Skiweer Møre og Romsdal
Weersverwachting in Møre og Romsdal voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in Møre og Romsdal voor 7 dagen
Weer Møre og Romsdal
Weer in Møre og Romsdal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Møre og Romsdal voor 10 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Møre og Romsdal
- Møre og Romsdal – Beperken tot
Streken:
1-10 van 10 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1230 m | Dal 430 m |
|---|---|---|
wo | -2/6 °C | 1/10 °C |
do | -1/2 °C | 2/8 °C |
vr | 0/7 °C | 3/11 °C |
za | 1/9 °C | 4/13 °C |
zo | 1/2 °C | 4/9 °C |
ma | 0/10 °C | 3/14 °C |
di | 4/10 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1230 m | -2/6 °C | -1/2 °C | 0/7 °C | 1/9 °C | 1/2 °C | 0/10 °C | 4/10 °C |
| Dal 430 m | 1/10 °C | 2/8 °C | 3/11 °C | 4/13 °C | 4/9 °C | 3/14 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 873 m | Dal 323 m |
|---|---|---|
wo | -2/6 °C | 1/11 °C |
do | -1/2 °C | 2/9 °C |
vr | 0/7 °C | 3/12 °C |
za | 1/9 °C | 4/14 °C |
zo | 1/2 °C | 4/10 °C |
ma | 0/10 °C | 3/15 °C |
di | 4/10 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 873 m | -2/6 °C | -1/2 °C | 0/7 °C | 1/9 °C | 1/2 °C | 0/10 °C | 4/10 °C |
| Dal 323 m | 1/11 °C | 2/9 °C | 3/12 °C | 4/14 °C | 4/10 °C | 3/15 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 865 m | Dal 370 m |
|---|---|---|
wo | -1/6 °C | 1/10 °C |
do | 0/2 °C | 2/8 °C |
vr | 1/7 °C | 3/11 °C |
za | 2/9 °C | 4/13 °C |
zo | 1/2 °C | 4/9 °C |
ma | 1/10 °C | 3/14 °C |
di | 5/10 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 865 m | -1/6 °C | 0/2 °C | 1/7 °C | 2/9 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 5/10 °C |
| Dal 370 m | 1/10 °C | 2/8 °C | 3/11 °C | 4/13 °C | 4/9 °C | 3/14 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 648 m | Dal 130 m |
|---|---|---|
wo | 0/8 °C | 2/12 °C |
do | 1/6 °C | 3/10 °C |
vr | 0/9 °C | 2/13 °C |
za | 1/11 °C | 3/15 °C |
zo | 3/8 °C | 5/12 °C |
ma | 1/11 °C | 3/15 °C |
di | 5/13 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 648 m | 0/8 °C | 1/6 °C | 0/9 °C | 1/11 °C | 3/8 °C | 1/11 °C | 5/13 °C |
| Dal 130 m | 2/12 °C | 3/10 °C | 2/13 °C | 3/15 °C | 5/12 °C | 3/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 659 m | Dal 319 m |
|---|---|---|
wo | 0/8 °C | 1/10 °C |
do | 1/6 °C | 2/8 °C |
vr | 2/9 °C | 3/11 °C |
za | 3/11 °C | 4/13 °C |
zo | 3/7 °C | 4/9 °C |
ma | 2/12 °C | 3/14 °C |
di | 6/12 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 659 m | 0/8 °C | 1/6 °C | 2/9 °C | 3/11 °C | 3/7 °C | 2/12 °C | 6/12 °C |
| Dal 319 m | 1/10 °C | 2/8 °C | 3/11 °C | 4/13 °C | 4/9 °C | 3/14 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 820 m | Dal 400 m |
|---|---|---|
wo | -1/7 °C | 1/10 °C |
do | 0/2 °C | 2/8 °C |
vr | 1/8 °C | 3/11 °C |
za | 2/10 °C | 4/13 °C |
zo | 2/6 °C | 4/9 °C |
ma | 1/11 °C | 3/14 °C |
di | 5/11 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 820 m | -1/7 °C | 0/2 °C | 1/8 °C | 2/10 °C | 2/6 °C | 1/11 °C | 5/11 °C |
| Dal 400 m | 1/10 °C | 2/8 °C | 3/11 °C | 4/13 °C | 4/9 °C | 3/14 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 705 m | Dal 317 m |
|---|---|---|
wo | -1/8 °C | 1/10 °C |
do | 0/2 °C | 2/8 °C |
vr | 1/9 °C | 3/11 °C |
za | 2/11 °C | 4/13 °C |
zo | 2/7 °C | 4/9 °C |
ma | 1/12 °C | 3/14 °C |
di | 5/12 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 705 m | -1/8 °C | 0/2 °C | 1/9 °C | 2/11 °C | 2/7 °C | 1/12 °C | 5/12 °C |
| Dal 317 m | 1/10 °C | 2/8 °C | 3/11 °C | 4/13 °C | 4/9 °C | 3/14 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 620 m | Dal 318 m |
|---|---|---|
wo | 0/9 °C | 1/11 °C |
do | 1/7 °C | 2/9 °C |
vr | 0/10 °C | 1/12 °C |
za | 1/12 °C | 2/14 °C |
zo | 3/9 °C | 4/11 °C |
ma | 1/12 °C | 2/14 °C |
di | 5/14 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 620 m | 0/9 °C | 1/7 °C | 0/10 °C | 1/12 °C | 3/9 °C | 1/12 °C | 5/14 °C |
| Dal 318 m | 1/11 °C | 2/9 °C | 1/12 °C | 2/14 °C | 4/11 °C | 2/14 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 473 m | Dal 106 m |
|---|---|---|
wo | 1/10 °C | 5/13 °C |
do | 2/8 °C | 5/9 °C |
vr | 1/11 °C | 7/11 °C |
za | 2/13 °C | 6/13 °C |
zo | 4/10 °C | 7/12 °C |
ma | 2/13 °C | 7/15 °C |
di | 6/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 473 m | 1/10 °C | 2/8 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 4/10 °C | 2/13 °C | 6/15 °C |
| Dal 106 m | 5/13 °C | 5/9 °C | 7/11 °C | 6/13 °C | 7/12 °C | 7/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 282 m | Dal 103 m |
|---|---|---|
wo | 2/11 °C | 2/12 °C |
do | 3/9 °C | 3/10 °C |
vr | 2/12 °C | 4/13 °C |
za | 3/14 °C | 5/15 °C |
zo | 5/11 °C | 5/11 °C |
ma | 3/14 °C | 4/16 °C |
di | 7/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 282 m | 2/11 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 3/14 °C | 5/11 °C | 3/14 °C | 7/16 °C |
| Dal 103 m | 2/12 °C | 3/10 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 5/11 °C | 4/16 °C | 8/16 °C |
1-10 van 10 skigebieden




