Skiweer Miesbach
Weersverwachting in het bestuursdistrict Miesbach voor 11 Skigebieden - Weer in de bergen in het bestuursdistrict Miesbach voor 7 dagen
Weer Miesbach
Weer in het bestuursdistrict Miesbach voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het bestuursdistrict Miesbach voor 11 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Miesbach
- Miesbach – Gaan naar
Toeristische regio:
Bergketens:
1-11 van 11 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1563 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 4/4 °C |
vr | 1/2 °C | 3/7 °C |
za | 1/2 °C | 1/5 °C |
zo | 1/8 °C | 4/10 °C |
ma | -1/12 °C | 2/14 °C |
di | 2/13 °C | 5/16 °C |
wo | 5/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1563 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | -1/12 °C | 2/13 °C | 5/14 °C |
| Dal 850 m | 4/4 °C | 3/7 °C | 1/5 °C | 4/10 °C | 2/14 °C | 5/16 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1580 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 3/5 °C |
vr | -1/2 °C | 2/8 °C |
za | -1/2 °C | 1/7 °C |
zo | 0/7 °C | 3/11 °C |
ma | -1/9 °C | 1/16 °C |
di | 2/11 °C | 3/17 °C |
wo | 4/12 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1580 m | 0/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | 2/11 °C | 4/12 °C |
| Dal 980 m | 3/5 °C | 2/8 °C | 1/7 °C | 3/11 °C | 1/16 °C | 3/17 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 970 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | 3/5 °C | 4/6 °C |
vr | 2/8 °C | 3/9 °C |
za | 1/7 °C | 3/8 °C |
zo | 3/11 °C | 4/12 °C |
ma | 1/16 °C | 2/17 °C |
di | 3/17 °C | 4/18 °C |
wo | 6/16 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 970 m | 3/5 °C | 2/8 °C | 1/7 °C | 3/11 °C | 1/16 °C | 3/17 °C | 6/16 °C |
| Dal 800 m | 4/6 °C | 3/9 °C | 3/8 °C | 4/12 °C | 2/17 °C | 4/18 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1620 m | Dal 790 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 4/6 °C |
vr | -1/2 °C | 3/9 °C |
za | -1/2 °C | 3/8 °C |
zo | 0/7 °C | 4/12 °C |
ma | -1/9 °C | 2/17 °C |
di | 2/11 °C | 4/18 °C |
wo | 4/12 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1620 m | 0/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | 2/11 °C | 4/12 °C |
| Dal 790 m | 4/6 °C | 3/9 °C | 3/8 °C | 4/12 °C | 2/17 °C | 4/18 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1723 m | Dal 791 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 5/5 °C |
vr | -1/2 °C | 4/8 °C |
za | -1/2 °C | 4/6 °C |
zo | 0/7 °C | 5/11 °C |
ma | -1/9 °C | 3/15 °C |
di | 2/11 °C | 6/17 °C |
wo | 4/12 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1723 m | 0/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | 2/11 °C | 4/12 °C |
| Dal 791 m | 5/5 °C | 4/8 °C | 4/6 °C | 5/11 °C | 3/15 °C | 6/17 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1191 m | Dal 778 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 3/6 °C |
vr | 1/7 °C | 2/9 °C |
za | 1/2 °C | 2/8 °C |
zo | 2/10 °C | 3/12 °C |
ma | 0/15 °C | 1/17 °C |
di | 2/16 °C | 3/18 °C |
wo | 5/15 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1191 m | 1/2 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 2/10 °C | 0/15 °C | 2/16 °C | 5/15 °C |
| Dal 778 m | 3/6 °C | 2/9 °C | 2/8 °C | 3/12 °C | 1/17 °C | 3/18 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1026 m | Dal 832 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 3/5 °C |
vr | 1/7 °C | 2/8 °C |
za | 1/6 °C | 2/7 °C |
zo | 2/10 °C | 3/11 °C |
ma | 0/15 °C | 1/16 °C |
di | 2/16 °C | 3/17 °C |
wo | 5/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1026 m | 1/2 °C | 1/7 °C | 1/6 °C | 2/10 °C | 0/15 °C | 2/16 °C | 5/15 °C |
| Dal 832 m | 3/5 °C | 2/8 °C | 2/7 °C | 3/11 °C | 1/16 °C | 3/17 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 914 m | Dal 834 m |
|---|---|---|
do | 4/4 °C | 4/4 °C |
vr | 3/7 °C | 3/7 °C |
za | 1/5 °C | 1/5 °C |
zo | 4/10 °C | 4/10 °C |
ma | 2/14 °C | 2/14 °C |
di | 5/16 °C | 5/16 °C |
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 914 m | 4/4 °C | 3/7 °C | 1/5 °C | 4/10 °C | 2/14 °C | 5/16 °C | 7/15 °C |
| Dal 834 m | 4/4 °C | 3/7 °C | 1/5 °C | 4/10 °C | 2/14 °C | 5/16 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 890 m | Dal 780 m |
|---|---|---|
do | 3/5 °C | 4/6 °C |
vr | 2/8 °C | 3/9 °C |
za | 2/7 °C | 3/8 °C |
zo | 3/11 °C | 4/12 °C |
ma | 1/16 °C | 2/17 °C |
di | 3/17 °C | 4/18 °C |
wo | 6/16 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 890 m | 3/5 °C | 2/8 °C | 2/7 °C | 3/11 °C | 1/16 °C | 3/17 °C | 6/16 °C |
| Dal 780 m | 4/6 °C | 3/9 °C | 3/8 °C | 4/12 °C | 2/17 °C | 4/18 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 882 m | Dal 840 m |
|---|---|---|
do | 4/4 °C | 4/4 °C |
vr | 3/6 °C | 3/7 °C |
za | 1/4 °C | 1/5 °C |
zo | 4/9 °C | 4/10 °C |
ma | 2/13 °C | 2/14 °C |
di | 5/15 °C | 5/16 °C |
wo | 7/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 882 m | 4/4 °C | 3/6 °C | 1/4 °C | 4/9 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 7/14 °C |
| Dal 840 m | 4/4 °C | 3/7 °C | 1/5 °C | 4/10 °C | 2/14 °C | 5/16 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 815 m | Dal 797 m |
|---|---|---|
do | 3/11 °C | 3/11 °C |
vr | 4/15 °C | 4/15 °C |
za | 4/11 °C | 4/11 °C |
zo | 2/16 °C | 2/16 °C |
ma | 3/19 °C | 3/19 °C |
di | 6/20 °C | 6/20 °C |
wo | 8/22 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 815 m | 3/11 °C | 4/15 °C | 4/11 °C | 2/16 °C | 3/19 °C | 6/20 °C | 8/22 °C |
| Dal 797 m | 3/11 °C | 4/15 °C | 4/11 °C | 2/16 °C | 3/19 °C | 6/20 °C | 8/22 °C |
1-11 van 11 skigebieden



