Skiweer Millstätter See
Weersverwachting aan de Millstätter See voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen aan de Millstätter See voor 7 dagen
Weer Millstätter See
Weer aan de Millstätter See voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer aan de Millstätter See voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Millstätter See
- Millstätter See – Gaan naar
District:
Bergketen:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2142 m | Dal 547 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | 3/17 °C |
zo | -5/5 °C | 0/19 °C |
ma | -2/8 °C | 7/18 °C |
di | 1/9 °C | 6/19 °C |
wo | 2/10 °C | 7/22 °C |
do | 3/11 °C | 9/23 °C |
vr | 2/14 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2142 m | -3/2 °C | -5/5 °C | -2/8 °C | 1/9 °C | 2/10 °C | 3/11 °C | 2/14 °C |
| Dal 547 m | 3/17 °C | 0/19 °C | 7/18 °C | 6/19 °C | 7/22 °C | 9/23 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 654 m | Dal 587 m |
|---|---|---|
za | 3/17 °C | 3/17 °C |
zo | 0/19 °C | 0/19 °C |
ma | 7/18 °C | 7/18 °C |
di | 6/19 °C | 6/19 °C |
wo | 7/22 °C | 7/22 °C |
do | 9/23 °C | 9/23 °C |
vr | 10/24 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 654 m | 3/17 °C | 0/19 °C | 7/18 °C | 6/19 °C | 7/22 °C | 9/23 °C | 10/24 °C |
| Dal 587 m | 3/17 °C | 0/19 °C | 7/18 °C | 6/19 °C | 7/22 °C | 9/23 °C | 10/24 °C |
1-2 van 2 skigebieden



