Skiweer Medelpad

Weersverwachting in Medelpad voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in Medelpad voor 7 dagen


Weer Medelpad

Weer in Medelpad voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Medelpad voor 6 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Medelpad

1-6 van 6 skigebieden

Weer in skigebied Berg 189 m Dal 99 m
wo
buien
0/11 °C 1/11 °C
do
buien
2/7 °C 3/7 °C
vr
bewolkt
2/10 °C 3/10 °C
za
regen
2/10 °C 3/10 °C
zo
buien
4/13 °C 5/13 °C
ma
zonnig
2/17 °C 3/17 °C
di
bewolkt
4/15 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
za
regen
zo
buien
ma
zonnig
di
bewolkt
Berg 189 m 0/11 °C 2/7 °C 2/10 °C 2/10 °C 4/13 °C 2/17 °C 4/15 °C
Dal 99 m 1/11 °C 3/7 °C 3/10 °C 3/10 °C 5/13 °C 3/17 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 170 m Dal 20 m
wo
buien
0/11 °C 1/12 °C
do
buien
2/7 °C 3/8 °C
vr
bewolkt
2/10 °C 3/11 °C
za
regen
2/10 °C 3/11 °C
zo
buien
4/13 °C 5/14 °C
ma
zonnig
2/17 °C 3/18 °C
di
bewolkt
4/15 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
za
regen
zo
buien
ma
zonnig
di
bewolkt
Berg 170 m 0/11 °C 2/7 °C 2/10 °C 2/10 °C 4/13 °C 2/17 °C 4/15 °C
Dal 20 m 1/12 °C 3/8 °C 3/11 °C 3/11 °C 5/14 °C 3/18 °C 5/16 °C

Weer in skigebied Berg 243 m Dal 101 m
wo
buien
0/10 °C 1/11 °C
do
ijzel
2/6 °C 3/7 °C
vr
bewolkt
2/9 °C 3/10 °C
za
regen
2/9 °C 3/10 °C
zo
buien
4/12 °C 5/13 °C
ma
zonnig
2/16 °C 3/17 °C
di
bewolkt
4/14 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
ijzel
vr
bewolkt
za
regen
zo
buien
ma
zonnig
di
bewolkt
Berg 243 m 0/10 °C 2/6 °C 2/9 °C 2/9 °C 4/12 °C 2/16 °C 4/14 °C
Dal 101 m 1/11 °C 3/7 °C 3/10 °C 3/10 °C 5/13 °C 3/17 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 167 m Dal 70 m
wo
buien
0/11 °C 1/12 °C
do
buien
2/7 °C 3/8 °C
vr
bewolkt
2/10 °C 3/11 °C
za
regen
2/10 °C 3/11 °C
zo
buien
4/13 °C 5/14 °C
ma
zonnig
2/17 °C 3/18 °C
di
bewolkt
4/15 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
za
regen
zo
buien
ma
zonnig
di
bewolkt
Berg 167 m 0/11 °C 2/7 °C 2/10 °C 2/10 °C 4/13 °C 2/17 °C 4/15 °C
Dal 70 m 1/12 °C 3/8 °C 3/11 °C 3/11 °C 5/14 °C 3/18 °C 5/16 °C

Weer in skigebied Berg 175 m Dal 30 m
wo
buien
0/11 °C 1/12 °C
do
buien
2/7 °C 3/8 °C
vr
bewolkt
2/10 °C 3/11 °C
za
regen
2/10 °C 3/11 °C
zo
buien
4/13 °C 5/14 °C
ma
zonnig
2/17 °C 3/18 °C
di
bewolkt
4/15 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
za
regen
zo
buien
ma
zonnig
di
bewolkt
Berg 175 m 0/11 °C 2/7 °C 2/10 °C 2/10 °C 4/13 °C 2/17 °C 4/15 °C
Dal 30 m 1/12 °C 3/8 °C 3/11 °C 3/11 °C 5/14 °C 3/18 °C 5/16 °C

Weer in skigebied Berg 348 m Dal 208 m
wo
buien
0/10 °C 0/10 °C
do
ijzel
2/6 °C 2/6 °C
vr
bewolkt
2/9 °C 2/9 °C
za
regen
2/9 °C 2/9 °C
zo
buien
4/12 °C 4/12 °C
ma
zonnig
2/16 °C 2/16 °C
di
bewolkt
4/14 °C 4/14 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
ijzel
vr
bewolkt
za
regen
zo
buien
ma
zonnig
di
bewolkt
Berg 348 m 0/10 °C 2/6 °C 2/9 °C 2/9 °C 4/12 °C 2/16 °C 4/14 °C
Dal 208 m 0/10 °C 2/6 °C 2/9 °C 2/9 °C 4/12 °C 2/16 °C 4/14 °C
1-6 van 6 skigebieden