Skiweer Västernorrland
Weersverwachting in de provincie Västernorrland (Västernorrlands län) voor 19 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Västernorrland (Västernorrlands län) voor 7 dagen
Weer Västernorrland
Weer in de provincie Västernorrland (Västernorrlands län) voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Västernorrland (Västernorrlands län) voor 19 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Västernorrland
- Västernorrland – Gaan naar
Streken:
1-19 van 19 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 294 m | Dal 29 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 3/10 °C |
vr | 2/9 °C | 3/11 °C |
za | 2/14 °C | 3/16 °C |
zo | 4/11 °C | 5/13 °C |
ma | 4/15 °C | 5/17 °C |
di | 3/14 °C | 4/16 °C |
wo | 5/19 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 294 m | 2/8 °C | 2/9 °C | 2/14 °C | 4/11 °C | 4/15 °C | 3/14 °C | 5/19 °C |
| Dal 29 m | 3/10 °C | 3/11 °C | 3/16 °C | 5/13 °C | 5/17 °C | 4/16 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 319 m | Dal 71 m |
|---|---|---|
do | 2/7 °C | 4/9 °C |
vr | 1/9 °C | 3/11 °C |
za | 0/11 °C | 2/13 °C |
zo | 1/11 °C | 3/13 °C |
ma | 1/14 °C | 3/16 °C |
di | 2/13 °C | 4/15 °C |
wo | 1/16 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 319 m | 2/7 °C | 1/9 °C | 0/11 °C | 1/11 °C | 1/14 °C | 2/13 °C | 1/16 °C |
| Dal 71 m | 4/9 °C | 3/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 3/16 °C | 4/15 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 135 m | Dal 20 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 3/10 °C |
vr | 3/10 °C | 3/11 °C |
za | 3/15 °C | 3/16 °C |
zo | 5/12 °C | 5/13 °C |
ma | 5/16 °C | 5/17 °C |
di | 4/15 °C | 4/16 °C |
wo | 6/20 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 135 m | 3/9 °C | 3/10 °C | 3/15 °C | 5/12 °C | 5/16 °C | 4/15 °C | 6/20 °C |
| Dal 20 m | 3/10 °C | 3/11 °C | 3/16 °C | 5/13 °C | 5/17 °C | 4/16 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 565 m | Dal 345 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 2/7 °C |
vr | 1/7 °C | 2/8 °C |
za | 1/12 °C | 2/13 °C |
zo | 3/9 °C | 4/10 °C |
ma | 3/13 °C | 4/14 °C |
di | 2/12 °C | 3/13 °C |
wo | 4/17 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 565 m | 1/6 °C | 1/7 °C | 1/12 °C | 3/9 °C | 3/13 °C | 2/12 °C | 4/17 °C |
| Dal 345 m | 2/7 °C | 2/8 °C | 2/13 °C | 4/10 °C | 4/14 °C | 3/13 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 189 m | Dal 99 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 4/8 °C |
vr | 2/10 °C | 3/10 °C |
za | 1/12 °C | 2/12 °C |
zo | 2/12 °C | 3/12 °C |
ma | 2/15 °C | 3/15 °C |
di | 3/14 °C | 4/14 °C |
wo | 2/17 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 189 m | 3/8 °C | 2/10 °C | 1/12 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 3/14 °C | 2/17 °C |
| Dal 99 m | 4/8 °C | 3/10 °C | 2/12 °C | 3/12 °C | 3/15 °C | 4/14 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 168 m | Dal 60 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 4/9 °C |
vr | 2/10 °C | 3/11 °C |
za | 1/12 °C | 2/13 °C |
zo | 2/12 °C | 3/13 °C |
ma | 2/15 °C | 3/16 °C |
di | 3/14 °C | 4/15 °C |
wo | 2/17 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 168 m | 3/8 °C | 2/10 °C | 1/12 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 3/14 °C | 2/17 °C |
| Dal 60 m | 4/9 °C | 3/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 3/16 °C | 4/15 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 170 m | Dal 20 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 4/9 °C |
vr | 2/10 °C | 3/11 °C |
za | 1/12 °C | 2/13 °C |
zo | 2/12 °C | 3/13 °C |
ma | 2/15 °C | 3/16 °C |
di | 3/14 °C | 4/15 °C |
wo | 2/17 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 170 m | 3/8 °C | 2/10 °C | 1/12 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 3/14 °C | 2/17 °C |
| Dal 20 m | 4/9 °C | 3/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 3/16 °C | 4/15 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 243 m | Dal 101 m |
|---|---|---|
do | 3/7 °C | 4/8 °C |
vr | 2/9 °C | 3/10 °C |
za | 1/11 °C | 2/12 °C |
zo | 2/11 °C | 3/12 °C |
ma | 2/14 °C | 3/15 °C |
di | 3/13 °C | 4/14 °C |
wo | 2/16 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 243 m | 3/7 °C | 2/9 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 2/14 °C | 3/13 °C | 2/16 °C |
| Dal 101 m | 4/8 °C | 3/10 °C | 2/12 °C | 3/12 °C | 3/15 °C | 4/14 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 135 m | Dal 27 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 3/10 °C |
vr | 3/10 °C | 3/11 °C |
za | 3/15 °C | 3/16 °C |
zo | 5/12 °C | 5/13 °C |
ma | 5/16 °C | 5/17 °C |
di | 4/15 °C | 4/16 °C |
wo | 6/20 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 135 m | 3/9 °C | 3/10 °C | 3/15 °C | 5/12 °C | 5/16 °C | 4/15 °C | 6/20 °C |
| Dal 27 m | 3/10 °C | 3/11 °C | 3/16 °C | 5/13 °C | 5/17 °C | 4/16 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 312 m | Dal 220 m |
|---|---|---|
do | 5/8 °C | 5/9 °C |
vr | 4/9 °C | 4/10 °C |
za | 5/11 °C | 5/12 °C |
zo | 4/11 °C | 4/12 °C |
ma | 4/16 °C | 4/17 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
wo | 7/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 312 m | 5/8 °C | 4/9 °C | 5/11 °C | 4/11 °C | 4/16 °C | 6/15 °C | 7/17 °C |
| Dal 220 m | 5/9 °C | 4/10 °C | 5/12 °C | 4/12 °C | 4/17 °C | 6/16 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 160 m | Dal 35 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 4/9 °C |
vr | 2/10 °C | 3/11 °C |
za | 1/12 °C | 2/13 °C |
zo | 2/12 °C | 3/13 °C |
ma | 2/15 °C | 3/16 °C |
di | 3/14 °C | 4/15 °C |
wo | 2/17 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 160 m | 3/8 °C | 2/10 °C | 1/12 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 3/14 °C | 2/17 °C |
| Dal 35 m | 4/9 °C | 3/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 3/16 °C | 4/15 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 167 m | Dal 70 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 4/9 °C |
vr | 2/10 °C | 3/11 °C |
za | 1/12 °C | 2/13 °C |
zo | 2/12 °C | 3/13 °C |
ma | 2/15 °C | 3/16 °C |
di | 3/14 °C | 4/15 °C |
wo | 2/17 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 167 m | 3/8 °C | 2/10 °C | 1/12 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 3/14 °C | 2/17 °C |
| Dal 70 m | 4/9 °C | 3/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 3/16 °C | 4/15 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 280 m | Dal 200 m |
|---|---|---|
do | 5/8 °C | 6/9 °C |
vr | 4/9 °C | 5/10 °C |
za | 5/11 °C | 6/12 °C |
zo | 4/11 °C | 5/12 °C |
ma | 4/16 °C | 5/17 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
wo | 7/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 280 m | 5/8 °C | 4/9 °C | 5/11 °C | 4/11 °C | 4/16 °C | 6/15 °C | 7/17 °C |
| Dal 200 m | 6/9 °C | 5/10 °C | 6/12 °C | 5/12 °C | 5/17 °C | 7/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 175 m | Dal 30 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 4/9 °C |
vr | 2/10 °C | 3/11 °C |
za | 1/12 °C | 2/13 °C |
zo | 2/12 °C | 3/13 °C |
ma | 2/15 °C | 3/16 °C |
di | 3/14 °C | 4/15 °C |
wo | 2/17 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 175 m | 3/8 °C | 2/10 °C | 1/12 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 3/14 °C | 2/17 °C |
| Dal 30 m | 4/9 °C | 3/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 3/16 °C | 4/15 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 348 m | Dal 208 m |
|---|---|---|
do | 3/7 °C | 3/7 °C |
vr | 2/9 °C | 2/9 °C |
za | 1/11 °C | 1/11 °C |
zo | 2/11 °C | 2/11 °C |
ma | 2/14 °C | 2/14 °C |
di | 3/13 °C | 3/13 °C |
wo | 2/16 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 348 m | 3/7 °C | 2/9 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 2/14 °C | 3/13 °C | 2/16 °C |
| Dal 208 m | 3/7 °C | 2/9 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 2/14 °C | 3/13 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 196 m | Dal 148 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 3/9 °C |
vr | 3/9 °C | 3/10 °C |
za | 3/14 °C | 3/15 °C |
zo | 5/11 °C | 5/12 °C |
ma | 5/15 °C | 5/16 °C |
di | 4/14 °C | 4/15 °C |
wo | 6/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 196 m | 3/8 °C | 3/9 °C | 3/14 °C | 5/11 °C | 5/15 °C | 4/14 °C | 6/19 °C |
| Dal 148 m | 3/9 °C | 3/10 °C | 3/15 °C | 5/12 °C | 5/16 °C | 4/15 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 240 m | Dal 190 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 3/8 °C |
vr | 2/9 °C | 3/9 °C |
za | 2/14 °C | 3/14 °C |
zo | 4/11 °C | 5/11 °C |
ma | 4/15 °C | 5/15 °C |
di | 3/14 °C | 4/14 °C |
wo | 5/19 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 240 m | 2/8 °C | 2/9 °C | 2/14 °C | 4/11 °C | 4/15 °C | 3/14 °C | 5/19 °C |
| Dal 190 m | 3/8 °C | 3/9 °C | 3/14 °C | 5/11 °C | 5/15 °C | 4/14 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 176 m | Dal 143 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 3/9 °C |
vr | 3/10 °C | 3/10 °C |
za | 3/15 °C | 3/15 °C |
zo | 5/12 °C | 5/12 °C |
ma | 5/16 °C | 5/16 °C |
di | 4/15 °C | 4/15 °C |
wo | 6/20 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 176 m | 3/9 °C | 3/10 °C | 3/15 °C | 5/12 °C | 5/16 °C | 4/15 °C | 6/20 °C |
| Dal 143 m | 3/9 °C | 3/10 °C | 3/15 °C | 5/12 °C | 5/16 °C | 4/15 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 41 m | Dal 20 m |
|---|---|---|
do | 4/9 °C | 4/9 °C |
vr | 3/11 °C | 3/11 °C |
za | 2/13 °C | 2/13 °C |
zo | 3/13 °C | 3/13 °C |
ma | 3/16 °C | 3/16 °C |
di | 4/15 °C | 4/15 °C |
wo | 3/18 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 41 m | 4/9 °C | 3/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 3/16 °C | 4/15 °C | 3/18 °C |
| Dal 20 m | 4/9 °C | 3/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 3/16 °C | 4/15 °C | 3/18 °C |
1-19 van 19 skigebieden



