Skiweer Midden-Bohemen
Weersverwachting in Midden-Bohemen voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in Midden-Bohemen voor 7 dagen
Weer Midden-Bohemen
Weer in Midden-Bohemen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Midden-Bohemen voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Midden-Bohemen
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 696 m | Dal 478 m |
|---|---|---|
do | 4/10 °C | 5/12 °C |
vr | 4/9 °C | 5/11 °C |
za | 4/11 °C | 5/13 °C |
zo | 1/13 °C | 2/15 °C |
ma | 4/15 °C | 5/17 °C |
di | 5/18 °C | 6/20 °C |
wo | 9/15 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 696 m | 4/10 °C | 4/9 °C | 4/11 °C | 1/13 °C | 4/15 °C | 5/18 °C | 9/15 °C |
| Dal 478 m | 5/12 °C | 5/11 °C | 5/13 °C | 2/15 °C | 5/17 °C | 6/20 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 577 m | Dal 484 m |
|---|---|---|
do | 5/11 °C | 5/12 °C |
vr | 5/10 °C | 5/11 °C |
za | 5/12 °C | 5/13 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 5/16 °C | 5/17 °C |
di | 6/19 °C | 6/20 °C |
wo | 10/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 577 m | 5/11 °C | 5/10 °C | 5/12 °C | 2/14 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 10/16 °C |
| Dal 484 m | 5/12 °C | 5/11 °C | 5/13 °C | 2/15 °C | 5/17 °C | 6/20 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 456 m | Dal 429 m |
|---|---|---|
do | 6/12 °C | 6/12 °C |
vr | 6/11 °C | 6/11 °C |
za | 6/13 °C | 6/13 °C |
zo | 3/15 °C | 3/15 °C |
ma | 6/17 °C | 6/17 °C |
di | 7/20 °C | 7/20 °C |
wo | 11/17 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 456 m | 6/12 °C | 6/11 °C | 6/13 °C | 3/15 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 11/17 °C |
| Dal 429 m | 6/12 °C | 6/11 °C | 6/13 °C | 3/15 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 440 m | Dal 350 m |
|---|---|---|
do | 6/12 °C | 6/13 °C |
vr | 6/11 °C | 6/12 °C |
za | 6/13 °C | 6/14 °C |
zo | 3/15 °C | 3/16 °C |
ma | 6/17 °C | 6/18 °C |
di | 7/20 °C | 7/21 °C |
wo | 11/17 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 440 m | 6/12 °C | 6/11 °C | 6/13 °C | 3/15 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 11/17 °C |
| Dal 350 m | 6/13 °C | 6/12 °C | 6/14 °C | 3/16 °C | 6/18 °C | 7/21 °C | 11/18 °C |
1-4 van 4 skigebieden



