °C 6/18 °C
ma
zonnig
7/18 °C 8/19 °C
di
zonnig
8/21 °C 9/22 °C
wo
zonnig
12/25 °C 13/26 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
helder
za
helder
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 2060 m 7/16 °C 5/13 °C 2/14 °C 5/17 °C 7/18 °C 8/21 °C 12/25 °C
Dal 1880 m 8/17 °C 6/14 °C 3/15 °C 6/18 °C 8/19 °C 9/22 °C 13/26 °C

Weer in skigebied Berg 2100 m Dal 1950 m
do
helder
7/16 °C 8/17 °C
vr
helder
5/13 °C 6/14 °C
za
helder
2/14 °C 3/15 °C
zo
helder
5/17 °C 6/18 °C
ma
zonnig
7/18 °C 8/19 °C
di
zonnig
8/21 °C 9/22 °C
wo
zonnig
12/25 °C 13/26 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
helder
za
helder
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 2100 m 7/16 °C 5/13 °C 2/14 °C 5/17 °C 7/18 °C 8/21 °C 12/25 °C
Dal 1950 m 8/17 °C 6/14 °C 3/15 °C 6/18 °C 8/19 °C 9/22 °C 13/26 °C

Weer in skigebied Berg 2228 m Dal 2126 m
do
helder
5/14 °C 6/15 °C
vr
helder
3/11 °C 4/12 °C
za
helder
0/12 °C 1/13 °C
zo
helder
3/15 °C 4/16 °C
ma
zonnig
5/16 °C 6/17 °C
di
zonnig
6/19 °C 7/20 °C
wo
zonnig
10/23 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
helder
za
helder
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 2228 m 5/14 °C 3/11 °C 0/12 °C 3/15 °C 5/16 °C 6/19 °C 10/23 °C
Dal 2126 m 6/15 °C 4/12 °C 1/13 °C 4/16 °C 6/17 °C 7/20 °C 11/24 °C
1-4 van 4 skigebieden